Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

+4
za_uan
MagicMan
OZN
Ra'ra
8 participanți

In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Vin Ian 27, 2012 3:07 pm

xyyx 8linii, 3 zile, pan-la 3 pe text, bafta
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Sam Ian 28, 2012 3:29 pm

rup norii, dau cu mortii astia din battle arena pana-n purgatoriu,
am pula de negru, va fut pizdele-ntre tate de ziceti ca poarta doliu
va-ndoi orgoliu, unu-i cap patrat, unu-i scos din spice, astia-s nc-ii?
vorbiti prostii, sunt prea mare pentru voi, in pielea voastra as naparli
nu m-ati opri, nici de-ati fi-n battle rutiera, va zbor din atmosfera
am un lot de punch-uri de 5 stele, pe muia lu MC, toate se transfera
asta-i din centru man, te fac rapid ca p-un sprint zi-mi Copperfield
hard pe hard, astia pe stick, niste maimutoi, plecati in pula mea la circ
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Ian 28, 2012 4:49 pm

Pula ta-i neagra de suparare, c-o scot pe a mea si pierzi teren ma,
Asteptam pe final sa scuipi rime albe... sa demonstrzi c-ai sperma.
Ti-o dau pe coaja-n miez de noapte, dau tonu-n battle, trec la fapte,
Atat de gay.. ramai repetent doar sa ai parte anual de corn si lapte.
MC e supernc, da' nu ca ala din turneu, original de marca: Adihash,
Za_uan auzind ca(-s) peste tot iobagi, si-a strans tot neamu ca la Blaj.
Hai luati-o la fuga, din centru pana la periferie, va hartuiesc liric dur,
Astia 2 se cred demonici rau, c-au inceput sa se arda reciproc in cur.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Lun Ian 30, 2012 7:06 pm

Mentin battle-ul in top ca termostatul; Ra'ra vrea sa castige dar cu pile,
Nu mi-a rostit numele ca stie: cu MC trec de toti adversarii ca la Termopile
Stim ca Ra'ra e o corcitura, ziua bou, noaptea liliac ca-n reclama la Joe,
Zoe Petre a dovedit ca neamul lui s-a format la o petrecere pe Arca lui Noe
Am mers la circ si l-am vazut pe za_uan ca un caine turbat in cusca,
In battle latra da nu musca, rimele lui nu zic nimic ca un colind a lui Hrusca
Din battle Adihash da jos toate tarfele ce se cred NC, ca la revolutie,
Ca voi sunteti singurii MC cu premiul Darwin si cazier pentru prostitutie

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Lun Feb 06, 2012 7:30 pm

Asta-i ultima runda, va pune capac, va bat pana va dati ultima suflare
Nu va mai cacati pe voi, de fapt jucati Human Centipede ca n-aveti mancare
Ii explic lui Magic c-a venit iarna, tantari mai sunt dar pula o musca
Cacatule, stim toti ca prostia ta e mai recursiva decat lerul lui Hrusca
Lui MC ii bag pula-n cap, si-o sa faca New Storage Device found. Connect?
Mi-e mila de saracul prost, si ca sa-i ofer o doza de inteligenta ii dau jet direct
Din rect mananca baietii astia cat e ziua de lunga, a devenit o pasiune
Si stiu ca nu suntem in desert, dar strig la voi pe rand: "Ia-ne de pula si du-ne"

za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Vin Feb 17, 2012 4:24 pm

sa-mi mai cereti mie vreodata sa votez la battle-uri Laughing
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Vin Feb 24, 2012 12:30 pm

Ra'ra:
rup norii, dau cu mortii astia din battle arena pana-n purgatoriu,
am pula de negru, va fut pizdele-ntre tate de ziceti ca poarta doliu - 4p hai ca-mi place asta, e bun pentru inceput.
va-ndoi orgoliu, unu-i cap patrat, unu-i scos din spice, astia-s nc-ii?
vorbiti prostii, sunt prea mare pentru voi, in pielea voastra as naparli - 4p tare si bar-ul asta, in special al 2-lea vers.
nu m-ati opri, nici de-ati fi-n battle rutiera, va zbor din atmosfera
am un lot de punch-uri de 5 stele, pe muia lu MC, toate se transfera - 3p are atitudine bar-ul asta, dar nu e construit cum trebuie.
asta-i din centru man, te fac rapid ca p-un sprint zi-mi Copperfield
hard pe hard, astia pe stick, niste maimutoi, plecati in pula mea la circ - 3,5p hai ca merge pentru sfarsit.

Mind Control:
Pula ta-i neagra de suparare, c-o scot pe a mea si pierzi teren ma,
Asteptam pe final sa scuipi rime albe... sa demonstrzi c-ai sperma. - 3,5p imi place al 2-lea vers, bun pentru inceput.
Ti-o dau pe coaja-n miez de noapte, dau tonu-n battle, trec la fapte,
Atat de gay.. ramai repetent doar sa ai parte anual de corn si lapte. - 3,5p bun si punch-ul asta.
MC e supernc, da' nu ca ala din turneu, original de marca: Adihash,
Za_uan auzind ca(-s) peste tot iobagi, si-a strans tot neamu ca la Blaj. - 3p putea iesi ceva mai bine, in ansamblu imi place.
Hai luati-o la fuga, din centru pana la periferie, va hartuiesc liric dur,
Astia 2 se cred demonici rau, c-au inceput sa se arda reciproc in cur. - 3p haha, merge de final Smile)

MagicMan:
Mentin battle-ul in top ca termostatul; Ra'ra vrea sa castige dar cu pile,
Nu mi-a rostit numele ca stie: cu MC trec de toti adversarii ca la Termopile - 3p nu prea-mi place ce ai combinat tu pe aici, dar merge pentru inceput.
Stim ca Ra'ra e o corcitura, ziua bou, noaptea liliac ca-n reclama la Joe,
Zoe Petre a dovedit ca neamul lui s-a format la o petrecere pe Arca lui Noe - 3,5p bun bar-ul asta.
Am mers la circ si l-am vazut pe za_uan ca un caine turbat in cusca,
In battle latra da nu musca, rimele lui nu zic nimic ca un colind a lui Hrusca - 3p e ceva de punch-ul asta.
Din battle Adihash da jos toate tarfele ce se cred NC, ca la revolutie,
Ca voi sunteti singurii MC cu premiul Darwin si cazier pentru prostitutie - 3p se putea mai bine pentru final.

za_uan:
Asta-i ultima runda, va pune capac, va bat pana va dati ultima suflare
Nu va mai cacati pe voi, de fapt jucati Human Centipede ca n-aveti mancare - 2,5p hmm, nu atinge.
Ii explic lui Magic c-a venit iarna, tantari mai sunt dar pula o musca
Cacatule, stim toti ca prostia ta e mai recursiva decat lerul lui Hrusca - 2,5p nici asta nu-i un mare punchback, se putea mai bine.
Lui MC ii bag pula-n cap, si-o sa faca New Storage Device found. Connect?
Mi-e mila de saracul prost, si ca sa-i ofer o doza de inteligenta ii dau jet direct - 3p hai ca bar-ul asta imi place, in special ideea din primul vers.
Din rect mananca baietii astia cat e ziua de lunga, a devenit o pasiune
Si stiu ca nu suntem in desert, dar strig la voi pe rand: "Ia-ne de pula si du-ne" - 2,5p mergea ceva mai bun pe final, ai incercat sa creezi acolo ceva cu "desert" si "du-ne", dar n-a iesit cum as fi vrut.

Ra'ra si za_uan : 14,5p + 10,5p = 25p
MC si MagicMan : 13p +12,5p = 25,5p

In mare parte mi-a placut ce am citit chiar daca au mai fost cateva scapari. Din battle-u' asta castigatorul solo ar fi fost Ra'ra, dar cum e un battle pe echipe votul meu se duce la MagicMan si MC.

VOT MagicMan si MC
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Mar 06, 2012 12:53 pm

Ra'ra:

rup norii, dau cu mortii astia din battle arena pana-n purgatoriu,
am pula de negru, va fut pizdele-ntre tate de ziceti ca poarta doliu -- Smile)) inceput in forta 4p

va-ndoi orgoliu, unu-i cap patrat, unu-i scos din spice, astia-s nc-ii?
vorbiti prostii, sunt prea mare pentru voi, in pielea voastra as naparli --- imi place atitudinea de maaaare battle NC 4p


nu m-ati opri, nici de-ati fi-n battle rutiera, va zbor din atmosfera
am un lot de punch-uri de 5 stele, pe muia lu MC, toate se transfera--- pt versul 2 Wink 3p


asta-i din centru man, te fac rapid ca p-un sprint zi-mi Copperfield
hard pe hard, astia pe stick, niste maimutoi, plecati in pula mea la circ --- final hmmm ... dar tare ideea cu stickul 3p

Mind Control:

Pula ta-i neagra de suparare, c-o scot pe a mea si pierzi teren ma,
Asteptam pe final sa scuipi rime albe... sa demonstrzi c-ai sperma. --- Smile) nice comeback dar scade finalul ... 3p


Ti-o dau pe coaja-n miez de noapte, dau tonu-n battle, trec la fapte,
Atat de gay.. ramai repetent doar sa ai parte anual de corn si lapte. --- personal ... dar neaaah ... slabut ... pt primul vers 3p


MC e supernc, da' nu ca ala din turneu, original de marca: Adihash,
Za_uan auzind ca(-s) peste tot iobagi, si-a strans tot neamu ca la Blaj. --- Smile) pt versul 2 ... 3p


Hai luati-o la fuga, din centru pana la periferie, va hartuiesc liric dur,
Astia 2 se cred demonici rau, c-au inceput sa se arda reciproc in cur. --- nu'mi place mai nimic aici ... 2 p

MagicMan:

Mentin battle-ul in top ca termostatul; Ra'ra vrea sa castige dar cu pile,
Nu mi-a rostit numele ca stie: cu MC trec de toti adversarii ca la Termopile --- slabut wpul ... 2p


Stim ca Ra'ra e o corcitura, ziua bou, noaptea liliac ca-n reclama la Joe,
Zoe Petre a dovedit ca neamul lui s-a format la o petrecere pe Arca lui Noe --- wuut? nu am prins'o sorry ... 2p

Am mers la circ si l-am vazut pe za_uan ca un caine turbat in cusca,
In battle latra da nu musca, rimele lui nu zic nimic ca un colind a lui Hrusca --- nici ale tale ... really ... 2p


Din battle Adihash da jos toate tarfele ce se cred NC, ca la revolutie,
Ca voi sunteti singurii MC cu premiul Darwin si cazier pentru prostitutie --- deci nimic ... si nu dau 1 p pt ca ... rimeaza 2p


za_uan:

Asta-i ultima runda, va pune capac, va bat pana va dati ultima suflare
Nu va mai cacati pe voi, de fapt jucati Human Centipede ca n-aveti mancare --- nu'mi place 2p


Ii explic lui Magic c-a venit iarna, tantari mai sunt dar pula o musca
Cacatule, stim toti ca prostia ta e mai recursiva decat lerul lui Hrusca --- Smile imi place ideea din primul vers dar sigur existau exprimari mai bune 3p


Lui MC ii bag pula-n cap, si-o sa faca New Storage Device found. Connect?
Mi-e mila de saracul prost, si ca sa-i ofer o doza de inteligenta ii dau jet direct ---pt primul vers 3p


Din rect mananca baietii astia cat e ziua de lunga, a devenit o pasiune
Si stiu ca nu suntem in desert, dar strig la voi pe rand: "Ia-ne de pula si du-ne" --- veche fumata ... 2p


Ra'ra mai bun cu MindControl
za_uan mai bun ca MagicMan

parerea mea
vot Ra'ra si za_uan

mi'a placut prima runda din battle
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Mar 26, 2012 12:26 am

Hai cu niste pareri si pe aici, nu trebuie neaparat pe text ca la carte fiindca nu se contorizeaza.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Apr 11, 2012 12:13 pm

Ra: 13

rup norii, dau cu mortii astia din battle arena pana-n purgatoriu,
am pula de negru, va fut pizdele-ntre tate de ziceti ca poarta doliu - 2 slabut, plus ca-s cam fortate ideile
va-ndoi orgoliu, unu-i cap patrat, unu-i scos din spice, astia-s nc-ii?
vorbiti prostii, sunt prea mare pentru voi, in pielea voastra as naparli - 3 ceva personale slabute pe primul, al doilea e asa si-asa
nu m-ati opri, nici de-ati fi-n battle rutiera, va zbor din atmosfera
am un lot de punch-uri de 5 stele, pe muia lu MC, toate se transfera - 4 asa da!
asta-i din centru man, te fac rapid ca p-un sprint zi-mi Copperfield
hard pe hard, astia pe stick, niste maimutoi, plecati in pula mea la circ - 4 tare atitudinea pe final, dar mai mergea ceva

OZN: 12

Pula ta-i neagra de suparare, c-o scot pe a mea si pierzi teren ma,
Asteptam pe final sa scuipi rime albe... sa demonstrzi c-ai sperma. - 4 e ok de inceput, bun
Ti-o dau pe coaja-n miez de noapte, dau tonu-n battle, trec la fapte,
Atat de gay.. ramai repetent doar sa ai parte anual de corn si lapte. - 3 loveste dar nu lasa urme
MC e supernc, da' nu ca ala din turneu, original de marca: Adihash,
Za_uan auzind ca(-s) peste tot iobagi, si-a strans tot neamu ca la Blaj. - 3 imi place si asta, desi s-au tot dat dume cu iobagi
Hai luati-o la fuga, din centru pana la periferie, va hartuiesc liric dur,
Astia 2 se cred demonici rau, c-au inceput sa se arda reciproc in cur. - 2 nu asa

MagicMan: 12

Mentin battle-ul in top ca termostatul; Ra'ra vrea sa castige dar cu pile,
Nu mi-a rostit numele ca stie: cu MC trec de toti adversarii ca la Termopile - 2 fumate rau astea cu '300'
Stim ca Ra'ra e o corcitura, ziua bou, noaptea liliac ca-n reclama la Joe,
Zoe Petre a dovedit ca neamul lui s-a format la o petrecere pe Arca lui Noe - 4 caterinca al doilea vers, frumos
Am mers la circ si l-am vazut pe za_uan ca un caine turbat in cusca,
In battle latra da nu musca, rimele lui nu zic nimic ca un colind a lui Hrusca - 3 bun si nu prea, asa, intre
Din battle Adihash da jos toate tarfele ce se cred NC, ca la revolutie,
Ca voi sunteti singurii MC cu premiul Darwin si cazier pentru prostitutie - 3 pfff...pacat rau de al doilea vers, duma cu NC si revolutie (daca a fost intentionata) mi s-a parut cea mai buna din tot battle-ul

za_uan: 10

Asta-i ultima runda, va pune capac, va bat pana va dati ultima suflare
Nu va mai cacati pe voi, de fapt jucati Human Centipede ca n-aveti mancare - 2 sec inceputul
Ii explic lui Magic c-a venit iarna, tantari mai sunt dar pula o musca
Cacatule, stim toti ca prostia ta e mai recursiva decat lerul lui Hrusca - 2 cam la fel
Lui MC ii bag pula-n cap, si-o sa faca New Storage Device found. Connect?
Mi-e mila de saracul prost, si ca sa-i ofer o doza de inteligenta ii dau jet direct - 3 sa zicem, pentru pback
Din rect mananca baietii astia cat e ziua de lunga, a devenit o pasiune
Si stiu ca nu suntem in desert, dar strig la voi pe rand: "Ia-ne de pula si du-ne" - 3 cam fortata asta cu desertul

Ra & za_uan: 13+10=23
OZN & MagicMan: 12+12=24

N-a fost nimeni in forma maxima, dar mi-a placut mai mult cum au dat OZN & MagicMan, au aratat a echipa.

Vot MagicMan & MC!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Mier Apr 11, 2012 5:02 pm

Ra: 13
rup norii, dau cu mortii astia din battle arena pana-n purgatoriu,
am pula de negru, va fut pizdele-ntre tate de ziceti ca poarta doliu --- 3 sa zicem ca merge
va-ndoi orgoliu, unu-i cap patrat, unu-i scos din spice, astia-s nc-ii?
vorbiti prostii, sunt prea mare pentru voi, in pielea voastra as naparli --- 3 ok
nu m-ati opri, nici de-ati fi-n battle rutiera, va zbor din atmosfera
am un lot de punch-uri de 5 stele, pe muia lu MC, toate se transfera --- 3 merge...
asta-i din centru man, te fac rapid ca p-un sprint zi-mi Copperfield
hard pe hard, astia pe stick, niste maimutoi, plecati in pula mea la circ --- 4 are forta, imi place.

OZN: 13
Pula ta-i neagra de suparare, c-o scot pe a mea si pierzi teren ma,
Asteptam pe final sa scuipi rime albe... sa demonstrzi c-ai sperma. --- 4 bine intors
Ti-o dau pe coaja-n miez de noapte, dau tonu-n battle, trec la fapte,
Atat de gay.. ramai repetent doar sa ai parte anual de corn si lapte. --- 3 caterinca si destul de subtil, dar nu ma da pe spate.
MC e supernc, da' nu ca ala din turneu, original de marca: Adihash,
Za_uan auzind ca(-s) peste tot iobagi, si-a strans tot neamu ca la Blaj. --- 3 ai incercat ceva, dar n-a prea iesit cum trebuie
Hai luati-o la fuga, din centru pana la periferie, va hartuiesc liric dur,
Astia 2 se cred demonici rau, c-au inceput sa se arda reciproc in cur. --- 3 doar ok.

MagicMan: 12
Mentin battle-ul in top ca termostatul; Ra'ra vrea sa castige dar cu pile,
Nu mi-a rostit numele ca stie: cu MC trec de toti adversarii ca la Termopile --- 3 inceputul e ok
Stim ca Ra'ra e o corcitura, ziua bou, noaptea liliac ca-n reclama la Joe,
Zoe Petre a dovedit ca neamul lui s-a format la o petrecere pe Arca lui Noe --- 3 imi place al doilea vers, primul mai mergea lucrat, nu prea loveste
Am mers la circ si l-am vazut pe za_uan ca un caine turbat in cusca,
In battle latra da nu musca, rimele lui nu zic nimic ca un colind a lui Hrusca --- 3 ataci, dar nu prea-mi place...
Din battle Adihash da jos toate tarfele ce se cred NC, ca la revolutie,
Ca voi sunteti singurii MC cu premiul Darwin si cazier pentru prostitutie --- 3 primul vers promitea multe, dar al doilea strica combinatia.

Za_uan: 10
Asta-i ultima runda, va pune capac, va bat pana va dati ultima suflare
Nu va mai cacati pe voi, de fapt jucati Human Centipede ca n-aveti mancare --- 2 nu spui nimic aici
Ii explic lui Magic c-a venit iarna, tantari mai sunt dar pula o musca
Cacatule, stim toti ca prostia ta e mai recursiva decat lerul lui Hrusca --- 3 ai incercat s-o intorci, dar nu iti iese... bar mediocru
Lui MC ii bag pula-n cap, si-o sa faca New Storage Device found. Connect?
Mi-e mila de saracul prost, si ca sa-i ofer o doza de inteligenta ii dau jet direct --- 3 mai bun asta, dar tot nu trece pragul de 3 pct.
Din rect mananca baietii astia cat e ziua de lunga, a devenit o pasiune
Si stiu ca nu suntem in desert, dar strig la voi pe rand: "Ia-ne de pula si du-ne" --- 2 nu-mi place, mergea altceva de final, orice altceva.

Ra'Ra & Za_uan 23 --- 25 MC & MagicMan

In afara de Za_uan, ceilalti au fost cam la acelasi nivel, mai ales Ra si OZN. De la Za_uan ma asteptam la mai mult, imi pare ca a dat cam grabit. Nu pot spune ca a fost un battle interesant, mai mult a fost un battle de nivel mediu.

VOT MAGICMAN & MC!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Mier Apr 11, 2012 5:07 pm

Battle incheiat, castigatori MagicMan si Mind Control(OZN) cu 3-1!
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ra'ra & za_uan vs. MagicMan & MC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum