Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

+3
Kanji
CIOMOFUGLA
OZN
7 participanți

In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Apr 19, 2011 1:15 pm

12 versuri.
4 zile. Spor.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Apr 19, 2011 5:27 pm

Inarmat cu rima acida, cand intru n betal niciunu nu misca ca o virgina frigida
Ozn si profetu s-agita, ca un elastic gata s-o ntinda, stau la colturi s-o dea cotita
sunt criminal da astia sigur or s-o comita, rad tot in cale ca cel mai cumplit flagel
va las cu pula-n mana parca I Hostel, Profetu vede pitici albastri ca-I urat ca gargamel,
rimele voastre, ca berea fara alcool nici macar nu ne clatina, ca un dj, hai, schimba placa
daca n-as sti mai bine as zice ca probabil dau betal cu vreo ruda de a lu chewbacca
cei doi sunt acuzati de maltratarea limbi romane , in zeghe, va vad mamicile si spera,
coaielor, eu va vad ca pe niste legume asa ca haide inapoi cu muraturile astea n sera.
Va dau in cap c-o barda, voi vreti s-o lasam moarta, nu-s kazi Ploae da v alas balta
aaa, suna telefonu, asteapta. Era de la maternitate mi-au confirmat ca va sunt …tata
io si lital echipa fantastica, ozn si profetu echipa panica, se panica iar in zadar
astia dau ieftin ca la bazar, sar sa-i fac bucati si ii despart in doo ca pe un numar binar
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Apr 30, 2011 3:16 pm

Sunt ca un exorcist, agit spirite, cand asta agita pula, dar si p'asta tre' s-o merite,
O da pe ocolite cu dume necumpanite, crezandu-se criminal, dar e asasin gay si o comite.
Pe Ciomofugla l-am adus in finala mica, ca adversar, il incalesc subit ca efectu de sera,
Ii dau relaxat dume din Zadar, e clar, asta se crede-n battle grav fiindca are holera.
OZN si Prophetu, echipa panica? va administram electrosocuri, pe cale orala ca doinele,
Asta se da liliac ca Batman, bai Superman, esti o parasuta de papagal, ca-ti zbor penele.
OmulZilelorNegre, ce poate fi mai rau? ca-i sperii de moarte, ca-ntr-un film horror,
Ies de sub pamant, fac masacru-n show si arte, runda asta ma reprezinta maxim, ca-i omor.
Prophetu va prescrie dureri in gat ca la amigdalita, ca ne bagam pulile pana la refuz,
Si "lital" nu-i mic in battle, e carnat, ca vrea sa aiba si el bar picant, dar e confuz,
Se face de ras ca un vantor de feline, OZN dadator de dume fine, da' la final o dau brutal,
Letal ca un glont in encefal, pacalicii astia 2, vin goi in cap, parca-i carnaval mintal.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Kanji Vin Mai 06, 2011 10:20 pm

PROFETU nu-i cantaret, o da cu punchuri dupa ureche, de va lasa cu otita
Si cimo nu-ti schimb placa, ca dupa punchurile mele ramai fara mandibula
lital se da peste cap ca braziliana, da il fac doar din picioare ca la samba
lasati abureala nu va bagati unde nu va fierbe oala, ca va fac pilaf ca-n Osaka
dau cu forta bruta, de va tremura dintii ca in iarna nucleara de la japonezi
si in baru asta pun in punchuri forta centrifuga, deci clar va ametesc
ciomo o arde binar doar dume de 0 si 1, o arzi stangaci, n-ai dreptu sa dai battle
lital a gasit formula succesului, cand aude "ODD" o taie rapid ca Vettel
Ciomo o arde rasuflat ca un pepsi e zero dupa ce a fost agitat, acidulat
si nici eu nu-s Kazi Ploae, da va dau in liniste ca tot timpu vin cu Silent strike
o ardeti ce-a mai varza leguma, nu dau doi bani pe specii gen Ciomo Si lital
nu-i chime ca oricat v-ati zbate, n-o sa aveti parte de nici o reactie la final
Kanji
Kanji
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 529
Reputatie : 628
Data de inscriere : 26/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Iun 06, 2011 2:06 pm

Ciomofugla e acel nemernic ce nvarte vartos cuvintele de poti sa mi zici copernic
Dau cu voi de pamant puternic, sunte ti varza n aveti savoare nici sa dati acid … acetic
ti am citit runda si mi cade falca de plictiseala ma duc la somn ca m ai dat pe spate
asta cu jocu de picioare, dau bucati grele, sute de karate, nu s din borisov da te voi BATE
asta i ca iarna da io s ca cea mai rece inghetata cand iti intru n gura ramai fara glas
profetu te ameteste cand iti respira n nas, panciu meu e ca iarba n engleza grass
io o ard rasuflat usurat ca un pepsi s twist, 3some ca antatnta, profetu vine cu fanta
o ard stangaci da cand pula pe masa treaba i gata, astia exclama -uite dreapta!
va dau bucati astia fac ca neti sandu citesc numa n stele verzi viitoru luminat
poantele voastre-s grele pentru ca acum 8-9 ani mi-am bagat pula n capu tau patrat
omucid liric, mai crestez inca o victorie pe raboj, te iau peste picior ca pe un galos
sunt haios ca pozele cu tipi tip, te-neci, din mila am sa-ti arunc un colac... kurtos

scuze am uitat complet de asta ... Sleep
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Lun Iun 06, 2011 3:43 pm

Nu ştiu dacă am timp astăzi, dar votez cu proxima ocazie.

V-a luat ceva timp... Credeam că durează atât doar când particip eu.Very Happy
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Iun 15, 2011 11:57 am

[i]SE VOTEAZA ...[/i]
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Iul 07, 2011 2:51 pm

CIOMOFUGLA a scris:[i]SE VOTEAZA ...[/i]
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Iul 15, 2011 1:00 am

Mai uitati-va si voi pe aici, sa votati, sa fie liber terenul pentru noul tournament.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Iul 15, 2011 9:12 am

Asteptam 2 (sau 3) voturi de la Becks, Swift, Ego & Edd. Daca ii prindeti pe undeva, pe mess, pe forum, aduceti-le aminte.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Aug 01, 2011 8:56 pm

CIOMO: 15

Inarmat cu rima acida, cand intru n betal niciunu nu misca ca o virgina frigida
Ozn si profetu s-agita, ca un elastic gata s-o ntinda, stau la colturi s-o dea cotita - 3 e ok de inceput
sunt criminal da astia sigur or s-o comita, rad tot in cale ca cel mai cumplit flagel
va las cu pula-n mana parca I Hostel, Profetu vede pitici albastri ca-I urat ca gargamel, - 3 asa si-asa, dar sa zicem
rimele voastre, ca berea fara alcool nici macar nu ne clatina, ca un dj, hai, schimba placa
daca n-as sti mai bine as zice ca probabil dau betal cu vreo ruda de a lu chewbacca - 2 primul vers e fumat cap-coada
cei doi sunt acuzati de maltratarea limbi romane , in zeghe, va vad mamicile si spera,
coaielor, eu va vad ca pe niste legume asa ca haide inapoi cu muraturile astea n sera. - 2 nu-mi place
Va dau in cap c-o barda, voi vreti s-o lasam moarta, nu-s kazi Ploae da v alas balta
aaa, suna telefonu, asteapta. Era de la maternitate mi-au confirmat ca va sunt …tata - 2 primul fortat, al doilea facil
io si lital echipa fantastica, ozn si profetu echipa panica, se panica iar in zadar
astia dau ieftin ca la bazar, sar sa-i fac bucati si ii despart in doo ca pe un numar binar - 3 hmm...oarecum, dar ma asteptam la ceva mai tare pe final

OZN: 16

Sunt ca un exorcist, agit spirite, cand asta agita pula, dar si p'asta tre' s-o merite,
O da pe ocolite cu dume necumpanite, crezandu-se criminal, dar e asasin gay si o comite. - 3 merge
Pe Ciomofugla l-am adus in finala mica, ca adversar, il incalesc subit ca efectu de sera,
Ii dau relaxat dume din Zadar, e clar, asta se crede-n battle grav fiindca are holera. - 4 m-a amuzat al doilea vers, bun bar
OZN si Prophetu, echipa panica? va administram electrosocuri, pe cale orala ca doinele,
Asta se da liliac ca Batman, bai Superman, esti o parasuta de papagal, ca-ti zbor penele. - 3 te-a salvat duma cu doinele
OmulZilelorNegre, ce poate fi mai rau? ca-i sperii de moarte, ca-ntr-un film horror,
Ies de sub pamant, fac masacru-n show si arte, runda asta ma reprezinta maxim, ca-i omor. - 2 mai mult free decat battle
Prophetu va prescrie dureri in gat ca la amigdalita, ca ne bagam pulile pana la refuz,
Si "lital" nu-i mic in battle, e carnat, ca vrea sa aiba si el bar picant, dar e confuz, - 2 nu ma incanta
Se face de ras ca un vantor de feline, OZN dadator de dume fine, da' la final o dau brutal,
Letal ca un glont in encefal, pacalicii astia 2, vin goi in cap, parca-i carnaval mintal. - 2 nici asta, mi se pare slabut de final, plus ca dumele cu "ras" ies mereu fortate

profetu: 18

PROFETU nu-i cantaret, o da cu punchuri dupa ureche, de va lasa cu otita
Si cimo nu-ti schimb placa, ca dupa punchurile mele ramai fara mandibula - 3 si fara rima
lital se da peste cap ca braziliana, da il fac doar din picioare ca la samba
lasati abureala nu va bagati unde nu va fierbe oala, ca va fac pilaf ca-n Osaka - 3 merge, dar nu prea loveste
dau cu forta bruta, de va tremura dintii ca in iarna nucleara de la japonezi
si in baru asta pun in punchuri forta centrifuga, deci clar va ametesc - 4 hai sa zicem, pt pback
ciomo o arde binar doar dume de 0 si 1, o arzi stangaci, n-ai dreptu sa dai battle
lital a gasit formula succesului, cand aude "ODD" o taie rapid ca Vettel - 4 la fel, dar mai bine
Ciomo o arde rasuflat ca un pepsi e zero dupa ce a fost agitat, acidulat
si nici eu nu-s Kazi Ploae, da va dau in liniste ca tot timpu vin cu Silent strike - 2 fortat
o ardeti ce-a mai varza leguma, nu dau doi bani pe specii gen Ciomo Si lital
nu-i chime ca oricat v-ati zbate, n-o sa aveti parte de nici o reactie la final - 2 nu-mi prea place nimic

CIOMO: 17

Ciomofugla e acel nemernic ce nvarte vartos cuvintele de poti sa mi zici copernic
Dau cu voi de pamant puternic, sunte ti varza n aveti savoare nici sa dati acid … acetic - 4 frumos inceput
ti am citit runda si mi cade falca de plictiseala ma duc la somn ca m ai dat pe spate
asta cu jocu de picioare, dau bucati grele, sute de karate, nu s din borisov da te voi BATE - 3 s-a mai dat asta
asta i ca iarna da io s ca cea mai rece inghetata cand iti intru n gura ramai fara glas
profetu te ameteste cand iti respira n nas, panciu meu e ca iarba n engleza grass - 3 gray ca griu-n engleza gen, e ok
io o ard rasuflat usurat ca un pepsi s twist, 3some ca antatnta, profetu vine cu fanta
o ard stangaci da cand pula pe masa treaba i gata, astia exclama -uite dreapta! - 2 nu-mi place
va dau bucati astia fac ca neti sandu citesc numa n stele verzi viitoru luminat
poantele voastre-s grele pentru ca acum 8-9 ani mi-am bagat pula n capu tau patrat - 2 fortat
omucid liric, mai crestez inca o victorie pe raboj, te iau peste picior ca pe un galos
sunt haios ca pozele cu tipi tip, te-neci, din mila am sa-ti arunc un colac... kurtos - 3 pentru umor Smile

CIOMO: 15+17=32
OZN + profetu = LOVE = 16+18=34

Diferenta mica, facuta de prima runda destul de slabuta a lui CIOMO. OZN si profetu au dat lejer dar suficient.

Vot OZN & profetu!

Mai dati un vot, doua, sa terminam si cu asta. Poate vota oricine.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Mar Aug 02, 2011 8:50 am

Hai sa arunc si eu un ochi si un vot :

CIOMOFUGLA:14

Inarmat cu rima acida, cand intru n betal niciunu nu misca ca o virgina frigida
Ozn si profetu s-agita, ca un elastic gata s-o ntinda, stau la colturi s-o dea cotita -3 sa zicem ca merge desi "elastic-intinda" fumat de cand lumea
sunt criminal da astia sigur or s-o comita, rad tot in cale ca cel mai cumplit flagel
va las cu pula-n mana parca I Hostel, Profetu vede pitici albastri ca-I urat ca gargamel,-3 pentru prima jumatate din versul 2
rimele voastre, ca berea fara alcool nici macar nu ne clatina, ca un dj, hai, schimba placa
daca n-as sti mai bine as zice ca probabil dau betal cu vreo ruda de a lu chewbacca-2 primul fumat, al doilea nu-mi place
cei doi sunt acuzati de maltratarea limbi romane , in zeghe, va vad mamicile si spera,
coaielor, eu va vad ca pe niste legume asa ca haide inapoi cu muraturile astea n sera.-2 nu-mi place
Va dau in cap c-o barda, voi vreti s-o lasam moarta, nu-s kazi Ploae da v alas balta
aaa, suna telefonu, asteapta. Era de la maternitate mi-au confirmat ca va sunt …tata-2 nici asta
io si lital echipa fantastica, ozn si profetu echipa panica, se panica iar in zadar
astia dau ieftin ca la bazar, sar sa-i fac bucati si ii despart in doo ca pe un numar binar-2 nu prea are forta

Mind Control:15

Sunt ca un exorcist, agit spirite, cand asta agita pula, dar si p'asta tre' s-o merite,
O da pe ocolite cu dume necumpanite, crezandu-se criminal, dar e asasin gay si o comite.-3 merge de inceput, curge bine barul dar nu prea are forta
Pe Ciomofugla l-am adus in finala mica, ca adversar, il incalesc subit ca efectu de sera,
Ii dau relaxat dume din Zadar, e clar, asta se crede-n battle grav fiindca are holera.-3 cam la fel
OZN si Prophetu, echipa panica? va administram electrosocuri, pe cale orala ca doinele,
Asta se da liliac ca Batman, bai Superman, esti o parasuta de papagal, ca-ti zbor penele.-2 nu-mi place, l-ai complicat de tot
OmulZilelorNegre, ce poate fi mai rau? ca-i sperii de moarte, ca-ntr-un film horror,
Ies de sub pamant, fac masacru-n show si arte, runda asta ma reprezinta maxim, ca-i omor.-2 barul asta e cam lauda asa
Prophetu va prescrie dureri in gat ca la amigdalita, ca ne bagam pulile pana la refuz,
Si "lital" nu-i mic in battle, e carnat, ca vrea sa aiba si el bar picant, dar e confuz,-3 e mai ok
Se face de ras ca un vantor de feline, OZN dadator de dume fine, da' la final o dau brutal,
Letal ca un glont in encefal, pacalicii astia 2, vin goi in cap, parca-i carnaval mintal.-2 nu prea

prophetu:21

PROFETU nu-i cantaret, o da cu punchuri dupa ureche, de va lasa cu otita
Si cimo nu-ti schimb placa, ca dupa punchurile mele ramai fara mandibula-3 sa zicem, dar sunt cam fumate
lital se da peste cap ca braziliana, da il fac doar din picioare ca la samba
lasati abureala nu va bagati unde nu va fierbe oala, ca va fac pilaf ca-n Osaka-3 asta da e mai bun
dau cu forta bruta, de va tremura dintii ca in iarna nucleara de la japonezi
si in baru asta pun in punchuri forta centrifuga, deci clar va ametesc-4 asta da, desi parca mai trebua un pic finisat
ciomo o arde binar doar dume de 0 si 1, o arzi stangaci, n-ai dreptu sa dai battle
lital a gasit formula succesului, cand aude "ODD" o taie rapid ca Vettel-4 imi place, p-back pe primul bun si al doilea
Ciomo o arde rasuflat ca un pepsi e zero dupa ce a fost agitat, acidulat
si nici eu nu-s Kazi Ploae, da va dau in liniste ca tot timpu vin cu Silent strike-3 bunicel
o ardeti ce-a mai varza leguma, nu dau doi bani pe specii gen Ciomo Si lital
nu-i chime ca oricat v-ati zbate, n-o sa aveti parte de nici o reactie la final-4 Smile) tare finalul

CIOMOFUGLA:15

Ciomofugla e acel nemernic ce nvarte vartos cuvintele de poti sa mi zici copernic
Dau cu voi de pamant puternic, sunte ti varza n aveti savoare nici sa dati acid … acetic-3 merge
ti am citit runda si mi cade falca de plictiseala ma duc la somn ca m ai dat pe spate
asta cu jocu de picioare, dau bucati grele, sute de karate, nu s din borisov da te voi BATE-3 bunicel barul
asta i ca iarna da io s ca cea mai rece inghetata cand iti intru n gura ramai fara glas
profetu te ameteste cand iti respira n nas, panciu meu e ca iarba n engleza grass-3 bunicel, desi pare un pic fortat
io o ard rasuflat usurat ca un pepsi s twist, 3some ca antatnta, profetu vine cu fanta
o ard stangaci da cand pula pe masa treaba i gata, astia exclama -uite dreapta!-2 asta nu-mi place
va dau bucati astia fac ca neti sandu citesc numa n stele verzi viitoru luminat
poantele voastre-s grele pentru ca acum 8-9 ani mi-am bagat pula n capu tau patrat-2 nici asta
omucid liric, mai crestez inca o victorie pe raboj, te iau peste picior ca pe un galos
sunt haios ca pozele cu tipi tip, te-neci, din mila am sa-ti arunc un colac... kurtos-2 cam fumat

Ciomo 1+Ciomo 2=14+15=29
OZN+Proph=15+21=36

Vot OZN si Proph!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Aug 02, 2011 9:50 am

Pfff...in sfarsit Rolling Eyes

Battle incheiat, castigatori OZN & prophetu!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Aug 02, 2011 4:03 pm

Dupa cat timp.. Poate urmatorul tournament nu va tine asa.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Aug 02, 2011 4:08 pm

N-o sa tina, ca votam mai multi...eu propun sa se voteze normal, adica sa poata vota oricine (pe text) 3 voturi din 5 Smile Asa scapam de juriu.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Aug 02, 2011 4:39 pm

Nu-i o idee rea, doar ca or sa existe voturi date fara inteles, eu am propus chestia cu juriul largit, pentru ca toti cei nominalizati stiu sa voteze. Facem cum crezi, doar sa nu tina iar o jumatate de an.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Aug 02, 2011 5:45 pm

Pai mi se pare mai bine asa. Tu ai propus cativa insi dar ei nu sunt obligati sa accepte...Asa macar o sa mearga repede.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Mar Aug 02, 2011 6:14 pm

O sa mearga mai repede dar cel mai probabil o sa iasa urat la un moment dat daca voteaza oricine.Sigur sigur se lasa cu discutii neplacute.Ar fi ok si varianta cu jurati dar eventual sa fie alesi dintre useri activi pe la battle si pe site, nu oameni gen Becks, Ego, Edd etc. care desi ar fi cei mai potriviti sa faca parte din juriu nu sunt mai deloc activi pe site sau cel putin pe partea de battle-uri.Eu unul daca e nevoie de mine ma pot baga la treaba asta, pentru niste voturi reusesc sa-mi fac timp.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Aug 02, 2011 6:16 pm

pe mine 1 nu ma prea incanta ideea cu "voteaza cine vrea" ... pot aparea discutii ca au votat cei din turneu sa scape de adversari pe care nu i'ar vrea mai departe and shit ... nush cum ziceti si voi da' as prefera juriu stabil la o adica ma retrag eu si stau sa votez
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Aug 02, 2011 6:28 pm

Da, exact asa zic si eu. Ne strangem astia pe care i-am propus, daca sunt de acord si ei.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: [FINALA MICA] - CIOMOFUGLA si Lital vs. Prophetu si OZN [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum