Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

+4
xtr3mu
Static
Dust
Ra'ra
8 participanți

In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Joi Apr 05, 2012 2:22 pm

10 versuri o saptamana voturi primii la 3 castiga (pe text) nu conteaza ordinea.
Dust daca vrei sa bagi primu da un semn, daca nu bag eu zilele astea.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Joi Apr 26, 2012 7:01 pm

Astia-s ca niste teste de sarcina, toate se pisa pe ei, eu le impart ei sunt de pomana
Si ca niste pizde de la Peta sau pizde ce-o ard hippie, nu vor sa dea deloc blana

Zic unii ca Zetu-i prost, eu Master Chef il fac in alte feluri, bucatar canibal asta da un ochi
Cica-i Mc, da-l vad mai mult la “Alte genuri”, si nu l-ar asculta nimeni, nici de-ar fi toti profi!

Gelos ca Zetu o are pe Tampa, Xtr3mu, stupid o arde si el munte, si-acum s-a Tampit!!!
Nu misca nimic ca un navetist dezamagit cand ii tai trenul posterior , ingheata subit!

Il pun sa bea benzina, apoi ii dau foc, aprindere la plamani, ii dau de-l umflu ca pe roti
O suge din placere nu pe bani, deci nu va faceti griji, c-are “Oferte pentru toti”!

Gandacilor astora le tai antenele ca Rcs-ul, iar Raul le-o da real, hai vamos!
Caci pe final c-un sut ii zbor mai sus de Moga si Guess Who, la fel de sus ca Ramos!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Apr 30, 2012 6:10 pm

Astia doi nu-s echipa, sunt cuplu. Eu 'vin cu x' ca Saxum, masacru dublu
Dust se vrea la Master Chef dar de si-ar curata cartofi, s-ar lasa cu seppuku
Sau l-ar striga 'eunucu'. Il iau la suturi si-apoi pe fise UPU ii las autograf
Macar nu dezamageste vreodata: cu orice runda data, confirma ca-i praf
Iar Ra' aka saabh, e culmea prostiei: ia bataie pe doua conturi, asa mai rar
La rime e vai si-amar, clar, daca prostul nu stie nici macar sa-si puna un avatar!
Eu parca-s toreador de marca, tata: las in sange doi boi deodata, cu briceagul
Le sparg capul gaylor astia ce-si manevreaza pulile ca ninjalaii nunchuck-ul
Zi-mi Kevin Lomax: sunt dat dracu'. Ii pun la perete rapid: ii dau cu capul de zid, zic
Ca astia doi nu-s nici macar pielea pulii, in cel mai bun caz sunt labiile pizdii!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Mai 08, 2012 3:11 pm

Battle cu ra'ra...gen si cu saabh,hawk,dex si para,mucosii ce dau numa' cu nara!
Battle cu dust - tarfa ce manevreaza "trenuri" din posterior de'o stie toata gara!
Ramos? Astia nu puncteaza ci rup bara dar umbla'n fitze ca doua pipitze'n Zara!
Puturosi ca niste elevi ... vara! Ba, voi nu mai prindeti a doua zi ca ... seara!
Ei se cred 2 lei?'s abia aparuti ca tuleii,d'aia ma pun pe ei si'i jupoi ca ceara!
Ii vezi cum se'agiata,zbiara iara,nu au inteles ca's la degetul meu mic ca ghiara!
Astia's de cacat d'aia'i gasesti,ca inainte de '89,la coada! Ii prind la'nghesuiala,
Le dau sa sara,alt fel de pogo:cap in cap!Lovitura asta'i ca la metrou - magistrala!
Noi -echipa ancestrala,ambii letali pe cand ei-tehnica neanderthala,nc'i ambientali!
Asta nu a fost un raport sexual ci medico-legal ca i'am futut clar sub...parietal!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Vin Mai 18, 2012 9:37 pm

Ra'ra, mai bagi?
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Sam Mai 26, 2012 11:45 am

Il mai lasam 72 de ore, iar dupa il inchidem.
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de silverapeakabadhabit Sam Mai 26, 2012 1:01 pm

dau ma nu fi absurd
silverapeakabadhabit
silverapeakabadhabit
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 127
Data de inscriere : 24/03/2012
Varsta : 30
Localizare : Asgard

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Iun 03, 2012 3:15 pm

Imi pare rau de el, dar asta e. Il mai lasam 2 zile, sa se faca fix 2 luni de cand am inceput Smile)
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Dum Iun 03, 2012 6:06 pm

Da, pacat de el dar asta e.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Lun Iun 04, 2012 3:31 pm

daca vreti dau eu in locu lu ra Smile.sa nu se inchida degeaba..sau na,va gasiti altu Laughing
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Lun Iun 04, 2012 5:20 pm

Pai da, dar baietii si-au facut rundele pe Ra, iar daca da altcineva, punch-urile alea nu se mai potrivesc. Smile
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Iun 04, 2012 6:01 pm

Daca vreti, il inchidem. Posibil sa nu mai dea. Am vazut ca m-a sunat de cateva ori, dar niciodata nu am fost aproape de telefon (nu prea raspund, fiind mai toata ziua pe silent) si n-am nici credit, o fi dorit sa-mi comunice ceva..
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Lun Iun 04, 2012 6:54 pm

Mai asteptam pana maine si apoi vedem noi.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Iun 10, 2012 8:39 pm

@ doctoru' - mi-ar fi placut sa dai tu in locul lui, dar deja nu se mai legau ideile si nu avea rost. Asta e, de retinut pe viitor cand mai dam pe echipe.

Battle incheiat/esuat/plm, oricum nu se contoriza. Il mutam in arhiva de la Crew Battle.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & Dust vs xtr3mu & Static - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum