Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Bucuresti - Pagina 5 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Bucuresti - Pagina 5 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Bucuresti - Pagina 5 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Bucuresti - Pagina 5 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Bucuresti - Pagina 5 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Bucuresti - Pagina 5 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Bucuresti - Pagina 5 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Bucuresti - Pagina 5 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Bucuresti - Pagina 5 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Bucuresti

+22
MagicMan
HipSound
PiroTechnique
Ra'ra
Mallone
'Reea
scriitor
Nessi
darthedd77
Iahim Loig
WTSN
MarianS
Eladio
Phlegm Man
oVi
Boka
xtr3mu
Dust
Static
OZN
Fu2-10Gura
Nihat
26 participanți

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de MarianS Mier Oct 30, 2013 8:52 pm

lasati si voi un pm cu numere de telefon astea ca sunt mari sanse sa ajung si eu duminica
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Nihat Dum Noi 03, 2013 6:04 pm

Care diseara la Nimeni Altu'? In afara de mine si schumy? Du St?
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Dust Dum Noi 03, 2013 6:06 pm

Da, prezent pe baricade. Vezi ca am luat numarul tau de la Scuvy deci daca vezi vreun apel de la: 0727 sa stii ca eu sunt =)))
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Nihat Dum Noi 03, 2013 6:24 pm

ok, sa dai un semn. el zicea sa ne vedem la timpuri noi. vine si magic man cu un baiat. ne vedem acolo daca e? pe la 8?
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Dust Lun Noi 04, 2013 12:24 am

So, ma bag la somn, dar inainte sa-mi fac datoria si sa-i arat lui Nihat cum se face jurnalismul. 
Urmeaza inca o scurta recenzie. Smile
Deci, am fost la concert la Nimeni Altu. M-am vazut cu Schumy, cu Nihat si cu Magic Man (de data asta sunt sigur ca el e si nu-l mai incurc cu nimeni). Smile)
Revenind la idee, concertul a fost cam naspa, sau ma rog mare parte din el ca n-am stat pana la final. Mai intai, m-a amuzat Nihat, ca a intrat cu rucsacul si l-a intrebat o matahala de bodyguard ce are acolo si el a zis ca foi, la care ala aproape socat: foi? Nu prea intelegea ce cauta la concert cu foi la el si nici nu parea genul care sa ia prea des contact cu foile. Smile)
Apoi, pe afis scria ca incepe la 8 concertul, gen la 8 se intra, stie toata lumea ca evenimentele de genul nu incep niciodata la ora anuntata. Pula. La 8 jumate am ajuns noi si inca nu se daduse drumul la intrare, intrau doar "invitatii". Au dat drumul la intrare la 9. O bila neagra pentru asta. Imi place de mc-ii ca vor seriozitate din partea ascultatorilor si plm, dar invers nu functioneaza ca ei sunt artisti si fac ce vor. 
Inca o bila neagra pentru Fanas. El s-a ocupat de warm-up si a ars-o aiurea. Punea bucati misto gen boom-bap, dar nu le lasa sa se si termine, baga altele, doar ca trecerea de la una la alta era brusca, m-am simtit ca la un chef din ala unde se imbata lumea si se pune muzica la gramada. Apoi, pe langa nebuniile lui cu poeziile maica-sii, s-a apucat evident sa strige muie Cedry2k si Dragonu si apoi a bagat diss-ul ala al lui, facut pe Damasc, de vreo 2 ori la interval de 5 minute gen unul dupa altul. Mai baga si bucati de ale lui, pe care incerca sa le mai cante si suna naspa. Dupa ce a terminat cu astea, s-a apucat iar de warm-up, dar cred ca a uitat unde e si ce cauta acolo, ca a inceput sa bage niste bucati din alea psihedelico-ambientale, gen Budha bar si muzica house. Aiurea.
Intr-un final, pe la 10 si ceva, a inceput sa bage Nimeni Altu. Din punctul meu de vedere, prestatia lui a lasat de dorit, deoarece:
- nu prea se auzea. Are voce puternica, nu inteleg de ce insista sa "sufoce" microfonul si il mai si tine lipit de gura. Nu se aude cand se face asta, nu stiu care e treaba cu tehnica asta. 
- n-are om de dublaj, in afara de Fanas care dubleaza aiurea si isi pierde respiratia, ca atare respira cand nu trebuie si fute piesa. La unele piese cel putin, se auzea cum se aude cand asculti muzica la casti si s-a futut firul la mufa;
- repeta OBSESIV refrenele. Pana cand am plecat eu, la fiecare piesa a repetat refrenul de mai multe ori. E ok daca o faci la o piesa, la doua, da' las-o in pula goala, nu e ok sa o faci la toate;
- dupa fiecare piesa, pauza de cel putin un minut. Nu's mc, dar m-am jucat pe mikeuri si stiu ca e obositor mai ales daca ai bucati tehnice. Nu e totusi ok sa faci pauza dupa fiecare piesa, pentru ca ascultatorul e scos din stare. Daca te uiti la un concert Techn9ne sau ceva de genul, ai sa vezi ca baga bucata dupa bucata fara sa stea sa se odihneasca. Are setul in asa fel facut incat sa aiba timp sa se odihneasca oarecum in timpul pieselor, cand baga ceilalti.
- nu e vina lui dar cred ca s-a asteptat mai bine de 5 minute inainte sa bage Inca o poveste, pt ca aia din club nu stiau de unde sa se stinga lumina. Chestia asta tb discutata inainte zic eu. 
Concluzia, daca o ardem profi si avem pretentii, s-o ardem profi cap-coada. 
Cam atat cu scurta recenzie. Smile)
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de MarianS Lun Noi 04, 2013 7:35 am

bag pl in ea de trezire!
a si muie fanas!
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Nihat Lun Noi 04, 2013 2:51 pm

Smile). Deci.

After-party:
Eu, Magic Man si inca un prieten de-al lui, i-am uitat numele, am plecat la finalul concertului. Am gasit un non-stop dar era pe inventar si noroc, la colt de strada, alt non-stop. Un tip ne intreba de unde venim, noi am luat un pet de bere si ne intreba de proteste, am discutat cateva minute despre facultate si Rosia Montana cu el. Asa, MagicMan, fiind din Campina, trebuia sa ia trenul pe la 5 dimineata spre Ploiesti. Toate bune si frumoase, l-am dus prin centrul vechi, dar am parasit pet-ul de bere neterminat ca ne tot fila un gărdos din maşină. Am mers apoi prin Cişmigiu, am făcut un tur, ne-am mai învârtit şi am mers pe jos pana la Gara de Nord. Da, de la Unirii. Am ajuns pe la 3:30 in the morning, si am stat in gara la o cafea de la dozator cu gust naspa. La 5:00 ne-am luat la revedere, MagicMan la tren eu la metrou. Intrucat aveam cursuri la Politehnica la orele 0800 dimineata, am hotarat sa nu ma intorc la camin, ca adormeam si pula trezit sa merg inapoi. Deci, brav din fire, merg la eroilor, iau spre politehnica, si ies. Afara, bezna. Banci, pula! Ma duc in curtea Politehnicii la complexul Leu, gasesc o banca mai adapostita si stau... ma uit in jur, nici dracu, ceasul undeva la 5:30. Zic hai sa ma intind ce pula mea, nu ma da nimeni afara, ca sunt afara. Nu apuc sa stau 5 minute intins ca trece unu care matura frunzele, ma ridic si ma joc pe telefon. Next thing I remember, tresar pe banca, de parca as fi dormit, insa eram ridicat si cu mainile pe telefon ma jucam, ora 6:40. Posibil sa fii experimentat ceea ce s-ar numi blackout. sau lesin. da' fuck knows. In uimirea mea vad un caine de rasa cum ma lingea pe adidasi. Stapana la 2 metri de el se uita mirata. Imi iau ghiozdanul si ma duc la metrou unde stau ~35 de minute pana la 8 fara cand ma duc la facultate. Ajung in sfarsit acasa la ora 14:00. Ma duc sa lesin 10 ore. Noapte buna!
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de MagicMan Lun Noi 04, 2013 2:57 pm

Nihat a scris:MagicMan, fiind din Campina, trebuia sa ia trenul pe la 5 dimineata spre Ploiesti.

Bine punctat Very Happy
Dust, de acum stim amandoi cine e celalalt Smile

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Dust Lun Noi 04, 2013 6:53 pm

Nihat, bine ca nu s-a pisat pe tine cainele ala. Smile) Sau cine stie?
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de OZN Lun Noi 04, 2013 8:00 pm

Asa viata tot sa ai.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de MarianS Lun Noi 04, 2013 9:45 pm

nihat, ai experimentat o zi din viata unui boschetar:)))))
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de GeSStapo Lun Noi 04, 2013 10:09 pm

O sa vina cu dume de acasă.
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Dust Lun Noi 04, 2013 10:11 pm

GeSStapo a scris:O sa vina cu dume de acasă.
aaaa?
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de GeSStapo Lun Noi 04, 2013 10:32 pm

MarianS a scris:nihat, ai experimentat o zi din viata unui boschetarSmile))))
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Nihat Mier Noi 06, 2013 12:39 am

Smile) Da ba, pot sa scriu un articol despre acesti boschetari. Doar am fost unul.
Vin cu dume din parc. Smile)
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de GeSStapo Mier Noi 06, 2013 12:43 am

Cum era aia: Esti fan Linkin Park sau limbi in parc? Very Happy
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Boka Mier Noi 06, 2013 1:16 pm

Nihat imi aminti de o poveste asemanatoare...
Iunie 2009...Lansare Obsesiv-Obsesii...avand o bucata pe albumu lui,m-a chemat omu la concert,in Bucuresti,Suburbia.Si eu,cum nu plec fara brigada si nepregatit(ma injuram cu aia pe hades si ma gandeam ca o vor lua in serios,asa ca eu cu cdp ne-am luat fluturasii la noi:))))...i-am luat pe cdp si afrikanu si i-am dat bataie.Plecat cu nasu din craiova,ajuns la bukale, taximetrist jegos,nah.In club-nimeni...decat Dan Xan Yan cu Sanziana(oip),GD si Obsesiv.Lume canci.Si ala de la Sekazone.Ba baiatule...in...10 minute e mult...s-a umplut clubu...creca toti colegii lui din 1-4 pana in liceu,tovarasii de la role,pretena...si vreo...15 rapperi printre care marz de la 10 tone,Phlo de la instruman si Dagmar...si baiatu de la midnight crew....toate bune si misto,concertu reusit,misto...dupa concert,iarasi,in...maaaxim 10 minute,clubu gol,a mai ramas phlo.Si era vreo 11.Dupa concert,la fel,avand tren la 5,am colindat centru vechi,casa poporului,unde voiam sa intram da nu ne-a lasat garda(CDP-u s-a luat in gura cu ei pe articole de constitutie),apoi am sarit gardu la casa poporului pe alta parte,am fumat acolo o tigara,dupa care am luat-o prin izvor pana la splai,pt ca apoi sa o ardem pe langa biblioteca aia imensa,si spre gara.Cand am ajuns era vreo 3...asa ca am dormit vreo ora jumate cu schimbu pe o banca in parcu de la ministeru transporturilor.Noi 3.Si vreo suta de bosketari pe langa noi,pe care nu ii vedeam,da se auzeau fraierii de pe celelalte banci...nu stiai daca-s bosketari sau saci de gunoi...Am ajuns in gara,eu mi-am luat o bere,aia cate-o cafea de revigorare...si am ramas toti 3 cu 10 lei:)))).Asa ca omu meu CDP l-a sunat pe tasu,care fusese coleg cu sefu de atunci de pe magistrala Bucuresti-Craiova,in timp ce eu l-am sunat pe un nash cu care fusesem in 2008 la mare si am stat cu el in compartiment si ne-am impretenit,si care acum lucra pe aceeasi magistrala,si cand l-am sunat,omu venea de la Craiova spre bukale.La 4 jumate dimineata:))).Ne-am urcat intr-un tren da am gresit trenu indicat de tata lu CDP-ul care vorbise cu colegu-su,si de nashu meu,si nasa ne-a dat jos:))).Apoi am luat trenu "corect" si i-am dat la nas 10 lei 3 oameni:)))Am dormit neintors pana in gara in Craiova,si  de acolo am plecat cu autobuzul acasa...nu aveam bilet da i l-am luat uneia care-si ducea plodu-n parc...hardcore shit de bukale
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Static Mier Noi 06, 2013 2:12 pm

Aprilie 2009, fara prea multe nume si detalii ca a dat Boka destule si pt mine.

S-a tinut un concert mare in Fabrica, Manifest ii zicea, participau o gramada de repari si am zis ca nu trebuie ratat. Mergem noi hotarati, 6 insi, toate bune si frumoase pana cand s-a terminat concertul, pe la 12. Partea proasta era ca aveam tren la 6 dimineata si pe atunci nu prea stiam lume in Bucuresti sa avem unde sa stam. Pula metrou. Cum eram prea alcoolizati sa ajungem foarte departe, am campat pe niste banci in parcul Carol. Din pacate, a fost o luna aprilie foarte rece si o sa-mi aduc aminte toata viata ce frig am mancat noaptea aia. 
Ba Smile) Deci 2 dintre noi s-au apucat sa alerge si sa faca flotari sa se incalzeasca, astialalti ne inghesuiam unii intr-altii. Unul la un moment dat, sa-i zicem profetu, incerca sa doarma intins pe banca, in bermude. A fost genial cand i-am adus aminte ca are o pereche de blugi in ghiozdan, i-a scos si in loc sa ii ia pe el s-a invelit cu ei Smile) Aveam bere la noi dar pe frigul ala nu prea intra, taria ar fi mers bine dar nu mai era nimeni in stare sa caute un non-stop. Imi aduc aminte ca am ajuns acasa intr-un final, am baut o cafea fierbinte si cand m-am bagat in pat am zis ca nu mai calc in viata mea in Bucale Smile)
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Noi 06, 2013 2:30 pm

Haaa. Amintiri. Noiembrie 2008 , Fabrica. Primul concert DP in Romania. Eram cu inca 3 insi. Bere, shoturi,bere shoturi. Pe la jumatea concertului, extrem de beat m-am dus spre bar sa iau 4 beri. Cand ma intorceam, m-am intalnit cu actuala prietena, pe atunci doar colega. Ce faci aici? Ea: ce faci tu aici? Eu: Ce fac eu aici...heeeh ?(am facut o fatza d-aia sceptica). Si am plecat. I-am gasit pe 2 din aia 3 (unu a disparut, ne-am revazut dupa 2 zile, zicea ca nu mai tine minte nimic de cand a inceput concertu pana cand s-a trezit a 2-a zi la niste prieteni acasa). Astia 2 vorbeau cu 3 pizde. Le dau cate-o bere. Si ma aplec. Eu...hai ba mai in fata. Astia imi dateau coate. Eu, aplecat spre unul, incercad sa soptesc: Ba, in pula mea. Eo-s mort de beat si astea tot sunt urate. Si atunci imi dadeau coate mai tare. Cica am cam tipat in loc sa soptesc. Ceva cacat d-asta Smile). Mai tarziu unu din astia era atat de beat incat statea pe trepte, sprijinit de perete si tot nu putea sa nu cada si bombanea ca trebuie sa ajunga acasa ca maine se duce la gradinita (abia incepuse fisu sa mearga la gradinita si trebuia sa-l duca. dar el era ferm convins ca el trebuie sa mearga la gradinita) l-am lasat acolo. ne-am dus spre bar sa mai bem ceva. De aici s-a rupt filmu. M-am trezit mai tarziu in baie, unde era pisoar d-ala lung, stateam sprijinit de un perete. Si a venit Brugner, la fel de beat si cica...esti bine? (nu ne cuonastem sau asa) si cred ca a adormit si el acolo. A venit unu din astia sa ma caute ca eu aveam banii de taxi. Dar se pare ca ii bausem si p-aia ca mai aveam 4 lei.Plm. Asta era pe la 3 noaptea cred. Next thing, m-am trezit imbracat in pantaloni scurti si bluza de pijama peste hanorac, dormind langa pat. Cica m-au dus acasa 2 gagici cu taxiu. Stiau cam pe unde stau. M-au lasat cam la mec la dristor (eu stateam prin balta alba). Nu stiu cum am ajuns de acolo acasa, dar, aparent aveam experienta pentru ca era a 4-a oara cand ma lasa cineva pe o banca langa mec Smile)
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Noi 06, 2013 3:03 pm

Eu de obicei trec cu limuzina pe lângă cluburile astea în care vă zbânțuiți voi, mă uit în scârbă la repări, apoi spun „Șofer, la conac!”, beau un pahar de coniac învechit 100 de ani în butoaie din lemn de cireș și mă culc într-un pat king size în timp ce un sclav din pătura de jos îmi face vânt cu o frunză de palmier.

Bucuresti - Pagina 5 0f33cc0c57b82fc4ba13b89c1e6f748d


Serios acum, n-am dormit în parc de prin liceu, cam până pe la ce vârstă vă mai țin brăcinarii la aventuri din astea prin parcuri? Laughing
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Noi 06, 2013 3:08 pm

Morala era ca am plecat din club cu 2 pisde. Ce intelegi tu...
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Noi 06, 2013 3:11 pm

darthedd77 a scris:Morala era ca am plecat din club cu 2 pisde.
 În frunte?

Io ziceam de alde Boka, Static și ăia de mai sus, cine stă să-ți citească mesajele alea așaaaa de lungi pe care le scrii numai ca să te poți lăuda că a vorbit Brugner cu tine? Razz
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Nihat Mier Noi 06, 2013 5:37 pm

"ăia de mai sus" ejti tu ba, 'egule! Smile)
si eu nu am dormit in parc... am dormit langa o facultate, da?
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de MarianS Mier Noi 06, 2013 7:10 pm

da de ce toate boschetariile voastre se intmapla in bucuresti?Smile)
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de GeSStapo Mier Noi 06, 2013 7:40 pm

BuchaREST dream. Smile
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Bucuresti - Pagina 5 Empty Re: Bucuresti

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum