Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

+2
xtr3mu
Becks
6 participanți

In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Oct 24, 2013 12:43 pm

8 versuri pe runda
Incep eu
Timp de reply cat mai scurt... de preferat sa terminam tot azi
Primul la 3 castiga
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Oct 24, 2013 3:56 pm

Coaie, fii atent, alege tu juriul, sa nu te simti furat ca Il Luce cu Bayer
Ai castigat "No Show" ca eram ca Leverkusen, fara chef de inca un 'Freier'
Nu imi fortez inspiratia, si stii ca nu castigi, desi cam las la relanti turatia
Dar tu alegi sa dai cu mine, poate-asa-ti mai creste putin reputatia
Desi fac pauze-ntre battle-uri, dau elegant, tu - elefant in pasi de vals
Vrei umor? Ia dume de pe TimesNewRoman, scrie-le cu cel mai Comic Sans
Si tot degeaba... esti slab, te pune-n cap un Becks, nu neaparat cu alcool
Tu voiai un battle simplu? Eu l-am impachetat frumos si ti-am dat extra viol!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Oct 24, 2013 5:24 pm

Coae, eu fac battle intre pauze, tu n-ai fi elegant nici pe covoru' rosu'!
Scrii asa naspa, tarane, de parc-ai venit intre masterchefi cu ... borsu'!
Nu-ti forta inspiratia, ca te lasa dracu' respiratia s-apoi pula implicatii!
Bexanu' sta toata ziua cu matura-n mana - normaaal ca n-are aspiratii!
Daca vroiam umor sigur nu dadeam cu tine, eu vroiam inc-o victima!
Ne plicti ma, da' sigur stii deja ca d-aia o trimiti pe Fioroasa singura!
Ma jur c-o dam si fara juriu-n jur pan'admiti ca te ard si c-o arzi aiurea!
Tu ai fi vrut sa dai battle c-o pizda, poate-asa-ti mai crestea putin pula!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Oct 24, 2013 6:43 pm

Bex, ia un Snickers!("-De ce?") Ca devii un wannabe NC cand esti nemancat!
Da' stii ce?! Mai bine ia Mars(h) si fa pasi ca tot pomeneai ceva de dansat!
Te calc in picioare deci poate se poate spune ca-n battle nu te shifonez!
Iti dau get-beget jet violent din slip pe chip da' stai chill ca nu te sifonez!
Vezi?! Partial! Si-asta momentan ca inca nu am terminat de dat runda!
La cum am dat cu tine de pamanat au redefinit si greco-romanii tranta!
Battle simplu: Bai slobozel, du-te-n pula mea! Ca-n reversul ejacularii!
Battle complex: X spune despre Bex ca este rezultatul fizic al masturbarii!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Vin Oct 25, 2013 1:15 pm

4 ani de BFH, da-ti dau bucati de nu mai stii ce se petrece
xtr3mu-aspira la-naltimi de cand si-a luat apartament la zece
Si stii ce? I-am zis Dianei reguli simple, dupa care-am jurat
Ca o trimit singura acolo, sa ai cu cin' sa dai battle echilibrat
Iti pierzi toate ideile-n tehnica. Rezultatul: nicio duma buna
Dai cu mine de pamant? Pai eu dau cu d-astia ca tine de luna
Ma-ta are conturi la matrimoniale, și_mail... dezvaluire tare
In cazul asta, paradoxal, mama are cratima da' ma-ta n-are
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Oct 25, 2013 2:44 pm

Becks a scris:Coaie, fii atent, alege tu juriul, sa nu te simti furat ca Il Luce cu Bayer
Ai castigat "No Show" ca eram ca Leverkusen, fara chef de inca un 'Freier' - 4, bun.
Nu imi fortez inspiratia, si stii ca nu castigi, desi cam las la relanti turatia
Dar tu alegi sa dai cu mine, poate-asa-ti mai creste putin reputatia - 2, slabut asta, aruncat asa sa umple runda.
Desi fac pauze-ntre battle-uri, dau elegant, tu - elefant in pasi de vals
Vrei umor? Ia dume de pe TimesNewRoman, scrie-le cu cel mai Comic Sans - 5, bun, agresiv.
Si tot degeaba... esti slab, te pune-n cap un Becks, nu neaparat cu alcool
Tu voiai un battle simplu? Eu l-am impachetat frumos si ti-am dat extra viol! - 3, se putea mai bine, dupa primul vers ma asteptam la ceva mai tare.
xtr3mu a scris:Coae, eu fac battle intre pauze, tu n-ai fi elegant nici pe covoru' rosu'!
Scrii asa naspa, tarane, de parc-ai venit intre masterchefi cu ... borsu'! - 2, ma dezamageste al 2-lea vers, sau nu-i pe placul meu.
Nu-ti forta inspiratia, ca te lasa dracu' respiratia s-apoi pula implicatii! 
Bexanu' sta toata ziua cu matura-n mana - normaaal ca n-are aspiratii! - 5, da tata, asta merge ca uns.
Daca vroiam umor sigur nu dadeam cu tine, eu vroiam inc-o victima!
Ne plicti ma, da' sigur stii deja ca d-aia o trimiti pe Fioroasa singura!  - 2, slabut si asta, unde o trimite?
Ma jur c-o dam si fara juriu-n jur pan'admiti ca te ard si c-o arzi aiurea!
Tu ai fi vrut sa dai battle c-o pizda, poate-asa-ti mai crestea putin pula! - 4, mai bun, dar nu ma incanta maxim.
xtr3mu a scris:
Bex, ia un Snickers!("-De ce?") Ca devii un wannabe NC cand esti nemancat!
Da' stii ce?! Mai bine ia Mars(h) si fa pasi ca tot pomeneai ceva de dansat!  - 4, in forta, promitator, frumoasa asta cu pasi - dans.
Te calc in picioare deci poate se poate spune ca-n battle nu te shifonez!
Iti dau get-beget jet violent din slip pe chip da' stai chill ca nu te sifonez! - 3, daca mai adaugai ceva din componenta sifonului gen: "acid", "bule" d'astea iesea prea pizda.
Vezi?! Partial! Si-asta momentan ca inca nu am terminat de dat runda!
La cum am dat cu tine de pamanat au redefinit si greco-romanii tranta! - 5, bun asta, cu atitudine si foarte original.
Battle simplu: Bai slobozel, du-te-n pula mea! Ca-n reversul ejacularii!
Battle complex: X spune despre Bex ca este rezultatul fizic al masturbarii! - 4, sfarsit destul de bun.
Becks a scris:
4 ani de BFH, da-ti dau bucati de nu mai stii ce se petrece
xtr3mu-aspira la-naltimi de cand si-a luat apartament la zece - 4, bun.
Si stii ce? I-am zis Dianei reguli simple, dupa care-am jurat
Ca o trimit singura acolo, sa ai cu cin' sa dai battle echilibrat - 5, punchback de nota 10, frumos rau.
Iti pierzi toate ideile-n tehnica. Rezultatul: nicio duma buna
Dai cu mine de pamant? Pai eu dau cu d-astia ca tine de luna - 3, buna idee, dar nu are acelasi impact ca precedentul bar.
Ma-ta are conturi la matrimoniale, și_mail... dezvaluire tare
In cazul asta, paradoxal, mama are cratima da' ma-ta n-are - 5, da, in forta, simplu si eficient.
Mi-a placut battel-ul ca a fost mai spontan, n-au trecut 365 de zile pana a se finaliza. Iar pe ansablu e un battle bun spre foarte.


Becks, in prima runda ai dat bine, dar asteptarile erau mai mari, ai compensat pe runda a doua, unde ai dat 2 bar-uri foarte tari.


X-ule, ai dat bine, dar te-ai fortat prea mult pe tehnica pierzand din eficienta unui punch simplu, fiind mai greu sa lovesti asa.


Becks = 14 + 17 = 31
xtr3mu = 13 + 16 = 29.

Vot Becks.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Oct 25, 2013 3:12 pm

Becks a scris:Coaie, fii atent, alege tu juriul, sa nu te simti furat ca Il Luce cu Bayer
Ai castigat "No Show" ca eram ca Leverkusen, fara chef de inca un 'Freier' - 3p. Cam puţin. Tot barul atârnă de omonimia fraier-freier, în rest nu prea are treabă.
Nu imi fortez inspiratia, si stii ca nu castigi, desi cam las la relanti turatia
Dar tu alegi sa dai cu mine, poate-asa-ti mai creste putin reputatia - 2p. Filler.
Desi fac pauze-ntre battle-uri, dau elegant, tu - elefant in pasi de vals
Vrei umor? Ia dume de pe TimesNewRoman, scrie-le cu cel mai Comic Sans - 5p. Aşa mai vii de-acasă.
Si tot degeaba... esti slab, te pune-n cap un Becks, nu neaparat cu alcool
Tu voiai un battle simplu? Eu l-am impachetat frumos si ti-am dat extra viol! - 3p. Pentru primul vers.
xtr3mu a scris:Coae, eu fac battle intre pauze, tu n-ai fi elegant nici pe covoru' rosu'!
Scrii asa naspa, tarane, de parc-ai venit intre masterchefi cu ... borsu'! - 3p. Cam fără suflu.
Nu-ti forta inspiratia, ca te lasa dracu' respiratia s-apoi pula implicatii!
Bexanu' sta toata ziua cu matura-n mana - normaaal ca n-are aspiratii! - 4p. Bunicel, necesită un pic de finisare.
Daca vroiam umor sigur nu dadeam cu tine, eu vroiam inc-o victima!
Ne plicti ma, da' sigur stii deja ca d-aia o trimiti pe Fioroasa singura! - 2p. Huh? Poate c-ai vrut să zici ceva, dar...
Ma jur c-o dam si fara juriu-n jur pan'admiti ca te ard si c-o arzi aiurea!
Tu ai fi vrut sa dai battle c-o pizda, poate-asa-ti mai crestea putin pula! - 3p. Periculos de aproape de autodrop la faza asta. Dar şi un pic de pancibac, aşa că...
xtr3mu a scris:Bex, ia un Snickers!("-De ce?") Ca devii un wannabe NC cand esti nemancat!
Da' stii ce?! Mai bine ia Mars(h) si fa pasi ca tot pomeneai ceva de dansat! - 3p. Parcă am mai citit ceva de genul... Şi mi se pare cam facil.
Te calc in picioare deci poate se poate spune ca-n battle nu te shifonez!
Iti dau get-beget jet violent din slip pe chip da' stai chill ca nu te sifonez! - 3p. Get-beget e-n plus, nu are sens. Te-ai cam rătăcit printre interne aici şi-ai ratat punchu.
Vezi?! Partial! Si-asta momentan ca inca nu am terminat de dat runda!
La cum am dat cu tine de pamanat au redefinit si greco-romanii tranta! - 3p. Pentru atitudine.
Battle simplu: Bai slobozel, du-te-n pula mea! Ca-n reversul ejacularii!
Battle complex: X spune despre Bex ca este rezultatul fizic al masturbarii! - 3p. Iarăşi mi se pare cam copilăresc, aşa...
Becks a scris:4 ani de BFH, da-ti dau bucati de nu mai stii ce se petrece
xtr3mu-aspira la-naltimi de cand si-a luat apartament la zece - 3p. Simplu, curat, ok-ish.
Si stii ce? I-am zis Dianei reguli simple, dupa care-am jurat
Ca o trimit singura acolo, sa ai cu cin' sa dai battle echilibrat - 3p. Hmm...
Iti pierzi toate ideile-n tehnica. Rezultatul: nicio duma buna
Dai cu mine de pamant? Pai eu dau cu d-astia ca tine de luna - 5p. Primul vers e cam adevărat pentru battle-ul ăsta, al doilea e punchback bun, tre să punctez maxim baru.
Ma-ta are conturi la matrimoniale, și_mail... dezvaluire tare
In cazul asta, paradoxal, mama are cratima da' ma-ta n-are - 3p. E posibil să nu fie creierul meu în formă, dar al doilea vers nu-l prind şi pace. Faza cu "şi_mail" mi se pare foarte tare dar ideea a rămas necontinuată. Sau continuă în al doilea vers, dar e metaforă peste capu meu. Very Happy Cineva să mi-l explice (vb serios Sad )
Vine cam aşa:
Becks: 13 + 14 = 27 puncte
xtr3mu: 12 + 12 = 24 puncte

xtr3mu, mi-ai părut cam out of shape în battle-ul ăsta. Bine, a fost şi gata într-o zi, deci a curs repede. La prima citire credeam c-o să votez cu tine, dar punctele care este nu (are) minte.

Vot Becks, felicitations.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Oct 25, 2013 3:19 pm

bah aia cu Fioroasa are logica dar intradevar multi nu au de unde sa stie asa ca my fault ca nu am explicat-o cum trebe ... ideea e ca la concursurile astea de battle de am fost cativa de pe forum a venit doar ea .. fara becks ... plm .. pt mine a avut logica Smile) multam votantilor ... se continua
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Vin Oct 25, 2013 9:18 pm

ego, e faza din finala ca extremu nu foloseste cratima, stii ?!
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Oct 28, 2013 7:57 pm

Becks: 12.5

Coaie, fii atent, alege tu juriul, sa nu te simti furat ca Il Luce cu Bayer
Ai castigat "No Show" ca eram ca Leverkusen, fara chef de inca un 'Freier' - 3.5 inceput ok, nu ma prea pasioneaza dumele cu fotbalul dar s-a legat frumos barul
Nu imi fortez inspiratia, si stii ca nu castigi, desi cam las la relanti turatia
Dar tu alegi sa dai cu mine, poate-asa-ti mai creste putin reputatia - 2.5 atitudinea buna ca de obicei dar nu are ceva deosebit
Desi fac pauze-ntre battle-uri, dau elegant, tu - elefant in pasi de vals
Vrei umor? Ia dume de pe TimesNewRoman, scrie-le cu cel mai Comic Sans - 3.5 bunicel, m-a amuzat versul 2
Si tot degeaba... esti slab, te pune-n cap un Becks, nu neaparat cu alcool
Tu voiai un battle simplu? Eu l-am impachetat frumos si ti-am dat extra viol! - 3 e bine dar nu e finalul pe care il asteptam

xtr3mu: 14

Coae, eu fac battle intre pauze, tu n-ai fi elegant nici pe covoru' rosu'!
Scrii asa naspa, tarane, de parc-ai venit intre masterchefi cu ... borsu'! - 3.5 dragut asa dar trebuie mai mult, n-o lasa si tu la relanti
Nu-ti forta inspiratia, ca te lasa dracu' respiratia s-apoi pula implicatii!
Bexanu' sta toata ziua cu matura-n mana - normaaal ca n-are aspiratii! - 3.5 tehnic dar duma cu matura-aspiratii e un pic cam fortata, nu dau mai mult
Daca vroiam umor sigur nu dadeam cu tine, eu vroiam inc-o victima!
Ne plicti ma, da' sigur stii deja ca d-aia o trimiti pe Fioroasa singura! - 3 al doilea e tare dar primul e cam degeaba
Ma jur c-o dam si fara juriu-n jur pan'admiti ca te ard si c-o arzi aiurea!
Tu ai fi vrut sa dai battle c-o pizda, poate-asa-ti mai crestea putin pula! - 4 bun pback, ai incheiat in forta dar stii ca e usor de intors

xtr3mu: 12

Bex, ia un Snickers!("-De ce?") Ca devii un wannabe NC cand esti nemancat!
Da' stii ce?! Mai bine ia Mars(h) si fa pasi ca tot pomeneai ceva de dansat! - 3 e in grafic dar nu rupe norma
Te calc in picioare deci poate se poate spune ca-n battle nu te shifonez!
Iti dau get-beget jet violent din slip pe chip da' stai chill ca nu te sifonez! - 2.5 te-ai complicat, cateodata si prea multa tehnica strica
Vezi?! Partial! Si-asta momentan ca inca nu am terminat de dat runda!
La cum am dat cu tine de pamanat au redefinit si greco-romanii tranta! - 3.5 daca era si primul mai tare
Battle simplu: Bai slobozel, du-te-n pula mea! Ca-n reversul ejacularii!
Battle complex: X spune despre Bex ca este rezultatul fizic al masturbarii! - 3 ok dar iar e un pic fortat

Becks: 15.5

4 ani de BFH, da-ti dau bucati de nu mai stii ce se petrece
xtr3mu-aspira la-naltimi de cand si-a luat apartament la zece - 4.5 primul bar din care imi plac ambele versuri, frumos
Si stii ce? I-am zis Dianei reguli simple, dupa care-am jurat
Ca o trimit singura acolo, sa ai cu cin' sa dai battle echilibrat - 3 n-a lovit chiar cum vroiai
Iti pierzi toate ideile-n tehnica. Rezultatul: nicio duma buna
Dai cu mine de pamant? Pai eu dau cu d-astia ca tine de luna - 3.5 bine intoarse
Ma-ta are conturi la matrimoniale, și_mail... dezvaluire tare
In cazul asta, paradoxal, mama are cratima da' ma-ta n-are - 4.5 ca la carte, asta cu si_mail
e cireasa de pe tort

Battle bun, peste medie, dupa cum era de asteptat. Cu un Becks prea chill/sictirit pe prima runda si cu un xtr3mu care a incercat prea multe. In schimb ambii au avut o a doua runda smechera, mi-a placut mult battle-ul asta.

Becks: 12.5 + 15.5 = 28
xtr3mu: 14 + 12 = 26

Diferenta mica dar destul de clara dupa cum au observat si ceilalti. Oricum, felicitari amandurora!

Vot Bex!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Oct 28, 2013 8:54 pm

Battle incheiat, castigator Becks cu 3-0 (KO).
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Oct 29, 2013 11:20 am

Multam fain de voturi si de onoare Becksane! Bafta in turneu! Very Happy
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Mar Oct 29, 2013 1:09 pm

Merci de voturi. La un moment dat, la 2-0, am vrut sa spun sa oprim battle-ul si sa-l alegem pe xtr3mu castigator, ca ma gandeam ca toti cei care voiau sa ma voteze au facut-o deja, iar ceilalti nu voteaza pentru ca l-ar vota pe xtr3mu si eu as anula voturile (ca tot a zis cineva la crew battle ca fac asta). Laughing

Ba xtr3mule, ce sa zic, ma bucur ca am apucat sa dam pana la urma, ca erai unul dintre aia cu care nu dadusem si in capul lor aveau o parere prea buna despre ei. Hahaha. Glumesc, chiar mi-a facut placere si chiar am simtit ca tre' sa dau ce am mai bun in runda 2 sa castig battle-ul asta. Multa bafta si tie in turneu!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum