Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

+8
MagicMan
netceeinho
Nihat
Zenit
Dust
saiy
OZN
scriitor
12 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Dust Sam Ian 17, 2015 2:18 pm

Scriu aici cu durere in pula si deja niste alcool in bot (am luat-o pe urmele lui OZN cu niste tuica veche de 3 ani, dar fara folk, ci cu o Murder death kill in boxe).

Pana sa ma tirez de acasa am o intrebare pentru voi, de fapt doua, (titlul topicului are menirea sa va atraga atentia pt ca pula mea, toti suntem rapperi) si anume:

- pe 6 feb vine Necro - nu-s neaparat fan, imi place ca beatmaker dar nu in mod special ca si mc, desi m-as duce pentru Traian si Sifu care or sa fie in deschidere;
- pe 14 feb vine Swollen Members si asta e un concert pe care chiar nu vreau sa-l ratez;

1. Vine careva la Necro? poate daca venim mai multi de pe forum sa fiu tentat sa vin.
2. Vine careva la Swollen Members in afara de Sonatu' care cred ca o sa fie prezent? (va rog, nu ma lasati singur cu Sonatu' Smile))

Daca da, postati aici. Daca nu, sunteti bulangii si sa va frec. Smile


Ultima editare efectuata de catre Dust in Vin Feb 06, 2015 5:57 pm, editata de 1 ori
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de scriitor Sam Ian 17, 2015 3:05 pm

pe 6 o sa fie si asta... si sunt la battle, plm, nu de altceva Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral 10176175_812990618768874_4282901937659574742_n

scriitor
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 739
Reputatie : 785
Data de inscriere : 09/03/2013

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Dust Sam Ian 17, 2015 11:52 pm

Scriitoare, daca tot ai postat pe aici, lamureste-ma te rog ca nu mai sunt la curent: finala battle mc a fost da si esti vicecampion, corect? (felicitari pentru asta).

Atunci ce evenimente de battle mc mai sunt astea ca am tot vazut diverse share-uri pe fb? Sunt demonstrative gen?
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de OZN Dum Ian 18, 2015 2:22 pm

Eu merg la Sabaton Smile
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de scriitor Dum Ian 18, 2015 6:40 pm

@Dust:
Da, finala battle mc a fost pe 7 decembrie anul trecut si am iesit vice-campion. Multumesc!

Legat de alte evenimente: Pe 25 ianuarie (duminica), in Hangover (Bucuresti), va fi un eveniment de battle, un fel de preselectie cu 32 de oameni in care eu voi fi in juriu alaturi de Neli si Nestor si cica voi da un meci demonstrativ cu Neli.

Pe 30 ianuarie va fi finala judeteana, in Constanta (bien-sur) - in Heaven's Hell, organizata de HardcoreHooligans si unde voi participa.

Pe 6 februarie este evenimentul al carui afis l-am postat si mai sus, vom fi doar 4 BattleMCz - eu, Neli, Goro si Bonel - in Colectiv.

Si-n martie am auzit ca va fi un battle pe echipe...
in rest, om trai si-om vedea.

scriitor
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 739
Reputatie : 785
Data de inscriere : 09/03/2013

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de CreativeEgo Lun Ian 19, 2015 12:11 pm

Bă, io-s bătrân și nu prea poci carevasăzică să te urmăresc pă persoană fizică la battle-uri, dar am văzut finala Battle MC (sau cum se chema) pe neți și mi-a plăcut mult despre tine. Congrats.

Și-ai fost furat în finală, trebuia să ieși campion. Trebuia să-ți rupi tricoul și să sari la bătaie la juriu ca Jianu pe ciuperci.

O să fie filmat evenimentul ăsta? Și dacă da, o să fie pe YT? Și dacă da, o să mă uit?
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Nihat Lun Ian 19, 2015 2:57 pm

@Dust la swollen members ar trebui bilete din timp sunt vreo 30 de lei pana pe 31 ianuarie, 40 de lei pana pe 14 si 60 de lei la usa. Eu vin doar daca ne strangem mai multi. De Necro nu știu ce să zic, mă îndoiesc că voi avea bani pentru amândouă. Mai ales că vine Vallentine's day și iar mi-o freacă edd la icre să-i cumpăr vibratoare.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Ian 19, 2015 5:07 pm

meri linistit la necro, ca te fut cu alea de anu trecut :*
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Static Mier Ian 28, 2015 11:50 am

Dust a scris:1. Vine careva la Necro? poate daca venim mai multi de pe forum sa fiu tentat sa vin.
2. Vine careva la Swollen Members in afara de Sonatu' care cred ca o sa fie prezent? (va rog, nu ma lasati singur cu Sonatu' Smile))
Cred ca venim noi, astia din Brasov, la Swollen. Chiar ieri vorbeam de concert, daca ne mobilizam te anunt.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de saiy Mier Ian 28, 2015 4:10 pm

Si eu as cam vrea sa vin la swollen...
saiy
saiy
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 177
Reputatie : 217
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Dust Mier Ian 28, 2015 11:58 pm

Super vesti. Evident dati un semn daca va decideti. Wink
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Static Mar Feb 10, 2015 10:18 am

Da, venim sigur. Care v-ati mai schimbat numerele de tel, dati un PM sau ceva si ne auzim pe sambata. Poate improvizati si de vreun loc pentru un afterparty ceva Very Happy
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Static Vin Feb 13, 2015 10:43 am

Haideti ba, care mai veniti maine? Daca nu la concert, macar la o barfa inainte.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Nihat Vin Feb 13, 2015 2:14 pm

bagpula Sad have fun
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Static Vin Feb 13, 2015 3:01 pm

Pacat ca nu vii, acum cand si-a luat si profetu geaca noua.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Zenit Vin Feb 13, 2015 11:25 pm

Static a scris:Pacat ca nu vii, acum cand si-a luat si profetu geaca noua.

=))). se poate bucura de ea

in alta ordine de idei,ca sa nu fiu offtopic
Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral 30w9l7d

LE: de ce nu mutati topicul la Evenimente? asa,cand vine cineva pe la noi sa vada ordine

Zenit
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 232
Reputatie : 257
Data de inscriere : 13/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Dust Dum Feb 15, 2015 4:47 pm

Nu era neaparat un topic de evenimente, ii voi schimba oricum titlul in "Organizatori, sugeti cucu de amatori...ce sunteti!" veti intelege pe parcurs de ce.
Spoiler alert: atentie, urmeaza recenzie!
So, desi initial ziceam ca nu vreau sa ratez concertul Swollen, pe parcursul saptamanii trecute entuziasmul se dusese si nu prea mai eram asa sigur. Vazand insa va vin si baietii din Brasov, m-a facut sa ma hotarasc. Zis si facut, ieri in jur de ora 8:00 fac jonctiunea cu Zetu si Prophetu in centru vechi unde stam la bere pana pe la 10:00 (concertul incepea cica la ora 9:00). Plecam noi, pe la 10:30 ajungem pana la urma in club. Mai o bere, mai o discutie cu Mihaita, mai un "ala nu-i ala de la...etc.?" chestii din astea sa mai treaca timpul. Warm-up-ul lui Dobrescu foarte tare ca de obicei, cu beat juggling, mixing, scratching etc. totusi foarteeeee lunnngggg mi s-a parut. Nu stiu daca a inceput sa bage de la 9, dar cert e ca a bagat pana la 23:40 o groaza de timp, deja ma saturasem la un moment dat. In fine, intre timp am mai luat contact cu baietii de la Fentam Terra cu care a ramas sa ne vedem dupa concert sa bagam o bere pe undeva, dar nu ne-am mai sincronizat (next time). Printre picaturi am mai facut cunostinta cu Mallone gen, apoi mi-am facut o serie de cruci dar nu pentru ca a urcat Cedry2k pe scena ci pentru ca l-am vazut pe Puya in club, care-si comanda evident sampanie de la bar. N-am inteles ce cauta Puya la un concert de rap dar ma rog.
Cum ziceam pe la 23:40 pac deschidere: s-a umplut scena dintr-o data, ca la promotie la Megaimage. Desi pe afis era Cedry2k, pe langa el au mai urcat pe scena si Stress, Euforic, Dragos Miron si ulterior si El Nino si Sisu. N-am inteles nimic din acest intro, mi s-a parut haotic rau pentru ca: intai a bagat Cedry2k bucata de pe raptilieni, apoi Sisu doua bucati gen Consecinte si inca una, apoi Euforic bucata noua (ca cica scoate album), apoi Dragos Miron, apoi Stress, apoi VD si Cedry2k, apoi Cedry2k si intr-un final El Nino. N-a fost Haarp Chord ci Haos Chord. Ma asteptam sa bage Cedry2k cap-coada, nu asa fragmentat (frumos gestul lui de a-i ajuta si pe ceilalti dar totusi). Pe langa asta bucatile lor nu prea aveau treaba unele cu altele, fiindca Apocalipsa Verbala sau Piete nu se pupa deloc cu Blana de exemplu, sau cu bucata lui El Nino care era una melancolico-libidinoasa. Ca sa inchei: nu mi-a placut deloc partea asta de intro in concert, nu se compara cu ce a fos la Onyx cand Unda Comuna a rupt pizda.
Dupa intro a urmat fix fix fix...p...M...! organizatori. De la 12:00-12:10 de cand s-a terminat cu deschiderea pana la 1:40 cand au urcat cei de la Swollen pe scena, am ascultat muzica in club. Cum zicea Zetu, cel mai probabil era pe shuffle fiindca nici macar nu era nimeni la pupitru, nici crac de dj sau ceva. Daca ai fi intrat in club in momentele alea, ai fi avut impresia ca s-a terminat concertul. De cacat.
Intr-un final, au aparut si cei de la Swollen, care au bagat incontinuu circa o ora - s-a terminat la 2:39 concertul. Am fost placut suprins ca sa fiu sincer. Ma asteptam cumva ca Madchild sa rupa in doua, dar a fost cam invers, mi-a placut mai mult Prevail, a fost mult mult mai activ. Era peste tot pe scena, a dat mana cu publicul in vreo doua randuri, s-a aruncat in public, a dat un free, facea diferite gesturi, venea foarte aproape de public, comunica foarte mult cu publicul, foarte misto. Pe langa asta, mi-a placut foarte mult flow-ul lui mitraliat pe care nu l-am remarcat pe album insa foarte tare, genul ala de flow matematic, trigonometric. Ok si Madchild insa ceva mai putin activ/implicat. Un show bun, energic de la care foarte multi mc-ii de la noi au ce sa invete (sau macar sper sa invete ceva).
Pe langa asteptarea aia imensa nu mi-a mai placut sonorizarea, mi s-a parut destul de slaba, pe jumatate din piese n-am prea auzit mc-ii.
Dupa concert, am plecat cu Zetu si Prophetu in Centrul vechi unde am mancat ceva si am mai stat de povesti pana la 5:30 cand drumurile noastre s-au despartit.
Concluzie finala, show-ul in sine tare, conditiile insa generale, naspa. Faceam un calcul cu baietii, daca ne duceam de la 9 am fi stat 6 ore in picioare in club in total, inca 3 ore si se face o zi intreaga de munca, nu mi-a trecut nici acum complet durerea in talpi. Deci muie organizatori. Inteleg aspectul comercial al acestor showuri de la faptul ca se urmareste sa vina cat mai multi la faptul ca se doreste sa consume cat mai mult, dar decat sa ma tii cateva ore in picioare aiurea, mai bine faci biletul mai mare, as prefera sa dau 15 lei in plus si sa stau 2-3 ore, nu 5 .
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de darthedd77 Dum Feb 15, 2015 6:45 pm

Pacat de organizare de cacat la o trupa asa tare. Iaodi, pe 26 ma duc la Looptroop. Merge cineva? Very Happy
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Nihat Lun Feb 16, 2015 11:42 am

Bravo băieți. Să-mi bag pula în glumele voastre cu geci, măcar de aș fi furat-o.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Feb 16, 2015 12:51 pm

Tu iti iei haine de la Geaca 'n' Jones?
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Dust Lun Feb 16, 2015 10:25 pm

Nop, isi ia geci de la Brasov dar doar cand vin in Bucuresti. Laughing 

Ce sa-ti fac Nihat, de gluma asta nu mai scapi cum nu scap eu de aia cu termopane (care de altfel ti se pare destul de amuzanta  Razz) zi mersi ca n-am mai zis nimic de ceva vreme incoace de cainele ala care te-a pisat in parc. Twisted Evil
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Feb 16, 2015 11:08 pm

Chiar ba, Dust, ca tot adusesi vorba. Ma mut in aprilie si mai e nevoie de una alta. De pus un geam, niste parchet... Sa-mi zici cand ai liber
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 17, 2015 12:05 pm

Smile) ce oameni. Unu fura geci, altu' e de la termopane. Elita societatii romanesti s-a adunat aici pe forum.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Static Mar Feb 17, 2015 5:30 pm

Dust parca a venit de fapt sa cronometreze Smile) L-am vazut eu concentrat, isi scria deja recenzia in cap.

Fain concertul, atmosfera ok, nu foarte lume dar asta n-a fost neaparat un lucru rau. Deschiderea lui Cedry2k & co a fost praf, nu m-a atins cu nimic, chiar sunt un pic curios de ce incepuse Sisu sa ne certe pana sa il traga deoparte Cedry2k Sad Swollen Members au fost smecheri, mi-a placut prestatia. Pauzele alea de care zicea Dust au fost deranjante, cat despre intarzierea de rigoare sunt obisnuit desi deja bate un pic spre nesimtire.

In fine, speram sa fie mai multa lume de pe forum dar m-am multumit si cu Dust. Am ramas dator sa iti povestesc de un concert din '07 dar iti zic cand vii in Brasov, sa vii in Brasov.

Si una pentru Nihat:

Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral Empty Re: Stimati ascultatori de rap, va invit la un sex oral

Mesaj Scris de Dust Mar Feb 17, 2015 8:13 pm

Zetule, eu vin in Brasov doar daca-mi zici! Smile)

Edd, eu sunt foarte ocupat dar ti-l dau pe Nihat in schimb in practica (sa incui bine sifonierul) si barul. Smile)
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum