Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

+20
Smythe
Iahim Loig
aka amir
Nihat
WTSN
ovula4weed
Static
FlexAtu
Phlegm Man
Boka
Dust
Alter-Ego
Matrix
OZN
MagicMan
doctoru'
PiroTechnique
darthedd77
CreativeEgo
Eladio
24 participanți

Pagina 1 din 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 8:26 am

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Blood%20on%20the%20dancefloor

Aștept păreri
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Iun 01, 2012 8:49 am

Şi aici, Eladio, şi aici? Very Happy

Lemme guess: MJ ştia c-or să cadă turnurile, praf peste Manhattan and all that. Conspiraţie frate: MJ, Tupac şi Elvis sunt Illuminati. Jay-Z e mă-sa masonilor. Bush brought down the towers, it was you, nigga!

Grow the fuck up!
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 8:57 am

că ți-am zis acolo că are legătură cu 11 septembrie 2001 nu înseamnă că trebuie să vii aici să faci pe cocoșul în fața oamenilor în loc să o faci acolo unde ți-ar sări toți în cap. Uită-te la copertă, spune dacă vezi indiciile și apoi tastează. Dacă nu, vorbește despre altceva.
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Iun 01, 2012 9:44 am

Adică de ce mi-ar sări cineva în cap? Că sunt de părere că toate teoriile conspiraţiei legate de 911 sunt idioate? Oh, no, there: I said it! Şi-am zis-o şi pe Hades şi pe blog.
Şi nu mă dau cocoş, Gigele, că de-aia am zis "şi aici". Vuieşte Internetul de teorii chiar şi mai tâmpite decât asta, orice prost care găseşte un 9 lângă doi de 1 în desene animate, coperţi de albume, versuri, romane etc. se şi apucă să facă o teorie. Animale proaste-s oamenii, dom'le. Cum găsesc un tipar, cum îl transformă într-o teorie, deşi e evident pentru orice om întreg la cap că-s doar coincidenţe.
Oameni fără niciun fel de cunoştinţe de fizică, arhitectură, explozivi etc. s-au trezit brusc specialişti şi contestă care mai de care modul în care au căzut turnurile, cum a intrat avionul în Pentagon, cine, ce, unde. Mothafuckaz should stay in school. Singurul sfat bun de la Immortal Technique: turn off the TV and read, nigga, read!
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 9:52 am

orice prost care găseşte un 9 lângă doi de 1 în desene animate, coperţi
de albume, versuri, romane etc. se şi apucă să facă o teorie

tu nici măcar asta nu ai găsit

Deci tu în continuare bați câmpii fără să ai habar de nimic din coperta aia. Și ai încheiat cu o bombă, tipic ție, de parcă în cărți nu ar fi conspirații sau aberații. Negro please.

da hai să revenim (dacă e posibil): nu vede nimeni o căruță de detalii despre 11 septembrie 2001 în copertă?
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Iun 01, 2012 9:58 am

Eladio a scris:nu vede nimeni o căruță de detalii despre 11 septembrie 2001 în copertă?

This is dumb even for you.

http://beforeitsnews.com/story/254/467/Blood_On_the_Dance_Floor_Foretold_9_11.html

Na, detalii, ca să nu mai pui lumea la ghicit.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Iun 01, 2012 10:13 am

*cough*bullshit*cough*

Conspiracy Keanu, where u at?
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 10:18 am

Bravo, ai găsit o parte din ele. Mai lipsesc, dar bineînțeles SUNT DOAR COINCIDENȚE
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Iun 01, 2012 10:25 am

pretene,tu chiar crezi cacaturile alea?!

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Are-you-fucking-kidding-me
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 10:31 am

Da.

Dacă tu nu crezi de ce nu ne explici coincidențele?

ok, gresia, piramidele și restul căcaturilor masonice freacă coiu pe multe materiale/desene animate/videoclipuri etc, dar lipsesc turnurile, are praful peste NY în spate, semi luna exact ca în ziua 11-09-01 si doliu la mână, cu mâinile bineînțeles spre WTC. Dar sunt doar coincidențe.
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Iun 01, 2012 10:37 am

de ce e NY si nu Chicago?! Big fuckin diff...ala nu e doliu, creca era capitan de echipa. Dar, daca ma uit mai bine, cred ca ai dreptate. Daca iei ca reper inaltimea lu MJ si aproximezi lungimea tablei de sah, aduni cu nr de cladiri vizibile, inmultesti cu roz si imparti la miercuri iti da fix 9,11!!!! COINCIDENTA?! NU CRED!! Straniu de ciudat!

Again, are you fuckin' kiddin me?!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 10:40 am

Că în Chicago nu erau turnurile. Că nu îți iese 9,11 dacă împarți. Dar sigur în viitor cade vreun tren de pe șine să fie și un Nostradamus aka 47 în România. Totuși, darthedd77, eu spun una și tu spui alta.
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de PiroTechnique Vin Iun 01, 2012 10:43 am

impart la miercuri in virgula mobila sau mai intai shiftez la dreapta cu 2 biti in complement fata de 1?
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 10:47 am

la 8
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de PiroTechnique Vin Iun 01, 2012 10:50 am

mi-a iesit 11,9 DAAAAYUUUUMMMM
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Iun 01, 2012 10:53 am

Nici in poza aia nu sunt turnurile, zic. Nu iese 9,11?! Pe bune?! Tu ai impartit la miercuri?

Tu nu prea spui nimic in 2 fraze si cu a 3-a cam repeti ideea.

BOTDF a iesit in '97, cum plm n-au fost in astia 4 ani atat de multi destepti pe metru patrat ca la 10 ani dupa 2011 sa se prinda de schema si sa nu mai futa 'alde bum-bum turnurile? Ma rooooog, treaba ta..distreaza-te cu astea, fii preocupat, fa-ti buncar anti alieni si astea. Ma amuzau si pe mine cacaturile astea la cinshpe ani, acu' mi se par penibile. Sunt bune de poveste pentru Assassin's Creed, da' in rest...

Si cu 2pac cum e? O arde prin studiouri prin brazilia si mai bag rep p-acolo, nu? Killuminati, teoria celor 7 zile, pula-n pizda. Daca in 2014 invie Tupac, cum era vorba, vin personal pana la tine si iti zic, da ,frate, asa e. Esti centaur si eo sunt cam cel mai prost. Si o sa-mi sug si pula singur.

darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Iun 01, 2012 10:54 am

PiroTechnique a scris:mi-a iesit 11,9 DAAAAYUUUUMMMM

Ai gresit undeva...vezi ca tre sa imparti la a 2-a miercuri din luna, musai!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de doctoru' Vin Iun 01, 2012 10:59 am

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  3255554_700b

ca sa pun putine paie pe foc Laughing.oricum nici eu nu cred in chestiile astea.
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 11:03 am

Nu mă lua la sufleuri coane cu împărțirea la miercuri că nu ți-am băgat paranoia în casă de ziua copilului și a avortat cineva în clădirea ta spontan. Am zis că e ciudat să vezi pe o copertă din 97 atâtea detalii, indicii sau cum vrei tu să le numești. Dacă pe coperta lui Cedry2k n-ar fi apărut casa poporului între toate clădirile de azi și peste 10 ani s-ar întâmpla să se dărâme dintr-un motiv sau altul casa poporului m-ar pune un pic pe gânduri. N-are treabă 2pac, n-are treaba j 27, n-am vorbit de asta. Nu-s panicat în casă coane deci nu mai vorbi la personal că nu ne cunoaștem. Dacă vrei să o ardem amical de bine dacă nu ridică brațul drept că mă scot singur în "ofsaid".

LE: au ars 2 turnuri nu 1. Și semne masonice de exemplu se găsesc cu sutele în desenele animate, conspirație era și în eticheta de la Fanta, eu spun doar că sunt multe detalii într-un singur loc.
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Iun 01, 2012 11:29 am

No, în capul cui au sărit oamenii? Smile)

Dar staţi liniştiţi, la Eladio toată treaba asta cu masonii, illuminati şi alea e doar deformare profesională. Sau nu ştiaţi că el lucrează ca mason acolo-n Italia? Nigga be macking stacks of bricks. Din păcate, la propriu.

Şi după ce vede că băieţii nu-i înghit stilul de mucea ignorant zice că nu acceptă să fie tratat amical. As if...
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 11:38 am

Ok, din partea mea poate să fie șters topicul. Am greșit să îl deschid din mai multe motive, 1 că eram convins că aici lumea discută mai serios, 2 că se bagă Creative în seamă și mai și mănâncă căcat (afirmații personale despre mine care n-au o treabă a) n-am treabă cu masonii și illuminati, b) nu sparg cărămizi, aia fiind zidărie, eu sunt dulgher, fac doar beton armat, pe care nu îl sparg, altfel e ca și cum nu te-ai șterge la cur după ce te-ai căcat). și 3, există riscul să o dăm în religie, să aflam că wikileaksul creative (paranoia wikileaks, foarte credibile de fel), e ateu cu fata botezată că așa a vrut femeia. Deci cum spuneam, sper ca un moderator să șteargă topicul să nu o dă în bălării și să hadesuim forumul ăsta, singurul unde mai poți discuta frumos despre muzică.
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Iun 01, 2012 11:40 am

Nu poti discuta serios pe teme de cacat, asta era ideea...
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de PiroTechnique Vin Iun 01, 2012 11:52 am

si mie imi plac teoriile conspirationizde, etc etc, pt ca imi mai alimenteaza si partea aia a mea care mai are nevoie de lucruri de genu, poate de-aia si ascult cedry2k, dar cateodata treaba e amuzanta cand incerci sa cauti diamante in cacat gen
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Iun 01, 2012 11:58 am

Vorba ceea, if you can stand the heat, get the fuck out of the kitchen.
De ce să închidă topicul, Eladio? Poate vor alţii să vorbească despre religie, poate vreau eu să fac publicitate pentru biserica mea ateistă de ziua a 6-a.

Let's kick it:
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Eladio Vin Iun 01, 2012 12:00 pm

Pentru că unul când nu știe ce să mai spună ori îńjură ori se leagă de căcaturile personale pe care le-a aflat despre viața personală a cuiva. Gen e dulgher în italia. Are treabă cu ceva din tot titlul topicului? Am deschis eu topicul și ți-am rostit numele în primul mesaj?
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri  Empty Re: Religie / Stiinta / Superstitii / Masonerie / Extraterestri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum