Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

+3
m.valentin91
Otrava
OZN
7 participanți

In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mier Noi 09, 2011 4:11 pm

XyyX, noi suntem X.
10 versuri, timp in limita bunului simt, avand in vedere ca nu se contorizeaza.
Eu am provocat, eu o sa dau primul. Sunt bine venite parerile, nu neaparat pe text.


Ultima editare efectuata de catre Mind Control in Sam Dec 10, 2011 3:37 pm, editata de 1 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mier Noi 09, 2011 4:26 pm

Aici nu incape gluma, chiar daca astia 2 cred ca si-au gasit locu',
Sa ne bata, se baga-n canalizare, ca poate asa, ii loveste norocu'.
MC si za_uan aduc potopu, de aia va umfla ochii-n lacrimi, flow,
Baieti, noi am cerut sa ne facem varza cu ceva high, da'-i prea low.
Bag otrava-n valetin - matrioska, dam viata pictand cu alb pe fata,
MC e nc-ul cu sange rece ce va executa ca pe whisky cu multa gheata.
Asta-i genul de echipa ce nu lasa spatii libere, scrie peste tot ce misca,
Ba vali, ti-am zis ca de ziua ta ai torturi? Mi-ai zis ca vrei multa frisca,
Cu Otrava n-am nimic, ca-i genul de skonx ce se intoxica ca prostu,
Cuvintele lor sunt vorbe-n vant, dar pe net, crede-ti ca-si au rostu?
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Otrava Vin Noi 11, 2011 3:20 pm

Mind Control tine regim, mananca numai salata, varza omu viseaza numai verde,
Vi cu 6 frunze la mine, stai chill ca-ti ard vreo 2 si ti le iau pe toate.
Mind ai imbatranit de tot, esti picat din OZN si-o arzi nirvana,
Fosila, ma fac arheolog, faci istorie pe sticla de Dolce Gabanna.
Asta se crede za_uan dar nus untem in cei 4 fantastici,
Esti omu elastic, teapa ca am doar chilotii elastici.
Te-ai bagat repede cu Mind in echipa, prietene lasa vorba.
Simte linistea de-acasa, dar sa vezi ce linistita e morga.
Echipa bomba, Mind si omu elastic, va dau foc la fitil,
Va faceti petarde mai rau decat sunteti, chit ca-i imposibil.
Bafta Very Happy
Otrava
Otrava
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 214
Reputatie : 268
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de m.valentin91 Sam Noi 12, 2011 2:31 pm

Mind control, nu te dezminti, in ultimu bar iti faci iar de ras profa de romana
Carpo, eu sunt masina de futut creierii, labagiule, tu futi de mana Smile
Za_uan, fara mind control, in scurt timp za_none, ozn ramane high ca e aerian
Astia doi se tot dau plini de rime, in realitate plini de cacat si gaz metan
Ti-am zis in battle dinozaur, s-a prins toata lumea ca esti fosila, acum pe bune
Toti iti zic sa te lasi tu ne bati la cap neincetat urland in spume aceleasi dume
Fumate ca tine, esti ca joint-u cu prea mult tutun, arzi aiurea si ce-i bun
Va facem la comun turnam rimele taifun, voi dati rap tembel nici macar nebun
Facem ordine mai scrupulosi ca Doc, va indesam pe fiecare inapoi in vaginul natal
Eu dau mai tare ca alcoolul industrial, combinat cu Otrava, coktail fatal!
m.valentin91
m.valentin91
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 92
Reputatie : 125
Data de inscriere : 10/10/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Sam Noi 12, 2011 3:59 pm

Nu sunteti fresh, da ma lasati rece, nu aveti skillz nici macar cat skizzo, basta
Veniti cu dume de cacat, nu va mai scrie pixu' si sigur va pute pasta
In combinatie sunteti un cacatel umflat, stim de unde proveniti, nu va vorbesc de geneza
Vali, dai ca o laba trista, nu inseamna ca esti bun daca vii cu dume traduse din engleza
Lui Otrava ii trebuie o proteza, are sloboz pe creier, el e luat de prost in orice context
Va luam in pula femeile si mamele, sa va vad atunci daca mai puneti "zambilici" in text
E clar, noi facem istorie, traim in glorie, va curatam de pe forum, voi faceti curat in toaleta publica
Ati vrut battle, v-am dat doua serii, da' voi ati dat sarac exact ca-n perioada interbelica
Noi suntem 2 fantastici fanatici, voi insa sunteti unu barat ca la logica, e logic
Nu conteaza votul, da' am dat atat pizda incat ne putem deschide cabinet ginecologic
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Sam Noi 12, 2011 10:56 pm

ready to vote! hai bajetii de la intrunire, faceti misto Smile)
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Otrava Dum Noi 20, 2011 9:05 pm

Un vot paici ceva?
Otrava
Otrava
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 214
Reputatie : 268
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Noi 23, 2011 3:33 pm

MC:

Aici nu incape gluma, chiar daca astia 2 cred ca si-au gasit locu',
Sa ne bata, se baga-n canalizare, ca poate asa, ii loveste norocu'. --- incepe tare ... 2 dume bunicele 3,5p


MC si za_uan aduc potopu, de aia va umfla ochii-n lacrimi, flow,
Baieti, noi am cerut sa ne facem varza cu ceva high, da'-i prea low.--- pt v1 3p


Bag otrava-n valetin - matrioska, dam viata pictand cu alb pe fata,
MC e nc-ul cu sange rece ce va executa ca pe whisky cu multa gheata. --- imi plaaace mai ales aia cu matrioska ... gg 4p


Asta-i genul de echipa ce nu lasa spatii libere, scrie peste tot ce misca,
Ba vali, ti-am zis ca de ziua ta ai torturi? Mi-ai zis ca vrei multa frisca, ---- Smile) pt umor + wp v1 3,5p


Cu Otrava n-am nimic, ca-i genul de skonx ce se intoxica ca prostu,
Cuvintele lor sunt vorbe-n vant, dar pe net, crede-ti ca-si au rostu? --- doar versu 1 imi place 3p

Otrava:

Mind Control tine regim, mananca numai salata, varza omu viseaza numai verde,
Vi cu 6 frunze la mine, stai chill ca-ti ard vreo 2 si ti le iau pe toate. --- si rima ? si punchul? in fine 2p


Mind ai imbatranit de tot, esti picat din OZN si-o arzi nirvana,
Fosila, ma fac arheolog, faci istorie pe sticla de Dolce Gabanna. --- hmmm 2,5 p pt fosila-arheolog dar slaaabutz


Asta se crede za_uan dar nus untem in cei 4 fantastici,
Esti omu elastic, teapa ca am doar chilotii elastici.---- whaaa? Smile)) m'a amuzat rau dar nu in sensul in care trebuia 1p


Te-ai bagat repede cu Mind in echipa, prietene lasa vorba.
Simte linistea de-acasa, dar sa vezi ce linistita e morga. --- pt finalul versului 2 2,5p


Echipa bomba, Mind si omu elastic, va dau foc la fitil,
Va faceti petarde mai rau decat sunteti, chit ca-i imposibil. --- nu'mi place nimic 1p


m.valentin91:

Mind control, nu te dezminti, in ultimu bar iti faci iar de ras profa de romana
Carpo, eu sunt masina de futut creierii, labagiule, tu futi de mana --- pt versul 1 ... ca ai observat 2,5p


Za_uan, fara mind control, in scurt timp za_none, ozn ramane high ca e aerian
Astia doi se tot dau plini de rime, in realitate plini de cacat si gaz metan --- pt za_none 3p Smile


Ti-am zis in battle dinozaur, s-a prins toata lumea ca esti fosila, acum pe bune
Toti iti zic sa te lasi tu ne bati la cap neincetat urland in spume aceleasi dume --- nimiic 1p


Fumate ca tine, esti ca joint-u cu prea mult tutun, arzi aiurea si ce-i bun
Va facem la comun turnam rimele taifun, voi dati rap tembel nici macar nebun --- nimiiic + "jointu'" Wink 1p


Facem ordine mai scrupulosi ca Doc, va indesam pe fiecare inapoi in vaginul natal
Eu dau mai tare ca alcoolul industrial, combinat cu Otrava, coktail fatal! --- fatal a fost Smile 2p


za_uan:

Nu sunteti fresh, da ma lasati rece, nu aveti skillz nici macar cat skizzo, basta
Veniti cu dume de cacat, nu va mai scrie pixu' si sigur va pute pasta --- 2,5p nu spune multe


In combinatie sunteti un cacatel umflat, stim de unde proveniti, nu va vorbesc de geneza
Vali, dai ca o laba trista, nu inseamna ca esti bun daca vii cu dume traduse din engleza --- nu m'am prins la ce te referi .... nici nu stau sa caut Razz te cred pe cuvant ... dar tot slab punchul 2,5p


Lui Otrava ii trebuie o proteza, are sloboz pe creier, el e luat de prost in orice context
Va luam in pula femeile si mamele, sa va vad atunci daca mai puneti "zambilici" in text --- Smile))) mi'a placut asta cu zambiliciu Smile)) 3,5p


E clar, noi facem istorie, traim in glorie, va curatam de pe forum, voi faceti curat in toaleta publica
Ati vrut battle, v-am dat doua serii, da' voi ati dat sarac exact ca-n perioada interbelica --- buuun versul 2 ... 4p


Noi suntem 2 fantastici fanatici, voi insa sunteti unu barat ca la logica, e logic
Nu conteaza votul, da' am dat atat pizda incat ne putem deschide cabinet ginecologic ---- Smile) bun final... bunicica runda 3,5p

vot MindControl + za_uan

adversarii nu au jucat corect .... pentru ca nu au jucat
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Noi 26, 2011 3:32 pm

Hai ba tata, am cerut doar pareri, sunteti limitati si la asta?

Nu vreau vot pe text, nu mi se pare strans si nu cred ca o sa conteze prea mult. Doar niste pareri de apreciat si de incurajat.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Vin Dec 02, 2011 6:48 pm

Chiar asa... diferenta e clara. N-am chef de votat pe text.

Asta-i battle in care doar unii au bagat strofe de battle.

Mind Control, ai venit cu jocuri de cuvinte plus ceva umor, per total o strofa mai mult decat buna.
Otrava, slab rau, desi ceva idei ai avut n-ai stiut cum sa le pui in bar-uri... Valentin, tu ai mai miscat ceva-ceva, dar oricum, doar cu putin mai bine decat colegu' de echipa.
Za_uan, un inceput de strofa slab, cu 2 bar-uri care nu prea spun mare lucru... te-ai salvat cu restul care sunt ok, mai ales ultimul bar din care-mi place foarte mult al doilea vers.

VOT MIND CONTROL & ZA_UAN!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Vin Dec 02, 2011 6:54 pm

multam de vot omu' matrix...sunt de acord 100% cu ce ai spus
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Dec 02, 2011 7:02 pm

Ce nu face lumea pentru un vot.

Multumim de vot.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Vin Dec 02, 2011 10:09 pm

cu cine vorbesti mind? din cate vad e o aluzie la mine...sa mori tu... daor am afirmat ca sunt 100% de acord cu el...nu tii minte ca ti-am zis pe privat ca am dat slab? si mi-am cerut si scuze pentru asta...so cut it off
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Dec 03, 2011 12:49 am

Tin minte, dar nu ai stat in genunchi destul.

Trecand la treburi serioase, cand te voteaza lumea esti de acord suta la suta, dar daca votul ar fi fost pentru "ailalti" cred ca i-ai fi ars vreo 2 dumnezei de nu mai stia saracu Matrix nici cum sa dea edit la post.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Sam Dec 03, 2011 3:23 pm

ma eu am zis ca am fost de acord 100% ca am dat slab...eram sigur pe ce ai dat tu...deci nu avea cum sa voteze cu ei Wink)

P.S. nu-i injur pe bajetii care au experienta, ca au habar de ce spun... deci nu-l injuram pe matrix...doar asa daca injuram adihashul in general:)))
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Dec 10, 2011 1:05 pm

Nu mi-a placut battle-ul pentru ca n-a fost deloc echilibrat.

MC - runda zdravana, bine-legata...punch-uri bunicele, atitudinea buna, niste minusuri mici pentru romgleza cu high-low, cacofonia aia si "crede-ti" dar per total o runda buna. Primul bar + duma cu whisky au fost cele mai ok.

Otrava - slab rau, singura tentativa de punch a fost aia cu fitil-petarde, desi duma aia e fumata de ani buni...

m.valentin91 - nu-i o runda slaba, merge cand ai adversari mediocri dar nu era cazul aici...daca aveai un coechipier care dadea un pic mai bine ca tine poate aveai sanse dar n-a fost cazul nici de asta. Prea multa iarba, prea mult alcool, astea mi se par cocalarisme intr-un battle, lipsa de inspiratie.

za_uan - Per total cam la acelasi nivel ca Valy, erai prea sigur pe victorie dar nu asta trebuie sa fie atitudinea. Aia cu perioada interbelica mi s-a parut fortata, de-asta as fi punctat cu maxim 3 barul ala. Desi s-au mai dat dume de-astea cu "am dat pizda", sfarsitul e bun.

Vot clar MC & za_uan!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Dec 10, 2011 3:35 pm

Battle incheiat, castigatori Mind Control si za_uan cu 3-0 (KO).
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Mind control si za_uan vs. Otrava si M.Valentin91 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum