Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Mediocritati EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Mediocritati EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Mediocritati EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Mediocritati EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Mediocritati EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Mediocritati EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Mediocritati EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Mediocritati EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Mediocritati EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Mediocritati

In jos

Mediocritati Empty Mediocritati

Mesaj Scris de SictiR Mier Dec 11, 2013 7:12 am

Nu stiu ce pula mea faceti voi de revelion, dar cu 40 de minute inainte de 12:00 ies si ma plimb aiurea prin centrul vechi
si intreb oamenii daca au o bricheta sa dau foc la artificii ca e 12.. Si iti e mai mare dragul sa-i vezi cum se bucura
si se leapada de tot ce fac ei sa cante La /Multi Ani/ si sa-i pupe pe aia apropiati. Nu stiu daca sunt beti sau ceva, ori
nu stiu cum se citeste un ceas sau vor sa fie ei primii care afla si vor sa dea prima petarda inainte la toti/ ca asa e romanul

 Porma am intrat intr-un bar si se uita toata lumea ciudat pe mine si ma judecau de parca eram primul din istoria
barului care intra in pantaloni scurti cu palmier si colac de salvare peste. Am renuntat sa mai fiu main-stream. Ce pula mea, toti
poponarii cu geci cu puf la marginea glugii. Ca d'aia se teme frigu, de cand a incercat sa patrunda
in singurul loc unde ursu n-are blana si a avut o surpriza maro.

Nu mai zic ca poponarii astia mai poarta si o carpa infasurata
la gat si un semi-prezervativ pe cap. Sa fie si ei fashion/cool/la moda. Stiti ce e mai e la moda? Sa-ti bati femeia de revelion
peste cap cu un semn d'ala de circulatie. Si chiar daca ati stabilit un cuvant de siguranta ca sa stii cand sa te opresti, ar fi degeaba
ca din neatentie ai luat semnul ala rosu cu Stop.
Si stii ca ala e cuvantul, dar proasta nu trebuie sa stie asta, sa creada ca ai probleme cu semantica. Si dupa ce ti-au obosit
mainile sa te duci duci sa rupi un brad d'ala de ornament cu mainile goale si sa-l bagi in casa, dupa ce ai batut la usa si te-a primit
femeia cu La Multi Ani-u de rigoare si sa te astepti sa te ierte. Asa am vazut eu pe kudika sau un rahat d'asta de revista pentru femei
cu sfaturi pentru barbati. Ca dupa o cearta/bataie sunt cam 99% sanse sa te ierte daca ii faci un cadou inventiv pe neasteptate

10 motive pentru care imi place revelionul asa mult de nu dorm toate cele 365 de zile de nerabdare

1. revelionul iti aduce aminte ca din viata ta a mai scazut un an.
2. de revelion mereu iti faci o gagica proaspat parasita, nu stiu cum pula mea se face, dar parca ala de a avut-o cu un an
in urma stia ca trebuie s-o paraseasca sa nu supere karma
3. De revelion bei cat n-ai baut tot anu. Nu bei de fericire ca ti-a mers bine, bei de fericire ca ai reusit totusi sa strangi bani
sa bei pentru zilele in care n-ai baut
4. Nu e ambulanta in trafic sa te enerveze. Normal, toate liniile sunt ocupate cu prosti care vor sa zica la Multi Ani, se moare mult.
5. Toata lumea da cu petarde, ca sa-ti aminteasca ca la anu se da cu petarde
6. Toata lumea e brusc fericita, de parca cineva invizibil da muie si  limbi la ora 12
7. E cel mai misto sezon sa te duci la mare
8. ....
9  Cele mai multe sinucideri au loc atunci. Normal, e si ironic sa-i zici lu' unu care mai are de trait 1 an la multi ani
10 Curvele sunt gratis. Vorbesc serios, sa incercati asta, mergeti la orice petarda de la voi din oras si o sa aveti ochii surprinsi
SictiR
SictiR
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 119
Reputatie : 149
Data de inscriere : 21/10/2012

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum