Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Devine un forum de căcat - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Devine un forum de căcat

+8
Phlegm Man
Chokozaurus
Ra'ra
WTSN
Dust
za_uan
INFECT!
Eladio
12 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de doctoru' Dum Ian 20, 2013 1:48 pm

WATSON a scris:Mi se pare ciudat că tocmai tu ai pus problema, când, să fim sincer, și tu ești în top 5 useri care fac haos, delir, măcel pe forum.

+1 daca vorbeai de eladio.

si eram serios.si io am multi ani de cand sunt aici da niciodata nu a fost asa haos.mai devia lumea de la subiect cateodata ,da nu ca acuma.nu e nici o problema sa discuti pe langa subiect ,da ce se intampla acu' e circ fratica.

edit: aveti primu exemplu la eladio.care pula mea era legatura intre ce a zis el si topicu asta?


Ultima editare efectuata de catre doctoru' in Dum Ian 20, 2013 1:49 pm, editata de 1 ori
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Dust Dum Ian 20, 2013 1:48 pm

Nu schimbam nici un moderator. Daca noi ca admini consideram ca ei nu-si fac treaba vom discuta cu ei mai intai. Pe langa asta, no ofence Saec, dar pe tine nu te-as pune moderator, avand in vedere ca te certi cu multa lume si esti foarte agresiv pe forum in ultima vreme.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de GeSStapo Dum Ian 20, 2013 1:50 pm

Acum trebuie sa se faca un "Topic Serios"...sa se vada intr-adevar care-i problema .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Eladio Dum Ian 20, 2013 1:52 pm

doctoru' a scris:
WATSON a scris:Mi se pare ciudat că tocmai tu ai pus problema, când, să fim sincer, și tu ești în top 5 useri care fac haos, delir, măcel pe forum.

+1 daca vorbeai de eladio.

si eram serios.si io am multi ani de cand sunt aici da niciodata nu a fost asa haos.mai devia lumea de la subiect cateodata ,da nu ca acuma.nu e nici o problema sa discuti pe langa subiect ,da ce se intampla acu' e circ fratica.

edit: aveti primu exemplu la eladio.care pula mea era legatura intre ce a zis el si topicu asta?

fără caterincă, dar probabil sunt printre cei mai ontopic de pe forumul ăsta când vine vorba de hip-hop. vezi topicurile cu hip-hop românesc și străin.

ps< ce am zis eu?
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Ian 20, 2013 1:55 pm

vezi ca eram moderator aici cand ascultai tzip tzop rappere, nu mai instiga, vezi ca nu te bag in seama fa toj.
din lipsa de seriozitate si permisivitate s-a ajuns aici, nu e mirc, mess, fb. eu in locu lu dust dadeam ban 1 sapt pentru orice offtopic pana nu mai erau userii asa degajati si libertini. sa vezi ce diamant scoteam din cacatu-n devenire
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Eladio Dum Ian 20, 2013 1:58 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


e inutil, mă retrag și din discuția asta. unde dai și unde crapă
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de doctoru' Dum Ian 20, 2013 1:59 pm

daca dai ban la unu,ala poa' sa'si faca alt cont ..si atunci o sa stie ca nu'i circ.da pula mea...voi stiti.altfel o sa ramana doar adminii si astia din calarasi
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Ian 20, 2013 2:14 pm

si stai sa-ti faci cont la fiecare ban? nu stiu ar fi stupid, eu am venit cu o propunere, asteptam staffu cu o solutie.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Dust Dum Ian 20, 2013 2:17 pm

Solutia pe termen scurt cel putin ar fi sa respectam cu totii topicurile cat se poate de mult.
O caterinca, o gluma nu strica, chiar daca nu e chiar la subiect dar sa nu exageram. De asemenea n-ar fi rau sa se inceteze si cu goana dupa posturi, facute doar ca sa iasa la numar.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Ian 20, 2013 2:19 pm

a da, inca o propunere sa mai scapam de offtopic, poti scoate topu cu cei mai activi bla bla
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de WTSN Dum Ian 20, 2013 2:20 pm

Aia ar fi ceva. Primul lucru cu care sunt de acord cu Saec.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de doctoru' Dum Ian 20, 2013 2:23 pm

pai iti mai faci odata cont...da macar stii si intelegi ca bajetii din administrare nu se joaca.la al doilea cont,daca e din nou cazu de ban,atunci respectivu sa fie banat pe sera de ip si la revedere.nu mai intra decat daca-si schimba orasu sau provideru .da vedem ...am incredere ca dust o sa fie serios ,la static ii revine chefu de forum si restu o sa invete de la ei. pe hhk era militarie oarecum si tot era activitate.

edit : si da,sa se scoata cacatu ala.
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Phlegm Man Dum Ian 20, 2013 2:39 pm

Doar cei din sfera politica impun legi cand nu sunt in stare sa gaseasca niste solutii. Nu trebuie sa le dati ban celor care fac gura mare pe aici, oricine e liber sa se exprime. Cei care ofereau un exemplu pe acest forum ori s-au retras din discutii, ori s-au abatut de la drum si au dat-o pe caterinca, una inferioara, bineinteles. Daca majoritatea utilizatorilor ar promova bunul simt, nu cred ca ar veni un baietas d-asta aerian sa o arda cu impresii pe aici. Acum ei vad cum se comporta cei din jurul lor si copiaza ca sa fie bagati in seama. Utilizatorii noi erau mai retrasi, ca o persoana intr-un alt grup, da' cum voi le incurajati fiecare subiect banal, normal ca-si iau lumea in cap.
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Dust Dum Ian 20, 2013 2:58 pm

Rob, forumul asta nu e de stat. Exprimarea pe acest forum nu este un drept, este un privilegiu. Unii nu inteleg asta si mie mi se pare normal sa plateasca pentru asta. Ma repet, ma bucur ca s-a ajuns aici, ca doar asa se pare ca reusesc si unii sa inteleaga de ce e nevoie sa se respecte macar in parte niste reguli de bun simt.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de OZN Dum Ian 20, 2013 3:48 pm

Am facut primul pas spre a reciviliza lumea (bineinteles daca-i corect spus si-n calaraseana), adica am ascuns rubrica "cei mai postatori ai saptamanii" de ochii userilor, doar adminii mai pot vedea asta.

O sa incep sa fac si curatenie (in limita timpului disponibil, zambeste, e sesiune la poli), si o sa revina lucrurile pe un fagas normal.

Daca o sa constat ca activitatea mai mare, e la discutii si la battle / freestyle bate vantu, o sa opresc temperar si zona asta.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Static Dum Ian 20, 2013 3:56 pm

Multumesc de sfaturi & pareri legate de statutul de admin dar n-am nevoie Very Happy

Forumul are perioade si perioade. Isi mai revine, se mai duce in jos, calitatea discutiilor fluctueaza si e normal. Userii vin, pleaca, unii se maturizeaza, altii o iau razna, cam asta e si farmecul unui forum.

Nu va tine nimeni cu forta aici, puteti sa plecati cand vreti, sa reveniti cand si daca vreti. Sa postati sau doar sa cititi, nimeni nu va cere nimic. Doar un pic de bun simt Smile

Imi place sa cred ca sunteti oameni la locul lor, care inteleg de vorba buna. Putem sa ne intelegem si fara avertismente si banuri, de ce sa fie o atmosfera tensionata cand poate fi una relaxata?

Si fara falsa modestie...nimeni nu s-a ocupat de forumul asta cat m-am ocupat eu. Ma vedeti pe mine stresat de ceva? Ganditi-va ca eu am pus mult suflet (si mult din timpul meu) in tot ce s-a intamplat cu forumul asta, de la inceput. Deci daca EU nu sunt ingrijorat ca 'aoleu se duce forumul pe pula' de ce ati fi voi?

Hai sa fim prieteni, nu dusmani. Rezolvati conflictele in versuri ca de-aia avem sectiunile alea. Si hai sa fim fiecare cat mai on topic de acum, ca sa fie toata lumea multumita.

Nu mai fiti ba asa incordati Very Happy
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de OZN Dum Ian 20, 2013 4:02 pm

Static, sunt mult mai vechi decat tine, asta asa, cu modestia.

Ai spus-o foarte bine, chiar ati putea da battle, si ar iesi mai caterinca.

Inchidem si topicul asta, fiindca nu-si are rostul.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Devine un forum de căcat - Pagina 2 Empty Re: Devine un forum de căcat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum