Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

+10
WTSN
OZN
PiroTechnique
darthedd77
doctoru'
scriitor
GeSStapo
xtr3mu
CreativeEgo
Becks
14 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Lun Noi 25, 2013 2:16 pm

Xy-yX
10 versuri/runda
Primul la 3 castiga

Juriu: Static, xtr3mu, edd, scriitor, Dust, ozn, Nihat, MagicMan, K, Neuro, doctoru, GeSStapo (pe unii nu ii cunosc, dar toti pe care i-am trecut au avut runde acceptabile/bune/foarte bune din cate am citit eu)

Parerile pot sa vina de la oricine...

Creative, daca e ok, ii dam drumul...


Ultima editare efectuata de catre Becks in Mar Dec 03, 2013 1:16 pm, editata de 2 ori
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Mar Noi 26, 2013 3:17 pm

Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar
Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga
Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga
Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu
Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Noi 27, 2013 12:59 pm

„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu.
Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași...
Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks
Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile.
Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex?

Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy.
Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea?
Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit.
Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono.
Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Mier Noi 27, 2013 4:49 pm

Eu v-am zis s-ascundem arhiva pentru ca...

"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy
Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso
Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia
Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile
Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria?

Si merci de reclama... uite:
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Dog-bone
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Noi 27, 2013 5:42 pm

Becks1: 

Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar - inceput tehnic, ceva ce n-am mai vazut de mult la tine, dar punchurile barului la propriu sunt "nu-i elegant" si "pizda asta", punctez atitudine si tehnica  ... 3p 

Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga - belea barul desi incepi rima de acum pt urmatorul bar, suna fain in cap cand il citesc, mai agresiv ca inceputul + multies 4p 

Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga - Smile)) primul vers mai tare si caterinca decat versul 2 + tehnica al 3-lea bar la rand 5p 

Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu - Smile)) pt versul 2 dau 5p 

Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea - DA! originala faza cu plini de rani intr-o cada cu spirt si sarea ... si umor si atitudine pe versul 2. buun de final de runda 5p  

CreativeEgo 1+2: 

„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu. - caterinca raau asta cu ouale si perineul buun! doar pt asta 4p 

Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași... - =)) puncteaza biine rau la atitudine, personale si umor din plin la gingasie si bucetul de toporasi 5p 

Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks - meh asta nu mai e din acelasi film parca ... adica mda o tine pe aceeasi idee de atitudine dar cam atat ... 2,5p 

Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile. - =))) buun punchbackul cu cada ... esti dilau sa mor GG 5p 

Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex? - =))) ce battle sa-mi bag puula !!! un nou final de runda perfect cu umor, punchuri, wordplay pe tot barul 5p 

Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy. - bah si eu plang de grija reuniunii Smile) ...on  topic in comparatie cu precedentele 2 baruri astuia nu-i pot da mai mult de 3p 

Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea? - =)) asa da! atitudine belea la aia cu oreionu' ... si caterinca wp cu miscarea .. + punchback pe versul  2 5p 

Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit. - =)) cum ma?! =)) a studiat durerea in cur auzi Smile)) ce oameeni ... 5p 

Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono. - am prins punchul cu Ra dar tot mai bine a dat-o Nihat p-asta si versul 2 nu ma rupe 2,5p 

Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție. - gen daca-l spargem nu? Smile))) caterinca ideea pacat ca pregatitorul e prea pregatitor din punctul meu de vedere ... 4p 


Becks2: 

"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy - Smile) suna biine rau, droopy, grupie guppy, mentii tehnica pe baruri foarte bine  4p 

Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso - inceputul barului nu-mi place ... o sa punctez wordplayurile de la final de versuri 3,5p 


Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia - bah p-asta nu am mai citit-o cu boia si arsu-n cur =))) dar aia cu soia si vegetarianul da 4p   

Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile - :Smile))) gen personal ca e batran got it ... muult umor pe barul asta + iar punchback la Nihat 5p 

Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria? - am googlit Virometul ca sa ma conving ca are tot ceva legatura cu victoria ... ati avut amandoi finaluri de runda perfecte 5p 


Becks 43.5 
CreativeEgo 41 

unul din cele mai bune battleuri citite (in afara de ale mele) in ultima vreme! bravo cu stand-up ovations din partea mea! 
vot Becks!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Mier Noi 27, 2013 7:07 pm

Becks a scris:Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar - 3.5p Am prins-o, nu m-a rupt.
Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga - 3.5p L-am citit de 2x, imi place ce-ai facut cu rimele, eram putin dezorientat la partea cu ranga(abia am venit de la munca)dar am observat c-ai continuat-o pe barul urmator.
Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga - 5p Asta da, e in continuare, cum am zis si mai sus, am mai auzit la Iona ceva de genum, oricum in concluzie tehniq c'est manifiq.
Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu - =)) 5p Ba de cand asteptam sa vad o duma cu V2, am si eu cateva dar n-am apucat sa le dau. Smile)
Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea - 5p Te-n pula mea! =))
CreativeEgo a scris:„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu. - 4.5p Smecher cu doi de j, inceput tare, see what you did here. OO
Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași... 5p Vai, vai, vai! =)) (Imi faceti ziua mai frumoasa, dupa munca)
Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks - 3.5p Hmm...are ceva umor, te-am inteles, ceva altitudine pe acolo V2 dar nu.
Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile. - 5p =)) Ai intors-o intr-o contuzie bă! Smile)
Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex? - 5p Total pwn! =)) Da ba, asta da final, ca o shaorma cu de toate!

Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy. - 2.5p Nu bai batrane, poate-s prea obosit sa n-o prind, dar ce-ai facut cu inceputu de pe prima runda, nu se compara.
Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea? - 5/5 Asteptam si barul asta pe undeva, vad ca nu l-a dat nimeni pana acum. V2 intors, mi-a placut aia cu miscarea, original. 
Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit. - 5p V1 e da shit! =))
Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono. - 3p Mergea mai bine shitu' cu Ra', parca ati mai dat si in turneu ceva asemanator. V2 simpluţ, nu m-a impresionat.
Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție. - 4.5p V2 e acolo, acum despre 1, e DRYcooker. Smile 
Becks a scris:
"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy - 4p Ai tehniq acolo. 
Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso - 4p v1 de la jumatate in colo spre v2, daca faceai altceva cu inceputul poate ca-ti mai dadeam 0.5 dar asa nu, nu ma rupe. Smile 
Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia - 5 Da tati! =))
Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile - 4.5 Oldie but goldie. 
Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria? - Pot sa-i dau 6 puncte pentru asta? =)) 5p! GTFO! V2.
So..sa vedem calculele cum ies:

Bex: 22 + 22.5 = 44.5
Ego: 23 + 20 = 43

Vot Bex. 


Ba, mi-ati facut seara mai frumoasa, n-am mai ras de mult intr-atat de bine, umor, PB-uri, tehniq, atitudine, am vazut ce era de vazut, fut pe el de battle. La mai multe, daca n-am punctat, sau adunat, bine si aveti neclaritati, i don't give a fuck. Pis out.

Edit: Lasati-l la mai mult de 3voturi, daca se poate, sa voteze si restul, poate na. Smile
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de scriitor Mier Noi 27, 2013 10:13 pm

Becks:
Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar
2 - tehnica, dar atat
Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga
3.5 - caterinca, dar ai terminat-o nasol. am inteles ideea, dar ai fortat-o cu terminatia asta, plm
Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga
4 - asta da
Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu
5 - esti un muist. cel mai muist.
Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea
5 - ba, v1 e BOLNAV. si v2 e caterinque


CreativeEgo
„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu.
4.5 - ba, ba, ba, ba, ceeeeee?
Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași...
5 - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Smile)))))))))) nu pot sa m-abtin sa nu rad Smile)))
Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks
4.5 - personal la personalitate. v1 jmechereanu
Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile.
4 - da. tare. dar nu asa tare ca ala de mai sus. dar tare. pb
Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex?
5 - huehue.


Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy.
5 - ba, ce-am ras la asta cand citeam rundele Smile))
Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea?
5 - sa moara ma-sa, l-a facut pe toate partile
Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit.
4.5 - tare. nu mai bun ca primele doua bar-uri, dar foarte tare
Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono.
4.5 - ce uameni
Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție.

5 - *aclamatii, publicul se uita fooooarte suspicios la Becks*


Becks:
"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy
3.5 - ba, te superi daca-ti zic ca am mai auzit dume cu 'in mare esti bun, dar eu sunt bun si in ocean'? poti sa te superi; ai o idee mai noua, putin
Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso
3.5 - e ok
Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia
5 - asta-i tare
Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile
5 - ai fortat nitel, dar pan' la urma e misteaux
Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria?

4 - asta cu beckham - victoria am mai auzit-o, dar e tare bar-ul






Becks: 19.5 + 21 = 40.5
CreativeEgo: 23 + 24 = 47

Ah, nu e nevoie sa-l acceptati. Mi-am dat cu parerea.

Daca aveti nevoie de-un vot, sa stiti ca eu l-am votat CreativeEgo.

scriitor
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 739
Reputatie : 785
Data de inscriere : 09/03/2013

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Noi 27, 2013 10:42 pm

Becks a scris:Primul la 3 castiga
Keep it going. Comentariile după.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Joi Noi 28, 2013 12:40 am

Becks a scris: Becks: 18
Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar -  2.5p.primu-l iau pregatitor, al doilea atitudine + ceva tehnica.nimic special
Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga - nu-mi plac finalurile de genu.nu-i continuitate gen.oricum nu depunctez pentru asta.3p.cam acelasi lucru ca pe primu bar,doar ca suna mai bine
Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga - asa mai stai la discutii.caterinca primu vers 4p
Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu - 3.5p.primu-i oarecum pregatitor ...pentru un vers doi care nu ma rupe.
Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea - bun final,agresiv + ca i-ai dat-o p-asta cu nihat . 5p
CreativeEgo a scris: C.Ego: 20 + 20,5
„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu. - soiu de tehnica incercata de becks pe primele baruri...in plus remarc umoru.caterinca.4p
Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași... - Smile)).asta-i primu care mi-a smuls zambete.5p
Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks - 2p. n-am ce sa punctez interesant aici
Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile. - buuuunnnnn pb,umor 4p
Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex? - final perfect ,bar de exceptie 5p.

Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy. - 3p.mi se pare facil finalu,desi nu incepusei rau pe v1
Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea? - si un semi-personal si caterinca si pb,5p tati
Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit. - 4p .tare ,tare v1 Smile))
Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono. - primu-i pregatitor,al doilea pb si personal intr-o combinatie caterincoasa,sau ce?4,5p
Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție. - tare,tare personalu.cu putine tehnica pe v1,dadeam maxim,4p
Becks a scris: Becks: 20
"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy - asta cu mare/uscat e ca aia cu victoria/beckham boss.punctez tehnica 3,5p
Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso - atitudine pe v2,pe primu vers am mai auzit duma cu lasso,oricum nu depunctez pentru asta,4p
Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia - altu care-i de exceptie Smile)).in conditiile in care eu n-am mai citit duma cu "soia",m e foarte tare 5p
Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile - 4p.bun personal si pb
Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria? - la cat de mult am auzit-o p-asta...are ceva elemente-n plus care o sa le punctez,da mai mult de 3,5p nu merita.
[/img]






Am incercat sa nu depunctez prea mult dumele pe care le-am mai auzit.Aia cu lasso nam depunctat-o deloc,desi sigur am mai citit-o pe hhk,alea cu victoria beckham si mare/uscat le-am mai citit de cel putin 4,5 ori numa pe site-u asta; mai mult nu aveam cum sa dau pe ele.Nu de alta,da ego a scris niste runde de zile mari ca la solstitiu.S-a axat pe caterinca ,personale si pb-uri ,spre deosebire de bex care ,cu primele doua versuri,a punctat putin la capitolu atitudine si tehnica.Astea ar trebui sa vina in combinatie cu caterinca ,personalele sau pb-urile,nu singure,ca nu prea ai ce sa punctezi la ele,atata timp cat asta e battle,nu freestyle.Zic si eu..

Cu riscu sa ma iau de mana cu celalalt ego,adica scriitor, si sa nu mai votam la battle-urile lu becks,votez cu Creative Ego
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Noi 28, 2013 12:00 pm

Becks - 10.5 a scris:Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar - 1 pentru wp/tehnica. atat
Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga - 1.5 build up bun, tehnica, wp. n-are punch, incheiat aiurea
Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga - 2 iarasi tehnica si wp si pentru un punch facil. dar este. 
Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu - 2 punch si umor pe v2. cu de toate/shaorma, am tot vazut-o. 
Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea - 4 asta-i bine. umor, punch, personal, agresivitate. daca era mai tehnic, avea toate 5
CreativeEgo - 13 + 17.5 a scris:„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu. - 2 pb si personal. putin amuzant, inceput decent
Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași... - 3 asta-i super personal si super amuzant
Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks - 1 pentru personal. ala cu voturile. 
Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile. - 3 pb bun, umor, fluiditate in idei, se mentine pe personal
Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex? - 4 la fel de bine ca Becks in incheiere, pe linie cu personalele, dar si aici lipseste acel ceva

Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy. - 4 asta e fix ce-mi place mie. wp pe personal, cu repetitii care dau super bine
Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea? - 4.5 pfffff. asta anuleaza cel mai bun bar al lui Becks din prima runda. plus niste wp foarte misto. cred ca ala cu 5% a fost build up pt asta
Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit. - 4 2 punchuri pe bar. wp si umor. personal, iarasi. intors mai bine decat atacul.
Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono. 2 - Ego salveaza barurirle mai slabe cu personale .
Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție. - 3 final mai slab ca-n prima runda.
Becks - 18 a scris:Eu v-am zis s-ascundem arhiva pentru ca...

"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy - 4 foarte bine. umor si wp. misto ideea
Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso - 3 misto build up pe primul vers. cu wp si umor. Treaba cu cowboy e putin fotata, dar merge pt idee. versul 2 n-are punch
Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia - 4 amuzant, 2 punchuri pe bar si wp. 
Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile - 4 bine si asta. nu loveste la fel de tare ca al' de mai sus dar se scoate cu umorul
Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria? - 3 not really packing. iarasi pentru umor si wp.

Si merci de reclama... uite:
Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Dog-bone


Becks - 28.5
CreativeEgo - 30.5

Acum o sa zica Becks ca am ceva cu el. Becks a avut cateva build-uri misto. Jocuri de cuvinte care pica bine. Dar nu prea a lovit foarte tare. Cand zici mai mult despre tine, nu prea ai loc sa dai si punchuri. Si am observat un trend ,ca in majoritatea battleurilor zice despre, pff,frate, pai astea s-au mai dat: 1. aproape 2014. de cand se dau battleuri pe net in Romania? 11-12 ani? What are the chances...2.si ce da Becks am mai vazut prin alta parte, nu e ca si cum.... Si, cum am zis si in turneu, cu atitudinea vin si asteptarile... 
Ego, in general, este mai amuzant. Cred ca loveste ceva mai des, se concentreaza pe slabiciunile adversarului, incearca sa scoata cat mai multe punchuri lasand lauda de sine pe locul 2. Pentru ca nu poti castiga battleul doar prin atitudine. Plus ca, in majoritatea battleurilor, o arde foarte personal. Si asta creste intensitatea sau salveaza punctele mai slabe. Si, din punctul meu de vedere, scrie runde mai usor de citit. Pentru mine conteaza si asta. 

Take it as it is...vot CreativeEgo
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 28, 2013 12:12 pm

Ba, si pusesem la pariuri ca ma voteaza edd... aveam cota de 101... Laughing
So close!!!

Felicitari ego!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Noi 28, 2013 12:19 pm

În primul rând, dacă mai ține cineva să voteze, aștept câte păreri încap.

Într-al doilea, hai să clarificăm treaba cu „hai s-ascundem arhiva”, că ai zis sau ai lăsat să se înțeleagă că-s dume vechi în 3 locuri în sau pe lângă a doua rundă, deci e clar că te-a deranjat ceva. Cărțile pe față: ce punchuri din ce ți-am dat ai mai citit și unde?

(Într-al treilea, schumy e trist că doar Alterică pare că s-a prins de barul cu schumy. schumy plânge.)
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 28, 2013 12:52 pm

Laughing
Chiar nu m-a deranjat nimic. Atitudinea aia am ales eu sa o am pe a doua runda, fara sa ma deranjeze ceva.
Daca ceva m-a deranjat, a fost faptul ca la votare s-a zis ca "s-a mai folosit in alta forma"

Doar edd a punctat bine:
Si am observat un trend ,ca in majoritatea battleurilor zice despre, pff,frate, pai astea s-au mai dat: 1. aproape 2014. de cand se dau battleuri pe net in Romania? 11-12 ani? What are the chances...

Inca o data... chiar nu m-a deranjat nimic. Au fost idei si la mine si la tine pe care le-am mai auzit in diverse forme.
Spre exemplu: "in mare esti bun, eu sunt bun si-n ocean" vs. "tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy", din punctul meu de vedere e doar o idee care seamana, in niciun caz ceva identic.
La fel cum sunt si altele (gen aia cu Victoria... o am tot eu pe o piesa scrisa de foarte mult timp si o dadusem intr-o alta forma acuma vreo 7 ani probabil. Ideea aici era cu totul alta... Cine nu intelege, sa taie "precis in dume ca Beckham" si sa reciteasca versul. Pana la urma, fiecare observa ce vrea.)

Am mai zis-o... nu am stat niciodata sa citesc toate battle-urile din istorie inainte sa postez o runda, la fel cum, sunt convins, nu a stat nici Ego. 
Mi-a displacut si faza cu "1man 1jar" din battle-ul cu Nihat. Una e sa copiezi ceva, alta e sa dai ceva ce a mai fost dat asemanator, fara sa ai habar.

Una pestre alta, chiar mi-a facut placere sa dau battle-ul asta.
Din punctul meu de vedere, conteaza si atitudinea, mai ales atunci cand dai un battle. Am vazut ca pe unii ii deranjeaza atitudinea mea, dar mi se cam rupe pula, nu caut sa-mi fac fani aici si nici nu caut sa ma placa cineva.

Oricum, probabil daca Ego ar fi avut drept de vot, si voturile ar fi curs in alta ordine, si la battle-ul asta ar fi fost numai aceeasi votanti ca la cel cu Nihat Laughing
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Noi 28, 2013 1:02 pm

Bun atunci. Și mie mi-a făcut plăcere, întotdeauna simt nevoia să step-up my game când dau cu adversari buni și-mi ies versuri mai mișto. Smile 

Static, Dust, OZN, dacă aveți timp și chef, băgați un vot și aici, a fost umăr la umăr până-n ultima clipă și-aș vrea să mai văd niște păreri. Și cred că și Becks ar vrea. Smile
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 28, 2013 1:19 pm

Ba... eu nu zic ca ar fi trebuit sa castig battle-ul asta, dar ar fi trebuit sa castig battle-ul asta... Laughing

Da, sunt curios si eu de alte pareri.
Poate un Piro, poate Neuro... Ozn, Static, Dust, Watson daca mai intra pe aici pe forum Smile
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Noi 28, 2013 1:21 pm

Decat sa scrie Watson parerea, mai bine inchizi de acu topicu Very Happy
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de PiroTechnique Joi Noi 28, 2013 1:47 pm

de la 1 la 10

Becks r1:
Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar - 4, nu l-ai atacat cu nimic in viziunea mea, ca e cel mai activ.. si ca e o pizda, ... in rest ceva tehnic care nu ma misca
Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga - 5 poate, pentru jocu ala de cuvinte care eu nu-l vad s-atace deloc in forta
Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga - 6, ba, mie nu-mi place
Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu - 7 caterinca dar eu am o prb cu faptu ca tu ataci prea putin, aici de exemplu atacul efectiv asupra lu ego e ca... o sa-l faci sa nu mai apara decat pe net... slab zic
Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea - 7... pt primu vers si al doilea putin umor, doar ca note mai mari dau pt jocuri de cuvinte, personale mai bune... plm

Ego r1:

„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu. -7, nu imi place asa mult dar e caterinca totusi.
Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași... -7 Smile) pt umor
Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks - 5, nimic care sa-mi placa
Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile. - 8 Smile) umor
Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex? - 9, bun bun, tare

Ego r2
Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy. - 9, f tare v 2... genial poate
Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea?- 7, ba ideea e f misto dar nu imi place cum le-ai aranjat
Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit. - 6 pt v 2... si eu inca am dubii de ce-a vrut defapt sa zica cifre in postu ala Very Happy
Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono. - 6... pt v2, primu cam chel
Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție. - 7, da, are umor da' asa ca sa-ti zic si tie de atac Smile) nu prea o faci in versu asta

Becks r2
"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy - 7, da si nu
Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso - 7, nu prea-mi place v2, dar e bun
Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia - 10, perfect.
Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile- 7
Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria? - 5 stii ca nu pot da mult aici... ca-s ca un obsedat lipit de tavan in baie la fete: le-am auzit si vazut pe toate. Ba dum tsssss


Nu vreau sa fac calcule sau sa desemnez un castigator, doar am dat niste note cum am crezut eu ca-i ok... putin in viteza, deci poate nu-s foarte ok, dar chiar si asa, am zis ca merita sa dau asa cu o parere.
Bafta!
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Noi 28, 2013 2:04 pm

71 la 65, I still win. Razz
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 28, 2013 2:17 pm

Parerea lu' Piro o stiam deja. Mi-a zis ca nu i-a placut prima runda a mea, dar nu a acceptat suma pe care i-am oferit-o sa o coteze mai bine...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Noi 28, 2013 6:21 pm

Becks a scris:
Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar - 3, atitudine buna, mai de graba 2 versuri ce pregateste ce urmeaza, sa vedem ce..
Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga - 4, pentru ca nu rimeaza. Frumoase jocuri de cuvinte: contabil - calcule - scot, dar puteai sa le scoti mult mai bine.
Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga - 4, imi place primul vers.
Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu - 4, aceeasi chestie, idei bune, dar parca nu e punch-ul ala pe care-l sa-l treci cu maxim.
Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea - 5, da, frumos final si totul legat foarte bine, plus o remarca din tournament plina de atitudine.
CreativeEgo a scris:
„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu. - 3, nu ma incanta prea mult, in afara de atitudine buna, nu am ce remarca.
Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași... - 5, da! pana acum punch-ul asta mi-a atras atentia. Plus ca mi se pare destul de original, n-am mai citit pana acum bar-uri cu "macelarit - buchet - toporasi".
Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks - 3, incepusei bine, nu-mi place chestia aia cu 100 %, primul vers si inceputul versului 2 promiteau ceva pe masura punch-ului precedent.
Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile. - 5, punch-back de nota 10! Bine anticipat si formulat.
Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex? - 3, aici ai dat-o prea lejer, puteai mai bine, ceva gen: "sticla - ars - eticheta - reciclare - bex" zic si eu asa-n graba.

Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy. - 5, frumoasa deschidere, avand in vedere ca Schumy era barman, bine punctat.
Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea? - 5, inca unul violent. E exact la fix, Nihat - termpone - urechi oreion, atac fin si totodata la piesele lui Bex (mie-mi plac Very Happy)
Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit. - 3, nu ma incanta prea mult, si daca-i da Cifre credit? Nu e mare tam-tam.
Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono. - 4, incercare pe punch-back, semireusita, bun, dar nu ca cele prezentate la inceputul rundei.
Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție. - 3, am inteles ideea, ca trebuie sa lasi un leu cand iei o sticla de bere, dar slabut formulata.

Becks a scris:

"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy - 4, parca prea linistit fata de ce a bagat Ego.
Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso - 4, frumoase idei, dar chestia aia ce te face sa tii minte punch-ul parca lipseste.
Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia - 5, exact ce spuneam. Foarte tare asta.
Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile - 3, promitea mult primul vers, n-am inteles care-i treaba cu 50RON, e ceva ce ar fi trebuit sa stiu? Sau e o suma asa aruncata sa prinda valoare bar-ul? In orice caz, mi se pare slabut.
Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria? - 5, Sfarsit in forta cu atitudine si sincer n-am mai auzit-o pana acum formulata asa.

Fara a face niciun calcul, nu stiu cat de relevant este, tin sa-i felicit pe amandoi fiindca au demonstrat ca inca se ma da battle la nivel inalt si tin sa precizez ca unele bar-uri mi-au placut la nebunie.


Becks, parca prea chill si prea in graba, eram obisnuit de la tine doar cu dume una si una, nu si unele mai slabe.

CreativeEgo, foarte tare ca intotdeauna, smecher, cultivat, cu atitudine si bar-uri ce lovesc din plin.

Per total, mi-a placut mai mult Ego deoarce a avut mai multe dume pe care le-am notat cu 5, iar din calcul cred ca iese tot asa.

Fara calcul, Vot Ego.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 28, 2013 9:39 pm

Pune mana si calculeaza sau vrei sa ajungi sa pui termopane si tu Laughing

Am castigat cu 41 la 39 dupa calcule... si asta era votul decisiv.

Ma declar castigator!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Noi 29, 2013 7:04 pm

Atunci cu calcul, vot cine iese. Nu credeam ca tu esti castigator, fiindca daca stai sa citesti ce s-a dat, Ego pare peste. Dar asta demonstreaza ca votul pe note este solutia cea mai eficienta sa desemnam un vot.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Vin Noi 29, 2013 11:41 pm

N-ai dat foarte stralucit Becks sa stii, adica ai fost cam sictirit, cred ca daca intrai un pic in film n-aveai ce din el. Nu votez ca sa nu-i fut topicul lui edd, dar daca as fi votat cu Ego votam.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Sam Noi 30, 2013 10:48 am

Becks:15.5
 
Creative, cel mai activ prestator al saptamanii, nu-i elegant, dar
Cu pizda asta-s galant iar, cele mai noi dume, direct din galantar -2 tehnic dar nu loveste prea tare
Bag dume cu tehnica... mix bun - Vocabule. Ego bun? In fabule
Ergo sum contabil bre, degeaba-ti tot faci calcule... scot ranga  - 3 cam la fel (p.s nu prea-mi place nici combinatia asta cu rima pt urmatorul, fiind text nu da chiar bine)
Te scot in pasi de tango cu targa. Esti nasol... Akebono in tanga
Dai rasol, eu dau pro bono, tu vezi pizde numai in hentai si manga -  3 tehnica buna ceva umor, nu ma rupe
Runda asta are de toate, ca saorma din Dristor, si-ti taie elanu'
De n-o sa mai apari decat pe net... ca Alter Ego de frica lu' Jianu  - 3.5 m-am gandit un pic. E bun barul dar nu pot da mai mult
Cum te simti? Esti plin de rani intr-o cada cu spirt, eu vin cu sarea
Si oricum, cel mult un vot o sa iei... daca-ti intoarce Nihat favoarea – 4 da, final bun de runda.
 
 
Ego:18+19
 
„Cele mai noi dume”? Asta-i mai amuzant decât tot ce-ai băgat în turneu.
De unde-ai ieșit bătut cu ouă ca un perineu și-ai ars-o vaginal ca un tușeu. – 3 versul 2 smecher, caterinca J)
Culmea-ai că ai un ego de 10 ori mai mare... dar și de 20 de ori mai gingaș,
Știm, jurații-s vrăjmași, tu l-ai măcelărit pe Nihat cu buchetu tău de toporași... – 3 dadeam mai mult, dar e fumata duma cu toporasii
Mă rog, otrăviți fântânile, pârjoliți ogoarele, refuzați voturile, vine Becks,
5 la sută alcool, 95 apă de ploaie, nu-mi ajunge p-o măsea, e 100% snacks -4  personal bun, caterinca
Deci lasă-mă cu rănile, că te las plângând de zici că ți-am furat jucăriile,
Plin de pizde pe muie-ntr-o cadă cu vibratoare, frustrat c-am scos bateriile. -3 doar ok
Îi dau de-i filează bulbii, da nu-l pot lumina, c-are creier cu antireflex,
Și penibilu' nu admite că-i ars, de câți votanți e nevoie să schimbe un Bex? – 5 da frate!
 
Săracu ăsta are o perioadă proastă, plânge după voturi, plânge de grija reuniunii,
Și-o să plângă iar, că-l torn pe Becks în baruri de mă confundă lumea cu schumy.  -3 ok
Și muzica ta… aș prefera să am în urechi oreion, fuge lumea de tine – susții mișcarea,
De când te-ai apucat a crescut cererea de termopane, Nihat cui să întoarcă favoarea? – 5 =))))
Ăsta o arde așa indiferent de zici c-a studiat durerea în cur la școala lui Rocco Siffredi,
Și-și dă aere de contabilă strictă după ce-a auzit că amețitu de Cifre încă-i dă credit. – 5=))
Apropo, ți-am pus link în strofa 1, și-ți vreau banii ca Ra, nu fac reclamă pro bono,
Pariu că iar se trage Becks pe cur, mai profund decât în visul lui tanga pe Akebono. – 4 ok
Cred că-n sfârșit ți se potrivește numele de bere, uite-o idee să mai scazi din datorie:
De-acu dacă vreți să-l scoateți pe Becks în oraș, gagică-să vă reține 1 RON garanție.  -2 sa mor daca ma prind de duma si n-am scuza ca sunt obosit; te referi la faza aia ca pe vremuri, cand cumparai bere daca nu aveai sticla iti opreau garantie dar mai departe …..?
 
 
Becks:21
 
"Moda revine", de-aia ego da dume de-acum 4 ani. Sunt sictirit ca Droopy
Mi-esti grupie, tu-n mare esti bun, dar pe uscat n-ai sanse, esti guppy  - 5 tare inceputul
Nu bei bere bine, doar vezi Becks si te pisi pe tine. Tu cowboy? Hai lass-o
Esti heterofob! Asta-i demonstratie de tehnica - multe scheme ca Picasso – 3 primul smecher, m-asteptam la un atac din ala urias pe versul 2, dar ai ales atitudinea; nu strica deloc dar nu e suficienta.
Am ars-o vaginal? Pe ea, da... ca tu te arzi in cur de parca mananci boia
Si ea e carnivora, jur, dar Ego-i vegerarian, ca-i place la nebunie s-o ia – 4 bun, dar un pic fortat word-plaul din final
Nu te-nghit, stii bine, ca cel mai greu de digerat la tine e scaunul cu rotile
Ai dume vechi, ai Alzheimer? Am 50RON de la Nihat - ia-i tu, pentru pastile – 5 J) bun
Ego-mi "este fan ca Gloria" -> Ii plac dumele old school, dar ignorand istoria
Eu - sef la Viromet, precis in dume ca Beckham... A cui zici ca e Victoria?  - 4 m-am gandit un pic, dar e bun.
 
Becks:15.5+21=36.5
 
Ego: 18+19= 37

Inainte sa votez pe text, credeam ca diferenta pentru Ego o sa fie mai mare. Battle-ul a fost unul foarte bun. 
Becks a pierdut pentru ca a avut o prima runda destul de slaba, cel putin in comparatie cu ale adversarului sau runda doi a lui.
Ego, a fost in forma maxima in battle-ul asta, o caruta de personale tari plus caterinca cat cuprinde si alte ingrediente. A fost de fapt mult mai inspirat, asa l-am simtit. 

Felicitari ambilor combatanti pentru battle, e o placere sa citesti si sa votezi!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Noi 30, 2013 2:13 pm

S-a zis deja cam tot ce era de zis, dar daca e sa-mi dau cu parerea pe scurt:

Becks R1

plusuri: atitudinea, duma cu Akebono, barul 2 suna bine

minusuri: au lipsit punch-urile marca Becks. In afara de vreo 2 dume, daca citeam runda asta pe neve, nu-mi dadeam seama cine a scris-o.

Becks R2

plusuri: o runda mai fresh, mai mult umor, pback-uri bune

minusuri: cam ca pe prima runda. Eu unul n-as depuncta cu mai mult de un punct o duma care 'a fost folosita in alta forma' dar aici s-a intamplat pe fiecare bar (mai putin cel cu Nihat).

Ego R1:

plusuri: idei destul de complexe, umor, personale

minusuri: nu ma prea incanta metrica, e melodic dar pe alocuri am senzatia ca ideile complexe de care ziceam sunt complicate mai mult decat ar trebui

Ego R2:

plusuri: runda bine-legata, am ras la fazele cu schumy si CIFRE, daca votam pe text sub 4/bar nu dadeam

minusuri: n-am prea gasit

Deci treaba cu Ego vs. Becks in general e simpla: castiga cel care e mai in forma. Acum 3-4 ani Ego venea dupa o pauza lunga, Becks era in forma inca si castiga clar. Acum mi se pare ca e exact invers, l-as fi votat pe Ego pentru ca in battle-ul asta mi s-a parut mai in forma si parca a dat mai cu chef.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Si ca fapt divers, e ok ca-si da lumea cu parerea, e un battle bun si chiar merita. Dar decat sa votati pe text la un battle deja incheiat, mai bine dati un vot neargumentat de 3-4 randuri la unul din celelalte battle-uri care asteapta un vot cu saptamanile.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Becks vs. CreativeEgo [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum