Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

+4
xtr3mu
Becks
zEn
OZN
8 participanți

In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Ian 13, 2011 3:06 pm

XyyX - X noi. Primu Zen, eu al 2-lea.
10 versuri. Timp de raspuns 7 zile. Cei mai buni din 5, votare pe text.

Voi dati cum vreti. Bafta.


Ultima editare efectuata de catre OZN in Sam Ian 22, 2011 12:39 pm, editata de 2 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Joi Ian 13, 2011 4:33 pm

Xtr3mu o arde ascultator de GOA de cand cu Mortal Kombat,combat MC ca tine ca pe tero
Cand dai battle cu mine o ard Blitzkrieg ca Raiden tu cand tragi linia esti clar SubZero
Te trag in piept ca pe hero,deci iti zic,cheama-ti toti baietii si incepeti a face necropola
Ca va bat pe toti si va bag gloante in cap apoi va'ngrop ca'n filmele lu Francis Ford Coppola
Si despre Becks ce sa zic?!Apreciaza In Extremis deci cultura lui hip-hop e practic nula
Iti iau tot crew-u'-n pula,de cand o arzi gen Eva Kent,de la atata muie ai apa la rotula
Sunteti trecuti de 20 dar pe runda mea trebuie aviz parental,ca in runda asta fac haos
Battelul e vs Becks,xtr3mu e adaos,dar si pe asta'l duc la groapa ca pe paos
Si pacat ca nu mai e planta ala,ca voi aveti niste dume mai fumate ca opiu'
De la atatea epitete daca va zic sa'mi sugeti pula o luati la FIGURAt sau la propriu?
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Vin Ian 14, 2011 3:53 am

Ba da-te-n gatu' ma-tii! Faci topul versurilor? Sau ce-i cu dumele alea copiate?
Esti genu' prost, ce crede ca 5 din 4 oameni nu se prind la dumele de mate
OZN e sarac in lexic, e genul ciudat ce vede anorexicele drept cele mai sexy
Combinatie proasta Oltenia-Moldova, noi umor spumos ca Mentos cu Pepsi
FAQ crew, cel mai smecher lot! Suntem nivel prea avansat? Hai, faceti alt bot
C-aici avem toti peste 20, deci trebuie sa fiti clar pregatiti pentru deepthroat
I-am dat bucata lui Zen! OZN, tre' sa vii pregatit, mie n-are de ce sa-mi pese
L-am imprastiat pe-aici! E puzzle acuma, gen Sinatra, cu peste 500 de piese!
OZN, te dai mare smecher pe zona, ca un poponar dotat, esti pe pula ta...
Man, daca ce da Cedrea-i de K1, pai atunci ce va dau eu e clar de MMA!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Ian 14, 2011 10:39 am

Sustin aceeasi idee:ozene cu zen e cea mai proasta combinatie!Ce prostie!
Au ca'n desene pasarele'n jurul capului si noi dam grav la ratze ca dup'o betie!
Pe de alta parte bex cu eX de departe's cel mai complex element din aceasta lupta!
Totusi treaba'i simpla,dam din reflex in tampla si se'ntampla s'avem si pula supta!
P'astia 2 ii dam cap in cap!Capcana:au in par guma!E'un clinci gen umar la umar!
Punem mana de la mana sa le facem semne ca le dam coate,pesemne nu'n gluma!
zen – o potaie , dupa ce l'am ars in bataie o arde ca ma desconsidera!bine ma!
Crezi ca daca dai cu juma' de FAQcrew n'o sa'ti iei la muie la putere maxima?
E ca la un bufet suedez sarac,din adihash nu prea avem ce'alege,ii bagam sub mese!
Si daca'i vorba de'o muie,becksule,eu m'asez la masa unde'i choko!Asta asa ca P.S!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Ian 15, 2011 12:40 pm

Man, ştii, pe tine s-au pişat toţi extratereştrii, eu îţi fac faţa-n puzzle dintr-o bucată,
Duma ta-i furată, ăsta-i futai cu a ta fată, şi-o rup în beregată, să zici tu c-o fac lată!
Aici, o arzi c-o complexată - târfa de xtr3mu, ne suge pe moca să ne arate că-i compensată,
Iar eu dau caterincos, le bag ăstora pe gat, toate spumele de la Pepsi şi Mentos, băi tată.
Căţelelor, vin dresorii, jucăm raţele şi vânătorii, da' voi puneţi gura pe balon, se poate?!
Că pizdele astea 2 derivate, sunt scoase din joc, fiindcă eu nu admit primitive! ca la mate.
Becks si Xtr3mu' în bufet sunt chiftele, pe net n-au nicio macaroană, dar ei vor copy paste,
Le dau de pomană ciorbă de picioare-n gură, că vor să le fac specialităţi - ciorbă din coaste!
OZN campion la UFC, Becks e MC de căcat, interzis de OPC! Lu' X îi pun capac repede că-i WC,
Am mega flow, ăştia-mi descarcă filmele, ce nu ştiu ei, e că pula mea-i un torent - strong.. DC!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Ian 15, 2011 1:10 pm

Bafta! Daca ar putea sa voteze oameni ca Edd, Static, Ego.. si altii, dar mai experimentati, si pe text.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Ian 17, 2011 4:16 pm

zen: 11.5
Xtr3mu o arde ascultator de GOA de cand cu Mortal Kombat,combat MC ca tine ca pe tero
Cand dai battle cu mine o ard Blitzkrieg ca Raiden tu cand tragi linia esti clar SubZero - 3, bun de nceput
Te trag in piept ca pe hero,deci iti zic,cheama-ti toti baietii si incepeti a face necropola
Ca va bat pe toti si va bag gloante in cap apoi va'ngrop ca'n filmele lu Francis Ford Coppola - 3 imi place ca ai continuat rina din baru precedent, al2lea e tare
Si despre Becks ce sa zic?!Apreciaza In Extremis deci cultura lui hip-hop e practic nula
Iti iau tot crew-u'-n pula,de cand o arzi gen Eva Kent,de la atata muie ai apa la rotula - 2 asa si asa, parca am am mai citit duma cu eva kent sau poate era cu alta putoare
Sunteti trecuti de 20 dar pe runda mea trebuie aviz parental,ca in runda asta fac haos
Battelul e vs Becks,xtr3mu e adaos,dar si pe asta'l duc la groapa ca pe paos - 2 bun
Si pacat ca nu mai e planta ala,ca voi aveti niste dume mai fumate ca opiu'
De la atatea epitete daca va zic sa'mi sugeti pula o luati la FIGURAt sau la propriu? - 1.5 ai miscat ceva la final

becks: 11
Ba da-te-n gatu' ma-tii! Faci topul versurilor? Sau ce-i cu dumele alea copiate?
Esti genu' prost, ce crede ca 5 din 4 oameni nu se prind la dumele de mate - 1 nu-mi place prea simplist
OZN e sarac in lexic, e genul ciudat ce vede anorexicele drept cele mai sexy
Combinatie proasta Oltenia-Moldova, noi umor spumos ca Mentos cu Pepsi - 2 asta i bun, mai ales al 2 lea
FAQ crew, cel mai smecher lot! Suntem nivel prea avansat? Hai, faceti alt bot
C-aici avem toti peste 20, deci trebuie sa fiti clar pregatiti pentru deepthroat - 3 oho... ce bine ntors
I-am dat bucata lui Zen! OZN, tre' sa vii pregatit, mie n-are de ce sa-mi pese
L-am imprastiat pe-aici! E puzzle acuma, gen Sinatra, cu peste 500 de piese! - 3 caterinca
OZN, te dai mare smecher pe zona, ca un poponar dotat, esti pe pula ta...
Man, daca ce da Cedrea-i de K1, pai atunci ce va dau eu e clar de MMA! - 2 bun da nu ca mai sus

xtr3mu: 12.5
Sustin aceeasi idee:ozene cu zen e cea mai proasta combinatie!Ce prostie!
Au ca'n desene pasarele'n jurul capului si noi dam grav la ratze ca dup'o betie! - 3 foarte tare
Pe de alta parte bex cu eX de departe's cel mai complex element din aceasta lupta!
Totusi treaba'i simpla,dam din reflex in tampla si se'ntampla s'avem si pula supta! - 1.5, n-am inteles faza cu pula supta?
P'astia 2 ii dam cap in cap!Capcana:au in par guma!E'un clinci gen umar la umar!
Punem mana de la mana sa le facem semne ca le dam coate,pesemne nu'n gluma! - 2.5 de ce n-ai continuat in aceeasi nota cum ai inceput?
zen – o potaie , dupa ce l'am ars in bataie o arde ca ma desconsidera!bine ma!
Crezi ca daca dai cu juma' de FAQcrew n'o sa'ti iei la muie la putere maxima? - 2.5 idee buna cred ca se putea livra mai bine
E ca la un bufet suedez sarac,din adihash nu prea avem ce'alege,ii bagam sub mese!
Si daca'i vorba de'o muie,becksule,eu m'asez la masa unde'i choko!Asta asa ca P.S!- 3 ooooooho, v-a spart la nas...

ozn: 10.5
Man, ştii, pe tine s-au pişat toţi extratereştrii, eu îţi fac faţa-n puzzle dintr-o bucată,
Duma ta-i furată, ăsta-i futai cu a ta fată, şi-o rup în beregată, să zici tu c-o fac lată! - 2 da si nu prea
Aici, o arzi c-o complexată - târfa de xtr3mu, ne suge pe moca să ne arate că-i compensată,
Iar eu dau caterincos, le bag ăstora pe gat, toate spumele de la Pepsi şi Mentos, băi tată.- 1 urat!
Căţelelor, vin dresorii, jucăm raţele şi vânătorii, da' voi puneţi gura pe balon, se poate?!
Că pizdele astea 2 derivate, sunt scoase din joc, fiindcă eu nu admit primitive! ca la mate. - 2 ok
Becks si Xtr3mu' în bufet sunt chiftele, pe net n-au nicio macaroană, dar ei vor copy paste,
Le dau de pomană ciorbă de picioare-n gură, că vor să le fac specialităţi - ciorbă din coaste! - 2.5 ai inceput bine, ciorba de coaste????...
OZN campion la UFC, Becks e MC de căcat, interzis de OPC! Lu' X îi pun capac repede că-i WC,
Am mega flow, ăştia-mi descarcă filmele, ce nu ştiu ei, e că pula mea-i un torent - strong.. DC! - 3bravo bun final

zen: a inceput bine cu atacuri in forta, da s-a pleostit in final...
becks: mi-a placut aia cu sinatra, in rest ma asteptam la mai mult
extremu: cel mai bun in betalu asta, v-a cam dat cap in cap si v-a pus si ciunga-n par Very Happy
ozn: a dat bine da recunosc nu-mi place stilu lui, e un pic prea pretentios si lasa caterinca pe planu secund su plus ca mi s-a parut prea inversunat?
vot ex + bex Laughing
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Ian 18, 2011 11:30 am

zEn a scris:Xtr3mu o arde ascultator de GOA de cand cu Mortal Kombat,combat MC ca tine ca pe tero
Cand dai battle cu mine o ard Blitzkrieg ca Raiden tu cand tragi linia esti clar SubZero - 1 mai mult ca rimeaza,dar in rest nu prea are sens barul. Plus ca MK-subzero o stiu din clasa a 7-a. Si Raiden/Blitzkrieg nu prea are cum sa-l pui de WP
Te trag in piept ca pe hero,deci iti zic,cheama-ti toti baietii si incepeti a face necropola
Ca va bat pe toti si va bag gloante in cap apoi va'ngrop ca'n filmele lu Francis Ford Coppola - 2 pentru agresivitate si ca e mai bine decat b1
Si despre Becks ce sa zic?!Apreciaza In Extremis deci cultura lui hip-hop e practic nula
Iti iau tot crew-u'-n pula,de cand o arzi gen Eva Kent,de la atata muie ai apa la rotula - 2 primul vers: personal,atatc,umor. al 2-lea fute baru
Sunteti trecuti de 20 dar pe runda mea trebuie aviz parental,ca in runda asta fac haos
Battelul e vs Becks,xtr3mu e adaos,dar si pe asta'l duc la groapa ca pe paos - 1 pentru idee. realizarea lasa de dorit
Si pacat ca nu mai e planta ala,ca voi aveti niste dume mai fumate ca opiu'
De la atatea epitete daca va zic sa'mi sugeti pula o luati la FIGURAt sau la propriu? - 0 chestii de care m-am plictisit citindu-le. Se putea mai mult pt final.
6
Becks a scris:Ba da-te-n gatu' ma-tii! Faci topul versurilor? Sau ce-i cu dumele alea copiate?
Esti genu' prost, ce crede ca 5 din 4 oameni nu se prind la dumele de mate - 1 pentru atitidine. bar slab,in rest
OZN e sarac in lexic, e genul ciudat ce vede anorexicele drept cele mai sexy
Combinatie proasta Oltenia-Moldova, noi umor spumos ca Mentos cu Pepsi - 1 incercare de personal pe v1. Restul e degeaba
FAQ crew, cel mai smecher lot! Suntem nivel prea avansat? Hai, faceti alt bot
C-aici avem toti peste 20, deci trebuie sa fiti clar pregatiti pentru deepthroat - 3 doar pentru versul 2. intors bine. v1 e degeaba
I-am dat bucata lui Zen! OZN, tre' sa vii pregatit, mie n-are de ce sa-mi pese
L-am imprastiat pe-aici! E puzzle acuma, gen Sinatra, cu peste 500 de piese! - 2 iarasi, v2 e ok,v1 e aproape degeaba
OZN, te dai mare smecher pe zona, ca un poponar dotat, esti pe pula ta...
Man, daca ce da Cedrea-i de K1, pai atunci ce va dau eu e clar de MMA! - 2 pe v1. wp,caterinca si umpic de personal. v2 nu-l punctez
9
xtr3mu a scris:Sustin aceeasi idee:ozene cu zen e cea mai proasta combinatie!Ce prostie!
Au ca'n desene pasarele'n jurul capului si noi dam grav la ratze ca dup'o betie! - 3 punch, umor,vers pregatitor bun,inceput agresiv
Pe de alta parte bex cu eX de departe's cel mai complex element din aceasta lupta!
Totusi treaba'i simpla,dam din reflex in tampla si se'ntampla s'avem si pula supta! - 2 punch mai slab fata de b1
P'astia 2 ii dam cap in cap!Capcana:au in par guma!E'un clinci gen umar la umar!
Punem mana de la mana sa le facem semne ca le dam coate,pesemne nu'n gluma! - 4 best yet. stiu ca e greu,dar daca era ceva mai personal era de nota maxima
zen – o potaie , dupa ce l'am ars in bataie o arde ca ma desconsidera!bine ma!
Crezi ca daca dai cu juma' de FAQcrew n'o sa'ti iei la muie la putere maxima? - 2 e mai mult lauda decat atac
E ca la un bufet suedez sarac,din adihash nu prea avem ce'alege,ii bagam sub mese!
Si daca'i vorba de'o muie,becksule,eu m'asez la masa unde'i choko!Asta asa ca P.S! - 4 si incheiat in stil mare.
15
OZN a scris:Man, ştii, pe tine s-au pişat toţi extratereştrii, eu îţi fac faţa-n puzzle dintr-o bucată,
Duma ta-i furată, ăsta-i futai cu a ta fată, şi-o rup în beregată, să zici tu c-o fac lată! - 2.5 personal la becks pe v1. si juma de punct pt tehnica.
Aici, o arzi c-o complexată - târfa de xtr3mu, ne suge pe moca să ne arate că-i compensată,
Iar eu dau caterincos, le bag ăstora pe gat, toate spumele de la Pepsi şi Mentos, băi tată. 1 pt v1. slab restul
Căţelelor, vin dresorii, jucăm raţele şi vânătorii, da' voi puneţi gura pe balon, se poate?!
Că pizdele astea 2 derivate, sunt scoase din joc, fiindcă eu nu admit primitive! ca la mate. - 4 ho ho ho,meri crismas. tehnica buna pe v1 si punch puternic cu wp si caterinca pe v2
Becks si Xtr3mu' în bufet sunt chiftele, pe net n-au nicio macaroană, dar ei vor copy paste,
Le dau de pomană ciorbă de picioare-n gură, că vor să le fac specialităţi - ciorbă din coaste! -1 mrgmpf,nu. intors mai slab ca atacul si restul e din aduceri aminte Smile
OZN campion la UFC, Becks e MC de căcat, interzis de OPC! Lu' X îi pun capac repede că-i WC,
Am mega flow, ăştia-mi descarcă filmele, ce nu ştiu ei, e că pula mea-i un torent - strong.. DC!- erm..no
8.5

Pe rand:

zEn - in continua crestere, imo. Are idei bune, dar mai are de lucrat la formulari.
Becks - in afara de faptul ca runda asta e mult sub potential, n-am ce sa-ti zic
xtr3mu - imi place din ce in ce mai tare stilul lui. si a dus greul in battelu asta
OZN - de obicei ff tehnic, a sacrifiat pt umor de data asta. n-a iesit cel mai bine,dar e un pas. cand o sa le combine in doza optima, o sa fie uberzmeu

Despre note. De la 1 la 5, 5 fiind pentru maximul care-l poate da cel mai bine cotat NC din battle. Exista si o mica doza de indulgenta, sa nu para ca-mi bat joc de votare. zEn si OZN cred ca au vrut prea mult de la battleul asta si s-au bagat putin timorati. Becks, prea cu rupere de pl . Atitudinea e buna cand ai si o runda dovada,daca nu e doar de cacat. Nu e cazul in battleul asta. IMO,sub asteptari si mult sub potential. Si nu e cazul sa vb nici de originalitate acum, nici de altceva. Daca nu iti convine votarea, si am vazut ca e cam trend la tine, scrie in notepad si voteaza-te singur. Nu vreau sa par rautacios,dar cele mai mari pretentii ar trebui sa le ai de la tine. Si daca vrei ca altii sa te respecte si sa tina cont de parerea ta, respecta-i si tu.
xtr3mu plm,a fost singuru care a dat-o as usual. Relax, ca pana la urma,d-aia scriem pe net,nu? Bravo,cois.

Vot xtr3mu si Becks.
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Ian 18, 2011 2:01 pm

Mai bine va pastrati calmul. Edd si Ciomo, multumim de voturi.

darkside edit: am lasat doar voturile. restul posturilor le-am mutat pe topicul de discutii
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de date Vin Ian 21, 2011 12:57 am

Vot Becks ,pentru comentariile de dupa battle!

Noh serios , omul are dreptate! Numai ca se vede altfel de la tinichigerie ,decat din fotoliul de la etajul 2, nu crezi Becks?


zEn:

Xtr3mu o arde ascultator de GOA de cand cu Mortal Kombat,combat MC ca tine ca pe tero
Cand dai battle cu mine o ard Blitzkrieg ca Raiden tu cand tragi linia esti clar SubZero - 1. idem edd , sunt vechi ,domnule .... si caragiale le-a dat pe astea!
Te trag in piept ca pe hero,deci iti zic,cheama-ti toti baietii si incepeti a face necropola
Ca va bat pe toti si va bag gloante in cap apoi va'ngrop ca'n filmele lu Francis Ford Coppola - 2.atitudine + draguta faza cu "necropola - va'ngrop ca'n .... "
Si despre Becks ce sa zic?!Apreciaza In Extremis deci cultura lui hip-hop e practic nula
Iti iau tot crew-u'-n pula,de cand o arzi gen Eva Kent,de la atata muie ai apa la rotula - 1. personal ... asta cu crewul e mai sensibila problema ... daca ziceai clar care din ele , eram multumit ,dar asa e discutabil ,iar faza cu eva kent e naspa.
Sunteti trecuti de 20 dar pe runda mea trebuie aviz parental,ca in runda asta fac haos
Battelul e vs Becks,xtr3mu e adaos,dar si pe asta'l duc la groapa ca pe paos - 1. slab ... ma asteptam la o continuare mai faina dupa prima virgula, ai fortat tehnica si n-a iesit nimic , ba chiar i-ai dat ocazia sa ti-o intoarca-n dos
Si pacat ca nu mai e planta ala,ca voi aveti niste dume mai fumate ca opiu'
De la atatea epitete daca va zic sa'mi sugeti pula o luati la FIGURAt sau la propriu? - 1. asta e super ironica , insa nu fata de cine trebuie. wordplayul din II ar putea avea potential , insa , zau ca nu stiu cum s-a nimerit asa ,dar iar sunt de acord cu edd! ha! se putea mai bine pe final.

-
6




Becks:

Ba da-te-n gatu' ma-tii! Faci topul versurilor? Sau ce-i cu dumele alea copiate?
Esti genu' prost, ce crede ca 5 din 4 oameni nu se prind la dumele de mate - 3 , punchback + atitutine + umor.
OZN e sarac in lexic, e genul ciudat ce vede anorexicele drept cele mai sexy
Combinatie proasta Oltenia-Moldova, noi umor spumos ca Mentos cu Pepsi - 1. pai sunt cele mai sexy! Laughing glumesc. Becks , stii cum e , daca un baiat e emo ... are o problema. daca o fata e emo .... are o pasarica. personalul oltenia-moldova e ok , dar comparatia de final este slaba , ai dat-o prea prea lejer , parerea mea. adica , nu loveste
FAQ crew, cel mai smecher lot! Suntem nivel prea avansat? Hai, faceti alt bot
C-aici avem toti peste 20, deci trebuie sa fiti clar pregatiti pentru deepthroat - 2 Punchbkack + umor
I-am dat bucata lui Zen! OZN, tre' sa vii pregatit, mie n-are de ce sa-mi pese
L-am imprastiat pe-aici! E puzzle acuma, gen Sinatra, cu peste 500 de piese! - 2. wordplay + atitudine
OZN, te dai mare smecher pe zona, ca un poponar dotat, esti pe pula ta...
Man, daca ce da Cedrea-i de K1, pai atunci ce va dau eu e clar de MMA! - 2. amuzant primul , la al doilea nu m-am prins de unde pana unde legatura cu K1?

10





Extremu:

Sustin aceeasi idee:ozene cu zen e cea mai proasta combinatie!Ce prostie!
Au ca'n desene pasarele'n jurul capului si noi dam grav la ratze ca dup'o betie! - 2. personal + umor , cu mentiunea ca nu ma omor dupa pleonasme
Pe de alta parte bex cu eX de departe's cel mai complex element din aceasta lupta!
Totusi treaba'i simpla,dam din reflex in tampla si se'ntampla s'avem si pula supta! - 2. umor + tehnica
P'astia 2 ii dam cap in cap!Capcana:au in par guma!E'un clinci gen umar la umar!
Punem mana de la mana sa le facem semne ca le dam coate,pesemne nu'n gluma! - 4. haha! amuzant!
zen – o potaie , dupa ce l'am ars in bataie o arde ca ma desconsidera!bine ma!
Crezi ca daca dai cu juma' de FAQcrew n'o sa'ti iei la muie la putere maxima? - 1. mi s-a parut interesant ca l-ai facut potaie ,al doilea e sub
E ca la un bufet suedez sarac,din adihash nu prea avem ce'alege,ii bagam sub mese!
Si daca'i vorba de'o muie,becksule,eu m'asez la masa unde'i choko!Asta asa ca P.S - 2. dureros ... din atatea puncte de vedere .....

13




OZN:
Man, stii, pe tine s-au pisat toti extraterestrii, eu îti fac fata-n puzzle dintr-o bucata,
Duma ta-i furata, asta-i futai cu a ta fata, si-o rup în beregata, sa zici tu c-o fac lata! - 1. pt tehnica ... as fi vrut sa dau mai mult ,dar: in primul rand nu gust fazele cu fotbalul , iar in al doilea ... it doesn't really make sense. nu poti sa ataci un gras ,spunandu-i ca e slab ... daca intelegi ce vreau sa spun
Aici, o arzi c-o complexata - târfa de xtr3mu, ne suge pe moca sa ne arate ca-i compensata,
Iar eu dau caterincos, le bag astora pe gat, toate spumele de la Pepsi si Mentos, bai tata. - 2. umor + punchback
Catelelor, vin dresorii, jucam ratele si vânatorii, da' voi puneti gura pe balon, se poate?!
Ca pizdele astea 2 derivate, sunt scoase din joc, fiindca eu nu admit primitive! ca la mate. - 3. haha! faza cu balonul e funny + tehnica ,dar cam inghesuit
Becks si Xtr3mu' în bufet sunt chiftele, pe net n-au nicio macaroana, dar ei vor copy paste,
Le dau de pomana ciorba de picioare-n gura, ca vor sa le fac specialitati - ciorba din coaste! - 2. intors pe .... 256069393901144492 de km de silabe? nu e pt mine
OZN campion la UFC, Becks e MC de cacat, interzis de OPC! Lu' X îi pun capac repede ca-i WC,
Am mega flow, astia-mi descarca filmele, ce nu stiu ei, e ca pula mea-i un torent - strong.. DC! - 1. pt faza cu WC ,desi am mai auzit-o . problema e la fel ca la primul bar

9



Zen: s-a incordat ceva ,dar am ramas cu impresia ca nimic nu a intrat bine. Poate nu a fost ziua ta ,dar toate internele alea generice nu m-au lamurit unde erau punchurile ... tale!


Becks: analitic si amuzant ,dar cu foarte foarte multe versuri irosite. Randamentul de 30%-40% este o simptoma a depresiei la scriitori ... nu glumesc. Daca nu gasesti motivatie Becks, pune-ti o poza cu OZN in camera si joaca darts cu ea! Unde-i DOPE sa te vada acum?!


Extremu: consistent. Imi place cum scoti multies cu sens. Ce sa zic ,ai jucat corect. Bravo!


OZN: OZN a vrut sa rezolve el totul ,sa dea si tehnic si punchback si umor. Cat % a iesit din fiecare , nu stiu ,doar vreau sa-ti spun ca am claclat serios cand l-ai facut 'tarfa' pe extremu - am simtit vendeta pe toata sira spinarii. Pe scurt ,constructia e interesanta, dar cu cat le lungesti mai mult ,cu atat mi se par mai obscure!



Becks si Extremu au avut chimie de echipa , OZN si zEn , nu.


Vot Becks si Extremu




Acestea fiind zise ...
Daca tot am scris atata , imi rezerv dreptul de a ma baga si eu in seama.


Ca a avut dreptate Becks sau edd ... nu pot sa spun eu sigur. Dar mie unul mi se pare ca Becks a explicat mai bine problema decat edd solutia , si anume: da! - cel mai mult trebuie sa vrei de la tine ,fiind esential sa vii cu greutati,dar ce faci cand dai de unii care te fac cu voturi de la altii care nu au auzit de dume care pe vremea ta s-au dat in cel putin 3-4 variante?


Problema e ontologica: fie o imagine alba cu o forma neagra peste. Se poate descrie forma neagra prin intermediul punctelor care o compun , insa inainte de asta trebuie sa stim la ce spunem "alb" si la ce spunem "negru".


Baietii astia cu majorate in club te sapa cu dume NEORIGINALE! , pentru ca cei care ii voteaza - prietenii din lista de mess - poate nici macar nu stiu ca sunt neoriginale sau chiar voluntar pescuite din arhive. Nu stiu ce e alb si ce e negru , ce e un joc de cuvinte bun si unul nebun. Si cu parere de rau , moderatorii ,adminii si toata "colectivitatea" contribuie din plin la asta. Si pentru ce? Pentru putina popularitate pe un forum ....


S-a ajuns intr-o stare de imobilitate totala. Sistemul nu mai poate fi schimbat, nu se mai poate face revolutie.


Evanghelistii n-au decat sa ma muste , imi dau chilotii jos sa-mi vedeti filozofia mai bine! Asta e realitatea ,iar faptul ca mai suntem doi-trei oameni care ne certam la ora asta , nu spune decat ca am dreptate.


Salut!

date
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 103
Reputatie : 130
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Ian 21, 2011 11:37 pm

zEn -

primul bar e slabut, mergea ceva mai tare de intro, plus ca dumele cu MK s-au cam fumat. Pe barul 2 incepi sa misti, draguta faza cu Coppola si suna si bine. Barul 3 e ok, punch bunicel, personal, are un pic din toate. Pe al patrulea ma zgarie un pic pe urechi rima, am impresia ca aud excesiv in ultmul timp rima asta cu -aos, in schimb atitudinea e buna. Sfarsit slab, mergea ceva mai de efect.

Becks -

inceputul e bun, are atitudine, loveste...pana la duma cu Pepsi si Mentos. Esti si tu constient ca au dat-o deja prea multi in prea multe forme. Urmeaza un bar tehnic plus versul cu Sinatra care e cel mai bun de pana acum. Sfarsitul e amuzant, pune punctul pe i unei runde bune dar cu care puteai sa faci mai multe.

xtr3mu -

Runda cu tehnica deja caracteristica, presarata cu umor si punch-uri bune. N-as putea sa aleg un vers slab dar nici nu mi-a ramas ceva in minte dupa citirea rundei, exact ce am zis si la Becks: o runda buna per total dar mediocra in comparatie cu alte battle-uri.

OZN -

La OZN aceeasi poveste: mergea mai putina tehnica si mai mult umor. In schimb bar-ul asta mi-a atras atentia, suna bine rau:

Catelelor, vin dresorii, jucam ratele si vânatorii, da' voi puneti gura pe balon, se poate?!
Ca pizdele astea 2 derivate, sunt scoase din joc, fiindca eu nu admit primitive! ca la mate

in rest penultimul bar mi se pare slabut iar ultimul este o incheiere buna. Cred ca OZN a simtit avantajul celor 2 si a incercat sa recupereze terenul ca Basarabia dar nu a fost suficient. A parut un pic stresat, a incercat prea multe, nu-mi dau seama exact ce s-a intamplat.

Per total un battle misto, cu atitudine si ura din partea ambelor echipe, mai multa agresivitate din partea Adihash si mai mult umor din partea FAQ. Nu mi s-a parut o diferenta foarte mare, dar ca impresie totala, votul meu merge la xtr3mu & Becks pentru runde mai aerisite si idei mai clare.

Votul e prin definitie subiectiv dar daca cineva considera ca nu-i ok, sa nu se ia in considerare.
Cius.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Ian 22, 2011 12:39 pm

Battle incheiat, Becks si xtr3mu castigatori cu 3-0 (KO)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zen, Ozn vs. xtr3mu, Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum