Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Reguli EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Reguli EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Reguli EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Reguli EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Reguli EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Reguli EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Reguli EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Reguli EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Reguli EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Reguli

2 participanți

In jos

Reguli Empty Reguli

Mesaj Scris de Becks Vin Noi 27, 2009 11:16 am

Am deschis si aceasta sectiune pentru ca mi-a placut ce a iesit la Alex vs. Creative.

Regulile aici sunt urmatoarele:
- Se deschide un topic pe care se stabileste timpul de reply si numarul de voturi cerute!!!
- Se asteapta ca unul dintre: DOPE, Magnifi_Q, Marele Alb sau Becks sa fie online!!!
- Unul dintre cei din TRX va intra pe topicul respectiv si va spune tema + niste cuvinte impuse, cuvinte care vor trebui folosite in runde de ambii emcees.
- Nu se vor da punch-uri si punchbacks, ci pur si simplu se alege cel mai bun freestyle!
- Pana la expirarea timpului de reply, cei doi emcees vor trebui sa-si posteze rundele aproximativ in acelasi timp... chiar si in ultima secunda, insa fara sa depaseasca!
- Cine depaseste timpul de reply a pierdut battle-ul prin neprezentare.

Provocarile vor fi facute la topicul de battle, iar rezultatele se vor contoriza normal sau intr-un contor separat... depinde cum mi se va scula Laughing
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Reguli Empty Re: Reguli

Mesaj Scris de Static Dum Apr 17, 2011 1:34 pm

Salutare,

Incepand de azi, avem o noua regula: oricine va deschide un battle nou, e obligat sa acorde minim un vot la un alt battle aflat in stadiul 'Se Voteaza'. De exemplu, X si Y incep un battle nou, atat X cat si Y sunt obligati sa dea macar UN vot la alte battle-uri, asta inainte ca battle-ul lor sa fie inchis. E o regula generala, de bun-simt, care nu s-a aplicat pana acum...dar niciodata nu-i prea tarziu.

Evident, regulile sunt facute ca sa fie incalcate. Tocmai de asta am pregatit si niste mini-sanctiuni pentru ca am vazut ca respectarea regulilor nu e un punct forte al majoritatii userilor. Astfel, la prima abatere de la regula mai sus mentionata, userul/userii vor primi un avertisment. La a doua abatere, vor primi al doilea si ultimul avertisment. La a treia abatere vor primi un ban de o saptamana, iar la a 4-a abatere un ban definitiv.

Daca tot facem o treaba, hai s-o facem in mod organizat. Regula se aplica la battle-uri text, audio, freestyle si intra in vigoare incepand din acest moment.

Spor la battle-uri si voturi.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Reguli Empty Re: Reguli

Mesaj Scris de Static Sam Mai 14, 2011 4:16 pm

Avertisment MC_Mixu pentru nerespectarea noii reguli privind voturile la sectiunea Freestyle Battle!

Imi pare rau, chiar nu vrem sa ne suparam dar la urmatoarea abatere ne luam la revedere o saptamana.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Reguli Empty Re: Reguli

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum