Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

+7
WTSN
mnesuu3
doctoru'
Iahim Loig
oVi
Otrava
Alter-Ego
11 participanți

In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 16, 2012 8:31 pm

8 versuri
timp de reply: 7 zile ca Deceneu (sper ca-i ok)
xyyx
Primul la 3 voturi (3-0=KO)

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 16, 2012 9:23 pm

Deschid trapa sa cada Otrava, iti dau blocaj mental total, va curat - menaj,
De cand nu l-am mai luat cu Iahim la menage a trois Bagaboanta e-n Sevraj.
La ovi nu vine nimeni, d-aia-i O_vi(i), da' pastrez Constanta ca Mazare, man,
Pe prost eu-l inchid din cuvinte si ma ia politia animalelor fiindca bat la fazan.
Voiam sa dau dume despre gagicile voastre, dar n-aveti niciunu', va las reci
Ca gheata. Hei, dau pumni pana va las cu fetele rosii ca dinamovistii la meci.
Ia sa vedeti maniere violente: va bat obrazu' ca atunci cand nu ziceti 'scuze',
Pizdele-s in genunchi si eu-s ca un diss la 'Temnita luminii': pun pula pe Buze.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Otrava Joi Dec 20, 2012 11:20 pm

Asta cica bate la fazan, stim toti ca AlterEgo inseamna zoofilie,
Da` l-a lasat pe Watson si l-a luat pe Iahim, a dat-o`n pedofilie.
Astia doi muta pupaza din tei, da` o fac mai rau ca Ozonu`,
Cand ii vede, Alter roseste, si Iahim ii schimba tamponu`.
Astia doi se dau buni pe forum, da` la battle nimeni nu-i cheama,
Adica sunt ca pula (ca, cocosu dimineata), nu-i baga nimeni in seama.
Sunteti negasiti, ca solutia de la OTV, numai raspunsuri din absura,
Da` voi sunteti ca alt ego al lui Mihaita Boss, cu coaiele-n gura.
Otrava
Otrava
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 214
Reputatie : 268
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oVi Joi Dec 27, 2012 12:22 am

Battle pe echipe, da` n`am crew, in crucea ma-tii, rapperi cu telefon o ard cu "whatsapp"
Da` ce nu se stie defapt este ca eu sunt adevaratul motiv pentru care astia 2 fac rap
Alter-ego cu un ego mai prost ca altu, omu` se dedubleaza, da` viseaza la victorie
Doar daca mi`as da drumu pe fata ta ai putea spune ca ai avut si tu parte de glorie
La mine nu vine nimeni, d`asta ovi, asta, O VIoleaza pe ma-ta, proasta, ce presteaza
P`asta nu`l suporta nimeni, nu se inegreaza ca placa de baza, il bat si cu versuri care nu rimeaza
Acum l`a luat pe Iahim Loig, login, da` da logout,ca si`a scris nicku cu ochii inchisi
Nu mai pot da inapoi, sunt prinsi, in battle`s bolovani, da`i strivesc, ii fac pietris
oVi
oVi
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 471
Reputatie : 518
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Pă Zonă

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Joi Dec 27, 2012 3:01 pm

Cine dracu-s si astia?! Unu'-l are pe otrava, noi avem etrava in verse,
Le dau volti sambata seara ca Travolta, cu Alter va bat ca pe traverse!
Pe langa nick, si runda-i scrisa cu ochii inchisi. O dau mai greu ca voi- Cosy.
Tu esti motivu' pentru care facem rap, ne place sa batem grav prostii.
Ba 0Vi, fizic esti supra-ponderal ca Otrava, liric categora pana, in battle mort,
Ma-ta are cratima, corect, si SIDA ca se fute cu boschetari ca Voldemort!
Rundele voastre-s ca un colet din Spania nepreluat, no importa a nadie,
Va jucati cu focu' la battle, n-ajungeti focalizati, nu-ncapeti in cadru, yEah.
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Sam Dec 29, 2012 7:12 pm

alter ego : 12.5
Alter-Ego a scris:Deschid trapa sa cada Otrava, iti dau blocaj mental total, va curat - menaj,
De cand nu l-am mai luat cu Iahim la menage a trois Bagaboanta e-n Sevraj. - 2.5 p.nu-mi place.slabe aman2 versuri
La ovi nu vine nimeni, d-aia-i O_vi(i), da' pastrez Constanta ca Mazare, man,
Pe prost eu-l inchid din cuvinte si ma ia politia animalelor fiindca bat la fazan. - 3p.dumele-s bune
Voiam sa dau dume despre gagicile voastre, dar n-aveti niciunu', va las reci
Ca gheata. Hei, dau pumni pana va las cu fetele rosii ca dinamovistii la meci. - 3p.imi place.da stii tu ca n'au bajetii pretena Laughing?
Ia sa vedeti maniere violente: va bat obrazu' ca atunci cand nu ziceti 'scuze',
Pizdele-s in genunchi si eu-s ca un diss la 'Temnita luminii': pun pula pe Buze. - 4p.cel mai bun bar din runda.frumos


otrava : 11
Otrava a scris:Asta cica bate la fazan, stim toti ca AlterEgo inseamna zoofilie,
Da` l-a lasat pe Watson si l-a luat pe Iahim, a dat-o`n pedofilie. - 3.5p.foarte frumos v1.
Astia doi muta pupaza din tei, da` o fac mai rau ca Ozonu`,
Cand ii vede, Alter roseste, si Iahim ii schimba tamponu`. - 3p.bv ba.frumos.nu ma asteptam la asa versuri : D
Astia doi se dau buni pe forum, da` la battle nimeni nu-i cheama,
Adica sunt ca pula (ca, cocosu dimineata), nu-i baga nimeni in seama. - 2.5p.idei bune da formulate altfel trebuia
Sunteti negasiti, ca solutia de la OTV, numai raspunsuri din absura,
Da` voi sunteti ca alt ego al lui Mihaita Boss, cu coaiele-n gura. - 2p.nu ,asta nu'mi place


ovi : 10
oVi a scris:Battle pe echipe, da` n`am crew, in crucea ma-tii, rapperi cu telefon o ard cu "whatsapp"
Da` ce nu se stie defapt este ca eu sunt adevaratul motiv pentru care astia 2 fac rap - 2p.nu-mi place cum ai inceput
Alter-ego cu un ego mai prost ca altu, omu` se dedubleaza, da` viseaza la victorie
Doar daca mi`as da drumu pe fata ta ai putea spune ca ai avut si tu parte de glorie - 3p.asta'i altceva.bun v1
La mine nu vine nimeni, d`asta ovi, asta, O VIoleaza pe ma-ta, proasta, ce presteaza
P`asta nu`l suporta nimeni, nu se inegreaza ca placa de baza, il bat si cu versuri care nu rimeaza - 2.5 p
Acum l`a luat pe Iahim Loig, login, da` da logout,ca si`a scris nicku cu ochii inchisi
Nu mai pot da inapoi, sunt prinsi, in battle`s bolovani, da`i strivesc, ii fac pietris - 2.5.siiiii...slab finalu


iahim : 11
Iahim Loig a scris:Cine dracu-s si astia?! Unu'-l are pe otrava, noi avem etrava in verse,
Le dau volti sambata seara ca Travolta, cu Alter va bat ca pe traverse! - 2.5 p.poti mai mult. Very Happy
Pe langa nick, si runda-i scrisa cu ochii inchisi. O dau mai greu ca voi- Cosy.
Tu esti motivu' pentru care facem rap, ne place sa batem grav prostii. - 2.5p.bun pb-u..si cam atat
Ba 0Vi, fizic esti supra-ponderal ca Otrava, liric categora pana, in battle mort,
Ma-ta are cratima, corect, si SIDA ca se fute cu boschetari ca Voldemort! - 3p.hai ca asta e cv mai bun
Rundele voastre-s ca un colet din Spania nepreluat, no importa a nadie,
Va jucati cu focu' la battle, n-ajungeti focalizati, nu-ncapeti in cadru, yEah. - 3p.ok si finalu..da vezi ca nu-i telenovea asta Very Happy



battle ok.nu foarte bun da nici slab.otrava peste medie,ego si ovi constanti,sa zicem , iar iahim putin neinspirat.votez cu clanu MIHAITA

doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de mnesuu3 Mier Ian 02, 2013 9:56 pm

Duma aia cu "daca mi-as da drumul pe tine te-as umple de glorie" e luata de la "Arssura se pisa pe tine sa te umple de glorie" de la J si Arssura vs L Doc si Aforic.
Duma cu "alter roseste, iahim schimba tamponul" seamana cu "gagica-mea cand te vede roseste ca-i vine ciclu" sau ceva-n gen de la Aforic vs J.

mnesuu3
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 10
Reputatie : 10
Data de inscriere : 02/01/2013

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Mier Ian 02, 2013 10:00 pm

Prima chestie semnalata de tine, da, aduce un pic cu duma aia, dar a doua nu. Adica nu e ca si cum e o singura duma cu ciclu-tampon-roseste si pe-aia a dat-o J.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de A Vin Ian 11, 2013 6:28 pm

Alter-Ego a scris:
Deschid trapa sa cada Otrava, iti dau blocaj mental total, va curat - menaj,
De cand nu l-am mai luat cu Iahim la menage a trois Bagaboanta e-n Sevraj. - 1. superslab.
La ovi nu vine nimeni, d-aia-i O_vi(i), da' pastrez Constanta ca Mazare, man,
Pe prost eu-l inchid din cuvinte si ma ia politia animalelor fiindca bat la fazan. - 3. versul 3 e ok, desi am citit de-a lungul timpului sute de battle-uri, nu am mai auzit-o.
Voiam sa dau dume despre gagicile voastre, dar n-aveti niciunu', va las reci
Ca gheata. Hei, dau pumni pana va las cu fetele rosii ca dinamovistii la meci. - 3. smechereanu atitudine, dar punch-ul mi se pare facil
Ia sa vedeti maniere violente: va bat obrazu' ca atunci cand nu ziceti 'scuze',
Pizdele-s in genunchi si eu-s ca un diss la 'Temnita luminii': pun pula pe Buze. - 3. ok de final.

Otrava a scris:
Asta cica bate la fazan, stim toti ca AlterEgo inseamna zoofilie,
Da` l-a lasat pe Watson si l-a luat pe Iahim, a dat-o`n pedofilie. - 2. ok, nimic mai mult.
Astia doi muta pupaza din tei, da` o fac mai rau ca Ozonu`,
Cand ii vede, Alter roseste, si Iahim ii schimba tamponu`. - 4. mor de ras=))
Astia doi se dau buni pe forum, da` la battle nimeni nu-i cheama,
Adica sunt ca pula (ca, cocosu dimineata), nu-i baga nimeni in seama. - 4. bun si asta.
Sunteti negasiti, ca solutia de la OTV, numai raspunsuri din absura,
Da` voi sunteti ca alt ego al lui Mihaita Boss, cu coaiele-n gura. - 1. fleasca punch-ul asta

oVi a scris:Battle pe echipe, da` n`am crew, in crucea ma-tii, rapperi cu telefon o ard cu "whatsapp"
Da` ce nu se stie defapt este ca eu sunt adevaratul motiv pentru care astia 2 fac rap - 3. atitudine si canci panci.
Alter-ego cu un ego mai prost ca altu, omu` se dedubleaza, da` viseaza la victorie
Doar daca mi`as da drumu pe fata ta ai putea spune ca ai avut si tu parte de glorie - 1. pai ce facem aicea?
La mine nu vine nimeni, d`asta ovi, asta, O VIoleaza pe ma-ta, proasta, ce presteaza
P`asta nu`l suporta nimeni, nu se inegreaza ca placa de baza, il bat si cu versuri care nu rimeaza - 2. pauza.
Acum l`a luat pe Iahim Loig, login, da` da logout,ca si`a scris nicku cu ochii inchisi
Nu mai pot da inapoi, sunt prinsi, in battle`s bolovani, da`i strivesc, ii fac pietris - 2. si atat. slab final

Iahim Loig a scris:
Cine dracu-s si astia?! Unu'-l are pe otrava, noi avem etrava in verse,
Le dau volti sambata seara ca Travolta, cu Alter va bat ca pe traverse! - 1. verse?
Pe langa nick, si runda-i scrisa cu ochii inchisi. O dau mai greu ca voi- Cosy.
Tu esti motivu' pentru care facem rap, ne place sa batem grav prostii. - 4. bine intors, nu-i de 4, dar cu indulgenta maxima merge.
Ba 0Vi, fizic esti supra-ponderal ca Otrava, liric categora pana, in battle mort,
Ma-ta are cratima, corect, si SIDA ca se fute cu boschetari ca Voldemort! - 2. slab..
Rundele voastre-s ca un colet din Spania nepreluat, no importa a nadie,
Va jucati cu focu' la battle, n-ajungeti focalizati, nu-ncapeti in cadru, yEah. - 2. bleah. si asta slab.

ba stiu ca au trecut niste ani, dar ce se scrie acum, e de umplutura, nu mai sunt dumele alea cu dublu sens, in care cazi de pe scaun de ras.

m-au impresionat putin 2 dume de la otrava.

am punctat de text, sper ca am facut-o destul de corect fata de voi.

echipa 1 = 10 + 9 = 19
echipa 2 = 11 + 8 = 19

un rezultat ce nu ma asteptam sa-l afisez.

votul meu o sa mearga la Otrava si oVi deoarece, runda lui Otrava m-a facut sa zambesc.

Vot Otrava si oVi.

A
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 12
Reputatie : 24
Data de inscriere : 01/05/2011

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Smythe Sam Feb 23, 2013 10:06 pm

Alter-Ego a scris:Deschid trapa sa cada Otrava, iti dau blocaj mental total, va curat - menaj,
De cand nu l-am mai luat cu Iahim la menage a trois Bagaboanta e-n Sevraj. - 3,5p bun inceput
La ovi nu vine nimeni, d-aia-i O_vi(i), da' pastrez Constanta ca Mazare, man,
Pe prost eu-l inchid din cuvinte si ma ia politia animalelor fiindca bat la fazan. - 3p merge si asta
Voiam sa dau dume despre gagicile voastre, dar n-aveti niciunu', va las reci
Ca gheata. Hei, dau pumni pana va las cu fetele rosii ca dinamovistii la meci. - 2,5p asta e mai slab
Ia sa vedeti maniere violente: va bat obrazu' ca atunci cand nu ziceti 'scuze',
Pizdele-s in genunchi si eu-s ca un diss la 'Temnita luminii': pun pula pe Buze. - 4p tare asta

Alter-Ego: 13p

Otrava a scris:Asta cica bate la fazan, stim toti ca AlterEgo inseamna zoofilie,
Da` l-a lasat pe Watson si l-a luat pe Iahim, a dat-o`n pedofilie. - 3,5p personala gie
Astia doi muta pupaza din tei, da` o fac mai rau ca Ozonu`,
Cand ii vede, Alter roseste, si Iahim ii schimba tamponu`. - 4p loveste!
Astia doi se dau buni pe forum, da` la battle nimeni nu-i cheama,
Adica sunt ca pula (ca, cocosu dimineata), nu-i baga nimeni in seama. - 2p slab
Sunteti negasiti, ca solutia de la OTV, numai raspunsuri din absura,
Da` voi sunteti ca alt ego al lui Mihaita Boss, cu coaiele-n gura. - 2,5p slabut

Otrava: 12p

oVi a scris:Battle pe echipe, da` n`am crew, in crucea ma-tii, rapperi cu telefon o ard cu "whatsapp"
Da` ce nu se stie defapt este ca eu sunt adevaratul motiv pentru care astia 2 fac rap - 3p pt primul bar
Alter-ego cu un ego mai prost ca altu, omu` se dedubleaza, da` viseaza la victorie
Doar daca mi`as da drumu pe fata ta ai putea spune ca ai avut si tu parte de glorie - 2,5p primul bar e bun, dar al doilea nu e original
La mine nu vine nimeni, d`asta ovi, asta, O VIoleaza pe ma-ta, proasta, ce presteaza
P`asta nu`l suporta nimeni, nu se inegreaza ca placa de baza, il bat si cu versuri care nu rimeaza - 4p misto atitudinea
Acum l`a luat pe Iahim Loig, login, da` da logout,ca si`a scris nicku cu ochii inchisi
Nu mai pot da inapoi, sunt prinsi, in battle`s bolovani, da`i strivesc, ii fac pietris - 4p ballz!

oVi: 13,5p

Iahim Loig a scris:Cine dracu-s si astia?! Unu'-l are pe otrava, noi avem etrava in verse,
Le dau volti sambata seara ca Travolta, cu Alter va bat ca pe traverse! - 2p nasol
Pe langa nick, si runda-i scrisa cu ochii inchisi. O dau mai greu ca voi- Cosy.
Tu esti motivu' pentru care facem rap, ne place sa batem grav prostii. - hai 3p pt al doilea bar
Ba 0Vi, fizic esti supra-ponderal ca Otrava, liric categora pana, in battle mort,
Ma-ta are cratima, corect, si SIDA ca se fute cu boschetari ca Voldemort! - 3,5p bun asta
Rundele voastre-s ca un colet din Spania nepreluat, no importa a nadie,
Va jucati cu focu' la battle, n-ajungeti focalizati, nu-ncapeti in cadru, yEah. - 3,5p incheiat ok

Iahim Loig: 12p

Alter-Ego & Iahim Loig - 13 + 12 = 25
Otrava & oVi - 12p + 13,5 = 25,5

VOT OTRAVA & OVI
Smythe
Smythe
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 212
Reputatie : 230
Data de inscriere : 21/11/2012

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Sam Mar 09, 2013 4:07 pm

Alter-Ego a scris:Deschid trapa sa cada Otrava, iti dau blocaj mental total, va curat - menaj,
De cand nu l-am mai luat cu Iahim la menage a trois Bagaboanta e-n Sevraj. 2.5
La ovi nu vine nimeni, d-aia-i O_vi(i), da' pastrez Constanta ca Mazare, man,
Pe prost eu-l inchid din cuvinte si ma ia politia animalelor fiindca bat la fazan. - 3
Voiam sa dau dume despre gagicile voastre, dar n-aveti niciunu', va las reci
Ca gheata. Hei, dau pumni pana va las cu fetele rosii ca dinamovistii la meci. - 2.5
Ia sa vedeti maniere violente: va bat obrazu' ca atunci cand nu ziceti 'scuze',
Pizdele-s in genunchi si eu-s ca un diss la 'Temnita luminii': pun pula pe Buze . - 3 .
Alter- 2.5+3+2.5+3 = 11p
Otrava a scris:Asta cica bate la fazan, stim toti ca AlterEgo inseamna zoofilie,
Da` l-a lasat pe Watson si l-a luat pe Iahim, a dat-o`n pedofilie. - 3.5 . =)
Astia doi muta pupaza din tei, da` o fac mai rau ca Ozonu`,
Cand ii vede, Alter roseste, si Iahim ii schimba tamponu`. - 4
Astia doi se dau buni pe forum, da` la battle nimeni nu-i cheama,
Adica sunt ca pula (ca, cocosu dimineata), nu-i baga nimeni in seama. - 2....
Sunteti negasiti, ca solutia de la OTV, numai raspunsuri din absura,
Da` voi sunteti ca alt ego al lui Mihaita Boss, cu coaiele-n gura. - 3
Otrava - 3.5+4+2+3 = 12.5
oVi a scris:Battle pe echipe, da` n`am crew, in crucea ma-tii, rapperi cu telefon o ard cu "whatsapp"
Da` ce nu se stie defapt este ca eu sunt adevaratul motiv pentru care astia 2 fac rap - 3
Alter-ego cu un ego mai prost ca altu, omu` se dedubleaza, da` viseaza la victorie
Doar daca mi`as da drumu pe fata ta ai putea spune ca ai avut si tu parte de glorie - 4 . Smile)
La mine nu vine nimeni, d`asta ovi, asta, O VIoleaza pe ma-ta, proasta, ce presteaza
P`asta nu`l suporta nimeni, nu se inegreaza ca placa de baza, il bat si cu versuri care nu rimeaza - 3 .
Acum l`a luat pe Iahim Loig, login, da` da logout,ca si`a scris nicku cu ochii inchisi
Nu mai pot da inapoi, sunt prinsi, in battle`s bolovani, da`i strivesc, ii fac pietris - 3.5
Ovi - 3+4+3+3.5 = 13.5
Iahim Loig a scris:Cine dracu-s si astia?! Unu'-l are pe otrava, noi avem etrava in verse,
Le dau volti sambata seara ca Travolta, cu Alter va bat ca pe traverse! - 3
Pe langa nick, si runda-i scrisa cu ochii inchisi. O dau mai greu ca voi- Cosy.
Tu esti motivu' pentru care facem rap, ne place sa batem grav prostii. - 2.5 N-am inteles-o p'asta .
Ba 0Vi, fizic esti supra-ponderal ca Otrava, liric categora pana, in battle mort,
Ma-ta are cratima, corect, si SIDA ca se fute cu boschetari ca Voldemort! - 3
Rundele voastre-s ca un colet din Spania nepreluat, no importa a nadie, - 2
Va jucati cu focu' la battle, n-ajungeti focalizati, nu-ncapeti in cadru, yEah.
Iahim - 3+2.5+3+2 = 10.5

====================
Alter/Iahim = 11+10.5 = 21.5
Otrava/Ovi = 12.5 + 13.5 = 26

Vot Otrava si Ovi .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Mar 09, 2013 4:28 pm

Battle incheiat, castigatori (din nou) Otrava & oVi cu 3-1!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Alter-Ego & Iahim Loig vs Otrava & oVi - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum